فهرست تامین کنندگان – SMART Surveillance 2023

[email protected]

Regal Distributors SA توزیع کننده غول فناوری کره جنوبی Hanhwa Vision در آفریقای جنوبی است. این راه‌حل‌های نظارتی پیشرفته را برای پروژه‌های مقیاس بزرگ، در طیف وسیعی از عمودی، با مقیاس‌بندی بر اساس نیاز ارائه می‌کند. Regal یک توزیع کننده قابل اعتماد محصولات Hanwha Vision، طراحی سیستم، پشتیبانی فنی و آموزش محصول را ارائه می دهد.

فروشنده/تولید کننده توزیع کننده/تامین کننده

VCam Security وارد کننده و توزیع کننده محصولات امنیتی پیشرفته است که محصولات و خدمات نظارتی و کنترل دسترسی را به مشتریان ارائه می دهد. VCam Security یک توزیع کننده پیشرو برای طیف وسیعی از محصولات دوربین مدار بسته و کنترل دسترسی Avigilon است. برای اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید.

تلفن: +27 83 456 9542

تلفن: +27 11 237 1000

Secury360 یک راه حل پیشرفته برای بهبود سیستم دوربین شما ارائه می دهد. با جعبه ثبت اختراع S360 و فناوری انقلابی هوش مصنوعی، دوربین های خود را به یک سیستم تشخیص محیطی قابل اعتماد تبدیل کنید و هشدارهای کاذب را حذف کنید. نصب، ادغام و مدیریت یکپارچه را از طریق برنامه موبایل کاربر پسند و پورتال شریک ما تجربه کنید و امنیت را بدون دردسر ایجاد کنید.

شرکت: iCAM تصویری از راه دور

تلفن: +27 76 654 5503

فردریک جیکوبز

شرکت: DeepAlert

شرکت: امنیت VCam

Reditron از چالش‌های صنعت امنیت الکترونیک جهانی در حال تکامل دعوت می‌کند و از آن استقبال می‌کند و آینده را دوباره تصور می‌کند. Reditron به مشتریان و شرکای خود راه حل های سفارشی برای نظارت و کنترل دسترسی دوربین مدار بسته و به عنوان یک سرویس ارزش افزوده، پشتیبانی فنی و آموزش ملی در مورد تمام محصولات خود ارائه می دهد.

شرکت: Veracitech

[email protected]

www.dahuasecurity.com/sa

Refraime، یک شرکت با افتخار آفریقای جنوبی، متخصص در راه حل های تجزیه و تحلیل ویدئویی مبتنی بر هوش مصنوعی است. فناوری و الگوریتم‌های پیشرفته آن، کسب‌وکارها را قادر می‌سازد تا امنیت را افزایش دهند، اتاق‌های کنترل را بهینه کنند و تصمیم‌های مبتنی بر داده‌ها را بگیرند. با گزینه‌های استقرار انعطاف‌پذیر، از جمله راه‌حل‌های ابری، مجازی سازگار با داده، و راه‌حل‌های لبه، دارایی‌های شما همیشه مراقبت می‌شوند.

[email protected]


سرخیو پدرگال

شاخه ها: پیمانکار وابسته ژوهانسبورگ – پیمانکار وابسته KZN – کیپ غربی


[email protected]

[email protected]

[email protected]

دایرکتوری تامین کنندگان

SMART Surveillance 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

تلفن: +32 11 98 72 45

شرکت: همه | Bosch Building Technologies | کاتکسیس | فناوری داهوا آفریقای جنوبی | DeepAlert | Elvey Security Technologies | Forbatt SA | راه حل های تخصصی Gijima | هایک ویژن آفریقای جنوبی | iCAM تصویری از راه دور | Leaderware | ماژولار ارتباطات SA | Mustek Security Technologies | Reditron | Refraime | Regal Security Distributors SA | راه حل های امنیتی RR الکترونیک | Secury360 | Secutel Technologies | سنترونیک | دوربین مدار بسته برتر | امنیت VCam | Veracitech


Cathexis Technologies یک توسعه دهنده نرم افزار و تولید کننده الکترونیک است که بیش از 25 سال راه حل های امنیتی را توسعه داده است. محصول شاخص آن، CathexisVision، یک راه حل مدیریت ویدیوی قدرتمند با ظرفیت یکپارچه سازی استثنایی است که دارای ویژگی هایی برای برآوردن الزامات امنیت، زیرساخت و مدیریت سلامت و ایمنی در بخش های مختلف بازار است.

[email protected]

شرکت: هایک ویژن آفریقای جنوبی

iCAM محصولات تله ماتیک ویدئویی (MDVR) را برای بخش خودروهای تجاری و تدارکات تامین، نصب و نظارت می‌کند. این محصولات به طور خاص در وسایل نقلیه تجاری و ناوگان نصب می شوند و ضبط ویدئو و داده های تله ماتیک را در یک راه حل واحد ارائه می دهند. iCAM یک راه حل ناوگان امنیتی کامل را به مشتریان خود ارائه می دهد.

شرکت: تکنولوژی های Secutel

شرکت: کاتکسیس

ریوش راغوبیر

Mustek Security Technologies خدمات تایید شده و مطابق با PSIRA را ارائه می دهد و راه حل های امنیتی و محصولات ویدئویی IP را عمدتاً برای عرصه های دولتی و شرکتی ارائه می دهد. این شرکت یک راه حل امنیتی کامل، از جمله خدمات طراحی، نصب، راه اندازی و نگهداری سیستم را ارائه می دهد که نیاز به تامین قطعات مختلف از میزبانی از تامین کنندگان را برطرف می کند.

گری ولز

www.vcam.co.za

www.forbatt.co

نصب کننده / یکپارچه کننده سیستم

حراجی

Gijima به‌صورت مستقل یا به‌عنوان یک سرویس، یک راه‌حل امنیتی الکترونیکی یکپارچه کامل را با پشتیبانی کاربر نهایی و خدمات لجستیک ارائه می‌دهد. ما یک نقطه تماس را برای پشتیبانی IT خط اول، دوم و سوم ارائه می کنیم و از وقوع اتفاقات بد جلوگیری می کنیم.

شرکت: بازخوانی کنید

www.rress.co.za

https://mustek.co.za

توزیع کننده/تامین کننده

شرکت: فناوری داهوا آفریقای جنوبی

تلفن: 2288 802 87 +27

شاخه ها: کمپتون پارک، ژوهانسبورگ


رودی زمین

[email protected]

[email protected]

کوئنتین ون دن برگ

شاخه ها: سامرست وست (فروش ملی)، میلنرتون (فروش کیپ تاون)


www.secutel.co.za

www.topcctv.co.za

توزیع کننده/تامین کننده

[email protected]

[email protected]

نیکو پرتوریوس

فروشنده/تولید کننده

نوع: همه | مشاوره | توزیع کننده/تامین کننده | نصب کننده/یکپارچه ساز سیستم | فروشنده/تولید کننده


توزیع کننده/تامین کننده

تلفن: 0861 158 527

طراحی/تامین/نصب سیستم های دوربین مداربسته. حفاظت – دارایی ها، کارکنان و IP شرکت. تولید – همه کجا هستند؟ چه کسی زمان را می دزدد؟ چه کسی درگیر است؟ سودآوری – توانایی ممیزی فرآیندها از مواد خام تا محصول نهایی، انبارداری، معدن، تجاری، به علاوه مسائل بهداشتی و ایمنی.

کلیف رز

[email protected]

[email protected]

نصب کننده / یکپارچه کننده سیستم توزیع کننده/تامین کننده

شاخه ها: میدراند، آفریقای جنوبی که به منطقه جنوب صحرای آفریقا خدمات رسانی می کند


www.secury-360.com

www.hikvision.com/africa

شاخه ها: ژوهانسبورگ، رستنبورگ، موکوپان، کیپ تاون، ویندهوک، خلیج والویس، گابورون، پورت الیزابت
منبع: https://www.securitysa.com/19928R

شاخه ها: بلویل، بلومفونتین، بوکسبورگ، کیپ تاون، سنتوریون، دوربان، لندن شرقی، صادرات، جورج، گرین استون، نلسپرویت، پین تاون، پولوکوان، پورت الیزابت، پرتوریا، راندبورگ، راستنبورگ، سکوندا، وال، وست رند


www.refraime.co.za

آلبرت ون لیل

توزیع کننده/تامین کننده

خانه مهندسی سیستم‌ها برای سیستم‌های امنیتی پیشرفته، ویدئویی و اتوماسیون دسترسی در بخش‌های صنعتی، معدنی و نقاط کلیدی ملی در سراسر آفریقای جنوبی. شریک OEM و خانه سیستم متخصص برای XMP-Babylon (Autec)، شریک کانال مستقیم برای Avigilon و شریک مجاز کانال معتبر برای Axis، Milestone و FLIR.

شاخه ها: رودپورت، دوربان، پورت الیزابت، کیپ تاون و جورج، نلسپرویت، پولوکوان و بلومفونتین


Elvey یکی از توزیع کنندگان پیشرو تجهیزات امنیتی الکترونیکی در جنوب صحرای آفریقا است. از زمان آغاز به کار خود در سال 1946، این شرکت همچنان به دنبال بالاترین استانداردهای ممکن صنعتی بوده است، در حالی که به طور مداوم در حال تکامل است تا نیازهای متغیر مشتریان خود را برآورده کند. طیف محصولات آن شامل IP و همچنین راه حل های آنالوگ است.

[email protected]

تلفن: +27 11 794 2825

www.leaderware.com


نصب کننده / یکپارچه کننده سیستم

شاون دیزل

شرکت: راه حل های امنیتی الکترونیک RR

Sentronics نرم‌افزار و راه‌حل‌های خدماتی را ارائه می‌دهد که فناوری را با مردم و فرآیند ترکیب می‌کند و کاهش ریسک، بهینه‌سازی کارایی و بازگشت سرمایه را برای مشتریانمان تضمین می‌کند. بلوک های سازنده فناوری ما اینترنت اشیا، هوش مصنوعی و بلاک چین با تمرکز قوی ویدئو محور و یکپارچه سازی سیستم هستند.

www.sentronics.co.za

دنه آلکما

آندره ورمولن

تلفن: +27 11 963 3563

دوربین مداربسته Top یک توزیع کننده راه حل های یکپارچه در آفریقای جنوبی برای راه حل های نظارت کامل انتها به انتها است. این شرکت در سیستم‌های دوربین مداربسته خانگی/تجاری، تلفن‌های داخلی و کنترل دسترسی بیومتریک، امنیت هوشمند و تجزیه و تحلیل تصویری، سیستم‌های تشخیص خودکار پلاک خودرو و سیستم‌های بی‌سیم دوربرد تخصص دارد.

www.boschsecurity.com/xf/en

هایک ویژن طیف گسترده ای از محصولات امنیتی فیزیکی را ارائه می دهد که امنیت ویدئویی، کنترل دسترسی و سیستم های هشدار را پوشش می دهد. ما همچنین راه‌حل‌های امنیتی یکپارچه‌ای ارائه می‌کنیم که با فناوری هوش مصنوعی پشتیبانی می‌کنند تا از کاربران نهایی با برنامه‌ها و امکانات جدید برای مدیریت ایمنی و هوش تجاری پشتیبانی کنند.

توزیع کننده/تامین کننده

شاخه ها: ژوهانسبورگ، کیپ تاون


تلفن: +27 78 500 1155

پرستون ماهاراج

نصب کننده / یکپارچه کننده سیستم توزیع کننده/تامین کننده

سیستم مدیریت ویدئویی مبتنی بر فضای ابری و رویداد محور که از راه دور به هر NVR/دوربین متصل می‌شود و یک رابط مانیتورینگ در زمان واقعی و با ویژگی‌های غنی برای نظارت خارج از سایت ارائه می‌کند. هیچ سخت افزاری مورد نیاز نیست. سرویس فیلترینگ هشدار نادرست هوش مصنوعی برای Listener، HikCentral، Milestone، WatchManager، Online Intelligence، Sentinel، Immix و SEON. سرویس به صورت اشتراک ماهانه به ازای هر دوربین متصل فروخته می شود.

www.icamvideo.co.za


آلوین فلاف

شرکت: راه حل های تخصصی Gijima

شاخه ها: دوربان، ژوهانسبورگ


www.regalsecurity.co.za

تلفن: +27 83 608 2504

فروشنده/تولید کننده توزیع کننده/تامین کننده

شرکت: فناوری های امنیتی Mustek

تلفن: +27 82 497 0897

نصب کننده / یکپارچه کننده سیستم توزیع کننده/تامین کننده

محصولات، نرم‌افزار و خدمات Bosch بر اساس اعتماد ساخته شده‌اند، از تجزیه و تحلیل پیش‌بینی‌کننده و شیوه‌های تجاری پایدار پشتیبانی می‌کنند. هدف ما کمک به متخصصان امنیتی، مشاوران، مشخص‌کننده‌ها و کاربران نهایی در مسیر راه‌حل‌های پیش‌بینی‌کننده است. بنابراین، آنها می توانند قبل از وقوع یک موقعیت بالقوه پاسخ دهند، یا از هوش تجاری فراتر از امنیت استفاده کنند.

مارک اسماتز

تلفن: +27 10 015 1401

شاخه ها: ژوهانسبورگ، دوربان و کیپ تاون


[email protected]

مشاوره

برنارد سنکال

لئاندرو دا کونا

مشاوره عوامل انسانی در استفاده و کاربرد سیستم های نظارتی، آموزش مهارت های نظارت دوربین مداربسته و تجزیه و تحلیل و کشف جرم و کاربرد برای ارزیابی مشاهده بالقوه اپراتور و مهارت های تحلیل بصری.

تلفن: +27 82 902 0202

فروشنده/تولید کننده

شرکت: Forbatt SA

شاخه ها: بنلوکس، انگلستان، اسکاندیناوی، استرالیا، آفریقای جنوبی


نصب کننده / یکپارچه کننده سیستم توزیع کننده/تامین کننده

نصب کننده / یکپارچه کننده سیستم

www.cathexisvideo.com

شاخه ها: دفتر اصلی: بندر الیزابت، کیپ شرقی فعالیت های عملیاتی: در سطح ملی


شاخه ها: دوربان، کیپ تاون، نلسپرویت


[email protected]

شرکت: ماژولار ارتباطات SA

http://reditron.co.za

تلفن: +27 11 651 9600

[email protected]

تلفن: +27 11 787 7811

[email protected]

تلفن: 6680 852 21 27 +

Forbatt SA نماینده محصولات انرژی، فناوری نظارت تصویری و لوازم جانبی نصب است. تمرکز فوربات بر راه حل است. تنها واردکنندگان باتری و لوازم جانبی KEDACOM، TVT، NUUO، Forbatt. این شرکت منحصراً برای شبکه توزیع کنندگان خود واردات انجام می دهد.

شرکت: Secury360

شرکت: دوربین مدار بسته برتر

شرکت: Bosch Building Technologies

شرکت: Regal Security Distributors SA

شرکت: فناوری های امنیتی Elvey

تلفن: +27 11 469 3598

[email protected]

شاخه ها: میدراند، کیپ تاون، دوربان، پورت الیزابت، بلومفونتین، شرق لندن، نلسپرویت، پولوکوان، ماهیکنگ، کیمبرلی


تلفن: +27 11 401 6700

[email protected]

فروشنده/تولید کننده

گوردون مور

شاخه ها: گوتنگ، دوربان، کیپ تاون


تلفن: +27 11 888 7251

شاخه ها: ژوهانسبورگ و شبکه های شریک توزیع چند ملیتی


شرکت: Leaderware

Modular Communications، شرکت مورد علاقه شما برای جدیدترین هوش مصنوعی دوربین مدار بسته. راه‌حل‌های پیشرفته ما قابلیت‌های تشخیص بهبودیافته، از جمله الگوریتم‌های تشخیص انسانی پیشرفته را ارائه می‌کنند که می‌تواند به حفظ امنیت اموال و کسب‌وکار شما کمک کند. چه به دنبال ارتقاء سیستم نظارتی خود باشید یا به‌روز باشید، دریغ نکنید با ما تماس بگیرید.

شرکت: سنترونیک

[email protected]

www.elvey.co.za

نصب کننده / یکپارچه کننده سیستم

شاخه ها: ژوهانسبورگ


تلفن: +27 11 553 3300

جید وانگ

فروشنده/تولید کننده

شاخه ها: میدراند، کیپ تاون، دوربان، بلومفونتین، امبوبلا، گقبرها، پولوکوان


www.modular.co.za

تلفن: +27 79 440 2813

توزیع کننده/تامین کننده

[email protected]

فناوری داهوا یک ارائه‌دهنده خدمات و راه‌حل هوشمند AIoT مبتنی بر ویدئو در جهان است. بر اساس نوآوری های فناوری، فناوری داهوا راه حل ها، سیستم ها و خدمات امنیتی را برای ایجاد ارزش برای عملیات شهری، مدیریت شرکت و مصرف کنندگان ارائه می دهد.

Secutel Technologies محصولاتی را طراحی، تولید و نصب می‌کند که تأیید محرک‌های مرتبط با امنیت را به صورت بصری، با استفاده از عکس‌های فوری، با هدف کاهش خطرات برای شرکت‌هایی که ممکن است زیان‌های با ارزش بالا رخ دهد، امکان‌پذیر می‌سازد. راه حل های دوربین به ابر آن، تجزیه و تحلیل جامعی را در فضای ابری ارائه می دهد. راه حل ها را می توان با کنترل دسترسی ایمن با احراز هویت تلفن همراه افزایش داد.

کریگ دونالد

www.veracitech.co.za

شاخه ها: آلبرتون، بالفور پارک، بلویل، بلومفونتین، بوکسبورگ سنتوریون، دوربان، لندن شرقی، ادن‌وال، ای‌مالاهنی، فورویز، جورج، گیبرها، کروگرس‌دورپ، لیندن، لانگمیدو، لین‌وود، امبوبلا، میدراند، مونتانا، نورت‌گیت (CT)، اوترماریتز، Pinetown، Polokwane، Roodepoort، Strijdom Park، Sybrand Park، Vanderbijlpark، Xavier


تلفن: +27 60 441 3111

[email protected]

فروشنده/تولید کننده

شرکت: ردیترون