قرارداد توزیع صحت | امنیت حرفه ای


ADI Global Distribution، توزیع کننده محصولات امنیتی، سمعی و بصری (AV) و ولتاژ پایین، قرارداد توزیع با سازنده امنیت Veracity دارد. مشتریان ADI در سراسر EMEA به خطوط تولید ابزار انتقال و نصب از Veracity دسترسی خواهند داشت.

کیت رز، مدیر بازاریابی ADI EMEA گفت: “ADI متعهد است تا مشتریان خود را به محصولاتی که برای طراحی و نصب موفقیت آمیز راه حل های کامل و یکپارچه نیاز دارند، ارائه دهد. ما واقعاً از کار با Veracity در سراسر EMEA هیجان‌زده هستیم و مطمئن هستیم که ارائه محصولات آنها سبد شبکه‌های ADI را با انتخاب محصولات گسترده‌تری برای مشتریانمان تقویت خواهد کرد.

Veracity در راه حل‌های نظارت تصویری و نمایش IP و نرم‌افزار مدیریت امنیتی برای استفاده در سایت‌های زیرساختی حیاتی مانند پایگاه‌های نظامی، تأسیسات برق و آب، مراکز حمل‌ونقل، استادیوم‌ها و زندان‌ها تخصص دارد. در خارج از بازار امنیت، محصولات Veracity در VoIP، IT، حمل و نقل، کنترل فرآیند، ثبت اطلاعات، سیستم‌های روشنایی LED POE، مدیریت ساختمان و برنامه‌های نظارت بر ایمنی استفاده شده‌اند.

اشلی وایتون، مدیر فروش گروه در Veracity گفت: “ما از گسترش دسترسی جهانی خود با ADI خوشحالیم و طیف رو به رشد خود از محصولات و راه حل های انتقال IP را به مشتریان خود در سراسر EMEA ارائه می دهیم. با تکیه بر روابط طولانی مدت خود با ADI در آمریکای شمالی و هند، از کانال های توزیع قوی آنها برای کمک به ارائه محصولات خود به مشتریان در سراسر منطقه استفاده خواهیم کرد.

ارائه‌های Veracity که از طریق توزیع‌کننده در دسترس است شامل توسعه‌دهنده‌های اترنت و POE دوربرد، آداپتورهای کواکسی POE، سوئیچ‌های POE، کنترل‌کننده‌های نمایشگر ویدیو، سرورهای زمان شبکه و طیف وسیعی از ابزارها و لوازم جانبی نصب دوربین است. این محصولات از 5 سپتامبر در سراسر EMEA در دسترس هستند و در هاب ها در هلند و بریتانیا ذخیره می شوند.

بازدید کنید adiglobal.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/veracity-distribution-agreement/