قرارداد توزیع AVA | امنیت حرفه ای


می فلکس، توزیع کننده امنیت IP همگرا و سایر محصولات، یک قرارداد توزیع با AVA امضا کرده است تا پلت فرم امنیتی مبتنی بر ابر خود را توزیع کند.

برند AVA در کنار Avigilon، Indigo Vision و Pelco متعلق به Motorola Solutions Company است. مارک های دیگر موجود در Mayflex. سیمون استیر، مدیر امنیتی Mayflex، AVA را به عنوان یک راه حل ابری واقعاً نوآورانه توصیف کرد، “که ما احساس می کنیم به دلیل رشد سریع 5G و به طور کلی سرعت و پوشش اینترنت بهبود یافته، پتانسیل زیادی دارد. راه حل AVA با تجزیه و تحلیل پیشرفته و سهولت نصب خود جایگزینی جدی برای سیستم های فعلی موجود در بازار می کند و همچنین می تواند با دوربین های قدیمی ادغام شود تا بتوانید از قابلیت های هوش مصنوعی انقلابی از طریق یک ابر ترکیبی بهره ببرید.

کیفیت دوربین های AVA استثنایی است. آنها مملو از ویژگی ها و مزایایی هستند که می دانیم شرکای نصب کننده ما از آنها قدردانی خواهند کرد و این فرصت را برای مشتریان ما فراهم می کند تا درآمد مجدد کسب کنند. امنیت در خط مقدم سیستم قرار دارد و ویدیو در حین حمل و نقل رمزگذاری می شود و در حالت سکون، سیستم بسیار ایمن را تضمین می کند. آنها دارای تجزیه و تحلیل صوتی و تصویری هوش مصنوعی داخلی هستند، نصب، استفاده و نگهداری از آنها آسان است، آنها دارای استقرار بومی ابری و ذخیره سازی داخلی هستند، و تحت پوشش ده سال ضمانت چشمگیر هستند.

تیم های فروش و فنی ما آموزش های فشرده ای را در مورد راه حل AVA گذرانده اند تا مشتریان خود را در انتخاب راه حل های مناسب برای نیازهایشان راهنمایی کنند. مشتریان می توانند راه حل AVA را در مجموعه نمایشی تازه ایجاد شده Mayflex MTECH در مقر ما در بیرمنگام، دفتر ما در لندن، و همچنین دفتر مرکزی AVA در لندن مشاهده کنند.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/ip-products/ava-distribution-agreement/