قرارداد زمین مسابقه | امنیت حرفه ای


قرارداد امنیتی و سرپرستی برای پیست مسابقه نیوبوری در Berkshire به Venture Security مستقر در همپشایر رفته است.

از آوریل، Venture مستقر در Andover کلیه خدمات امنیتی رویداد، مدیریت جمعیت و مهمان‌نوازی را برای میدان مسابقه ارائه خواهد کرد، از جمله برای جام طلای مرجانی، Betfair Super Saturday، و Al Shaqab Lockinge Stakes. Venture خدمات امنیتی در تمام طول سال برای سایت ارائه خواهد کرد، از جمله 31 روز مسابقه در هر سال در میدان مسابقه، که بزرگترین آنها به بسیج حداکثر 180 کارمند امنیتی و سرپرست در روز نیاز دارد.

این قرارداد پس از یک فرآیند مناقصه رقابتی منعقد شد. Newbury دومین میدان مسابقه ای است که از خدمات این شرکت استفاده می کند، زیرا Venture در هشت سال گذشته ارائه دهنده امنیت انتخابی برای Salisbury Racecourse بوده است. در تصویر آملیا گری، رئیس عملیات در میدان مسابقه نیوبوری، به همراه سارا هاو و دانکن رابرتسون از ونچر هستند.

دانکن رابرتسون، رئیس رویدادها در Venture، گفت: “ما کاملاً هیجان زده هستیم که با میدان مسابقه بین المللی Newbury کار می کنیم. از آنجایی که دوره‌ای حرفه‌ای و به خوبی سازمان‌دهی شده است، ما مشتاقانه منتظر ارزش افزودن از طریق ارائه امنیت با کیفیت بالا و همکاری با تیم آنجا هستیم تا از تجربه مثبت مشتری پشتیبانی کنیم.

این گواهی بر تخصص و فداکاری تیم ما است که علیرغم اینکه یک شرکت امنیتی کوچک و مستقل هستیم، همچنان به تضمین قراردادها با شرکت‌های پیشرو جهان، مکان‌های ورزشی و مکان‌های تاریخی در سراسر منطقه ادامه می‌دهیم. از جمله استون هنج، حمام های رومی، و اکنون پیست مسابقه نیوبوری. این فوق العاده است که می بینیم توانایی ها و کیفیت شرکت های امنیتی کوچکتر به طور فزاینده ای به رسمیت شناخته می شوند.”

Newbury Racecourse یک میدان مسابقه ای درجه 1 است و در بین ده رتبه برتر در بریتانیا قرار دارد. و پذیرای حدود 180000 بازدید کننده در سال است. این سایت همچنین دارای یکی از بزرگترین مراکز کنفرانس و رویدادها در شهرستان با بیش از 3800 متر مربع امکانات رویداد و نمایشگاه است.

آملیا گری گفت: «ما برای یک سال پرمشغله دیگر در پیست اسب دوانی نیوبوری با تعدادی از مسابقات پرطرفدار – و همچنین اجرای زنده از اولی مورز و سر تام جونز – که در هفته‌ها و ماه‌های آینده از راه می‌رسند، هیجان‌زده هستیم. ارائه تجربیات به یاد ماندنی برای کسانی که در مسابقات و رویدادهای مسابقه در Newbury Racecourse شرکت می‌کنند، اولویت اصلی ماست و ما مشتاقانه منتظر همکاری با Venture Security هستیم، زیرا همچنان به افزایش تجربه مسابقه و رویدادی که می‌توانیم در سال 2023 و بعد از آن ارائه دهیم، ادامه دهیم.

درباره Venture Security

در سال 2006 تاسیس شد و یکی از اعضای آن است ACS Pacesetters گروهی از شرکت های نگهبانی که از بالاترین امتیازات سازمان صنعت امنیت هستند (است) پیمانکاران مورد تایید.

افسران Venture علاوه بر کار برای بخش خصوصی و دولتی در سراسر جنوب انگلستان، از مشاغل گرفته تا سازمان دهندگان رویداد، می توانند در شهرها و مراکز شهر در سراسر منطقه نیز دیده شوند، که معمولاً برای شوراها یا مناطق بهبود کسب و کار (BID) کار می کنند. مجله امنیتی حرفه ای اندکی قبل از قرنطینه کووید، گشت های خیابانی خود را در وینچستر، سالزبری و باسینگستوک به نمایش گذاشت. امنیت حرفه ای امنیت سایت Venture را در استون هنج در نسخه چاپی آوریل 2022 به نمایش گذاشت.

بازدید کنید www.venturesec.co.uk.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/guarding/racecourse-contract/