قرارداد سایت گردا | امنیت حرفه ای


چاب به عنوان بخشی از پروژه دفتر خدمات عمومی جمهوری ایرلند (OPW) در دوبلین، قرارداد امنیتی برای ساخت یک مجتمع جدید برای خدمات پلیس ملی جمهوری اعطا کرده است.

در جاده نظامی، کیلمینهام در نزدیکی ایستگاه هیستون، یک ساختمان شش طبقه جدید جایگزین خواهد شد گاردا مسکن در میدان هارکورت، اجاره شده از یک مالک تجاری. سایت بزرگتر Military Road از زمین های دولتی استفاده خواهد کرد که قبلا به عنوان یک مرکز محاسباتی استفاده می شد. پس از تکمیل، مجتمع جدید تا 890 پرسنل گاردا را در خود جای خواهد داد.

این قرارداد به Chubb نیاز دارد که کنترل دسترسی، زنگ هشدار مزاحم و نظارت دوربین مدار بسته را داشته باشد. این مشخصات برای یک سیستم ویدئویی IP که قادر به گرفتن 178 دوربین، دسترسی درب برای پشتیبانی از 140 نقطه دسترسی، یک سیستم هشدار دهنده نفوذگر و یک دستگاه مخابره داخلی تصویری IP است که در 30 مکان وصل شده است.

در ژوئیه 2021، چاب با برجسته‌سازی نقاشی عرضه شد که در آن همه دکمه‌های وحشت، نقاط دسترسی در و پوشش دوربین مداربسته باید بر روی ساختمان قرار گیرند. سپس وظیفه چاب این بود که بر اساس مقادیر و الزامات تعیین شده توسط OPW مشخص کند که از چه محصولاتی استفاده خواهد کرد.

پس از یک فرآیند طولانی مناقصه، CJK Engineering – پیمانکار مهندسی برق منتخب OPW، در ژانویه قرارداد را به چاب واگذار کرد. این پروژه در ماه مارس آغاز شد و پیش بینی می شود این مجموعه در پاییز 2022 تکمیل شود.

تونی کلیفورد، مدیر کل آتش نشانی و امنیت Chubb در ایرلند، گفت: همکاری با CJK Engineering در پروژه ای با این مقیاس و اهمیت تاریخی یک افتخار است. Garda Síochána تاریخ غنی ای دارد که تقریباً به یک قرن پیش می رسد و امروزه آژانس اصلی اجرای قانون در جمهوری ایرلند است. به عنوان یک طراح پیشرو و یکپارچه کننده سیستم های امنیتی، تیم ما در Chubb Ireland از تخصص خود برای اطمینان از ارائه راه حل قوی و مقیاس پذیر در صورت افزایش الزامات OPW در آینده استفاده خواهد کرد.

بازدید از: https://www.chubbfiresecurity.com/en/ie/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/ip-products/garda-site-contract/