قرارداد ومبلی آرنا | امنیت حرفه ای


شرکت قرارداد مدیریت جمعیت و امنیت رویداد Showsec گزارش می دهد که قرارداد انحصاری برای ارائه عملیات پشت صحنه و زمین ایستاده در OVO Arena Wembley، محل اجرای موسیقی زنده در شمال لندن دارد. قرارداد از اول آگوست شروع می شود.

Showsec بر امنیت مناطق VIP، پشت صحنه و روی زمین نظارت خواهد داشت. سرپرست این عملیات، Marcin Szyperski، مدیر منطقه لندن بزرگ، و Elie Nammour، مدیر عملیات لندن خواهد بود.

Marcin Szyperski گفت: “ما مفتخریم که در رویدادهای آینده در این مکان معتبر شرکت کنیم. بازگشت به OVO Arena Wembley یک موقعیت مهم برای Showsec است و ما متعهد هستیم که از نزدیک با مدیریت این عرصه همکاری کنیم تا بهترین عملیات ممکن را ارائه دهیم.

و Simon Battersby، یکی از مدیران اجرایی Showsec، گفت: “ما از این که قرارداد مدیریت عملیات پشت صحنه، VIP و طبقه ایستاده امنیت و سرپرستی در OVO Arena Wembley به ما اعطا شد، هیجان زده هستیم. این دستاورد گواهی بر کار سخت، فداکاری، و توانایی اثبات شده تیم ما برای ارائه راهکارهای امنیتی استثنایی و مدیریت جمعیت برای رویدادهای پرمخاطب است. ما مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با مدیریت OVO Arena Wembley برای حفظ شهرت سالن به عنوان یک مقصد سرگرمی در سطح جهانی هستیم.

در همین حال، این شرکت خدمات مشاوره ای در مورد امنیت، ایمنی و مدیریت جمعیت در کنسرت Backstreet Boys در نیو قاهره، شرکت ارائه کرد. اولین سرمایه گذاری در مصر.

درباره OVO Arena Wembley

از سال 1934 میزبان موسیقی زنده، هنرمندانی مانند مایکل جکسون، بیانسه، ادل و اد شیران بوده است. در نزدیکی استادیوم ملی، این منطقه در سال های اخیر بسیار بازسازی شده است (تصویر).
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/wembley-arena-contract-2/