قرارداد کتابخانه بریتانیا | امنیت حرفه ای


پیمانکار نگهبانی STM Group (UK) Ltd قراردادی برای ارائه خدمات امنیتی برای کتابخانه بریتانیا سایت سنت پانکراس در مرکز لندن، که در 1 ژوئیه آغاز شد.

کتابخانه بریتانیا، کتابخانه ملی بریتانیا، یکی از شش کتابخانه سپرده قانونی در بریتانیا و ایرلند است، و از این رو یکی از بزرگترین مجموعه‌های جهانی مواد چاپی و دیجیتال را در خود جای داده است. با کاتالوگی از بیش از 170 میلیون مورد، سایت‌های آبگرم لندن و بوستون، یورکشایر کتابخانه، روزنامه‌ها (از جمله مجله امنیتی حرفه‌ای) و نقشه‌های ضبط صدا، حق ثبت اختراع، مجلات دانشگاهی، و همچنین یک نسخه از هر وب‌سایت و وبلاگ دامنه بریتانیا را در خود جای داده‌اند.

تیم STM منصوب شده به قرارداد متشکل از تعداد قابل توجهی پرسنل اختصاصی است که به طیف متنوعی از مجموعه مهارت ها، از جمله تخصص در حفاظت از نهادهای فرهنگی نیاز دارد. تیم در محل مجموعه ای از وظایف از جمله امنیت محیطی، کنترل دسترسی، گشت زنی و پاسخگویی، پشتیبانی رویداد و مدیریت بازدیدکنندگان را بر عهده خواهد داشت.

این قرارداد برای سه سال اولیه با امکان تمدید است.

رئیس گروه STM پری سیمپسوندر تصویر سمت راست، می‌گوید: «انتخاب به عنوان ارائه‌دهنده خدمات امنیتی برای کتابخانه بریتانیا، یک مؤسسه فرهنگی برجسته چه در بریتانیا و چه در سطح بین‌المللی، تأیید قابل‌توجهی از اعتماد اساسی مشتریان ما به توانایی STM برای ارائه خدمات امنیتی با مشخصات بالا است. در محیط های پیچیده و حساس.”

عکس از گروه STM; تصویر در سنت پانکراس (با پایانه راه آهن در پس زمینه) سمت چپ آرویکا استپانیان، مدیر تجربه مشتری در گروه STM است. و مرکز ریاض سومانی، رئیس امنیت کتابخانه بریتانیا.

درباره گروه STM

شرکت نگهبانی مستقر در لندن، عضوی از ACS Pacesetters، گروهی از شرکت‌های نگهبانی است که اعضای طرح پیمانکار تایید شده سازمان امنیت صنعت (SIA) و در 15 درصد از کل شرکت‌های SIA ACS در بریتانیا هستند. بازدید کنید https://www.acspacesetters.co.uk/members/stm-group-uk-limited. در ماه فوریه این شرکت بود اعطا شد ابتکار برجسته برابری، تنوع و شمول در جوایز عملکرد امنیتی برجسته 2023 (OSPAهای انگلستان) در لندن.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/guarding/british-library-contract-2/