قرارداد کولیرز | امنیت حرفه ای


کولیرزشرکت خدمات املاک و مستغلات و شرکت مدیریت سرمایه گذاری، GMS Group را به عنوان ارائه دهنده امنیت در سراسر میدلندز غربی منصوب کرده است. GMS در سایت‌های شاخصی مانند بازار عمده فروشی بیرمنگام، پارک مرسیا در Swadlincote، مرکز خرید رد رز در ساتون کولدفیلد، مرکز خرید Old Square در Walsall و بلوک اداری Castle Mill در دادلی، علاوه بر پارکینگ‌ها و شهرک‌های صنعتی کار خواهد کرد.

تصویر از سمت چپ اندرو بارنز، مدیر کل بازار عمده فروشی بیرمنگام، با مدیر قراردادهای ملی (از GMS) سیمون ویلیامز و مدیر تجاری لیزا نیکلسون است. GMS ترکیبی از خدمات نگهبانی سرنشین دار، گشت های سیار، باز کردن و قفل کردن املاک را ارائه می دهد. نگه داشتن کلید و بازرسی اموال خالی

لیزا نیکلسون گفت: «ما بسیار هیجان‌زده هستیم که با نشان دادن رویکرد مشتری‌مدار و روش‌های چابک کار در مجموعه‌های پویا و همچنین فرهنگ کاری متعهدمان، ارائه خدمات امنیتی را برای Colliers به ​​عنوان شریک آنها برای West Midlands انجام دهیم.

“در طول فرآیند مناقصه، ما به ذینفعان Colliers گوش دادیم تا راه حلی ارائه دهند که یک رویکرد ثابت به دارایی های آنها را تضمین می کند و نشان می دهد که ما مجموعه ای از استعدادها را از قراردادهای مشتریان با سابقه در منطقه داریم. شفافیتی که باعث وفاداری مشتریان ما شده است، در کار ما برای Colliers، همراه با سرمایه گذاری روی کارکنان ما که تضمین می کند همکاران استانداردهای بالا را رعایت کرده و در نقش خود پیشرفت می کنند، ادامه خواهد یافت.

استیسی گری، مدیر منابع Colliers، اضافه کرد: “کار با GMS در سراسر مجموعه میدلندز که در طول فرآیند مناقصه برجسته بود، فوق العاده است. ارائه خدمات آنها سطوح استثنایی از توانایی فنی، توسعه کارکنان و تعهد قوی به ارزش‌های ESG را ترکیب می‌کند، که همگی با استراتژی ما برای ارتقای محیط ساخته شده هماهنگ هستند.

“در طول بسیج قرارداد، GMS تمرکز خود را بر خدمات مشتری، فرهنگ چابک و سطوح بالای حرفه ای نشان داده است. از دیدگاه ما، این روند یکپارچه بوده است و اگرچه این روزهای اولیه است، اما آنها از قبل از انتظارات ما فراتر رفته اند.

سیمون ویلیامز پیشرو در کار Colliers خواهد بود که اخیراً به GMS بازگشته و به مدت پنج سال تا آگوست 2022 در این شرکت امنیتی کار کرده است، عمدتاً در قراردادهای آن با JLR (جگوار لندرور) و بازی‌های مشترک المنافع بیرمنگام 2022. سیمون نقش جدیدی به عنوان مدیر قراردادهای ملی بر عهده گرفته است.

درباره GMS

این شرکت نگهبانی که مقر آن در Tividale در غرب میدلندز است، 500 کارمند برای ارائه راه حل های امنیتی در سراسر بریتانیا برای مارک هایی مانند جگوار لندرور، استون مارتین، CEMEX انگلستان، Neovia، Kerry Foods و Avison Young استخدام می کند.

GMS گزارش می دهد که تعدادی مشتری جدید به دست آورده است و جوایز کارآموز سال و بهترین کمپین بازاریابی را در جوایز کسب و کار Express & Star 2022 به دست آورده است. بازدید کنید www.gms-group.co.uk.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/guarding/colliers-contract/