قرارداد یورواستار | امنیت حرفه ای


میتی قرارداد خود را برای سه سال دیگر (با اختیار دو سال اضافی) تمدید کرده است یورو استار، شرکتی که خدمات ریلی مسافری پرسرعت را بین لندن سنت پانکراس و قاره اروپا راه اندازی می کند. این قرارداد باعث می شود که پیمانکار FM خدمات امنیتی در St Pancras International در مرکز لندن و همچنین مرکز مهندسی یورواستار در تمپل میلز در شرق لندن ارائه دهد. شرکت قراردادی که برای بیش از 14 سال خدماتی را به یورواستار ارائه کرده است، پس از یک فرآیند رقابتی مجدد رقابتی، قرارداد را دریافت کرد.

پیمانکار به ارائه غربالگری امنیتی مسافران، جستجوی قطار، میزبانی گیت های الکترونیکی (دروازه های الکترونیکی برای ورود مسافران)، نظارت دوربین مداربسته در تمپل میلز و نظارت بر دسترسی به مناطق ممنوعه در هر دو سایت ادامه خواهد داد. با تمدید این قرارداد، Mitie اضافه می کند که تجزیه و تحلیل و به روز رسانی های امنیتی بخش حمل و نقل اختصاصی را از طریق مرکز عملیات امنیت اطلاعاتی خود (ISOC) در نورثهمپتون ارائه خواهد کرد.

به گفته این شرکت، با بیش از نیمی از همکاران که بیش از 15 سال بر روی این قرارداد کار کرده اند، افسران امنیتی Mitie در پشتیبانی از اجرای روان خدمات و ایجاد تجربه ای مثبت و ایمن برای میلیون ها مسافری که هر ساله در قطارهای آن سفر می کنند، با تجربه هستند.

جیسون توس، مدیر عامل خدمات بازرگانی، میتی، گفت: «با ارائه خدمات به یورواستار برای بیش از 14 سال، خوشحالیم که به روابط قوی خود ادامه می دهیم، زیرا به ارائه خدمات امنیتی در St Pancras و Temple Mills ادامه می دهیم. ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری در سال‌های آینده هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که میلیون‌ها مسافری که سالانه با یورو استار سفر می‌کنند از سفرهای ایمن و دلپذیر لذت ببرند.»

همانطور که در نسخه چاپی ژانویه مجله امنیتی حرفه ای نشان داده شده است، RMT اعضای اتحادیه کارگری که روی قرارداد امنیتی Eurostar برای Mitie کار می‌کردند، قرار بود در کریسمس اعتصاب کنند، اما پس از اینکه شرکت تصمیم گرفت این اقدام لغو شود. پیشنهاد پرداخت بهبود یافته.

عکس مارک رو; قطار HS1 Eurostar به سمت فرانسه، میانه کنت.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/eurostar-contract/