قرارداد NATS | امنیت حرفه ای


قراردادی چند میلیون پوندی برای ارائه خدمات مدیریت یکپارچه تسهیلات (FM). NATS به پیمانکار FM رفته است میتی. این قرارداد پنج ساله با امکان تمدید برای دو سال دیگر همراه است.

NATS، به عنوان یک ارائه دهنده خدمات کنترل ترافیک هوایی در بریتانیا، سالانه حدود 2.4 میلیون پرواز و 250 میلیون مسافر را در حریم هوایی بریتانیا انجام می دهد. NATS خدمات ناوبری ترافیک هوایی را به هواپیماهایی که از طریق حریم هوایی تحت کنترل بریتانیا و در فرودگاه های متعدد بریتانیا و بین المللی پرواز می کنند، ارائه می دهد.

Mitie مجموعه ای از خدمات FM از جمله مهندسی، انرژی و کنترل، تعمیر و نگهداری زمین، امنیت، تدارکات، مدیریت زباله و تمیز کردن، به علاوه کار پروژه را به NATS ارائه خواهد کرد. این سایت‌ها عبارتند از مرکز فناوری شرکتی NATS در وایتلی (همپشایر)، مراکز کنترل ترافیک هوایی (ATC) آن در سوانویک (همپشایر) و پرستویک (آیرشر)، برج‌های فرودگاه در مکان‌هایی مانند هیترو، استانستد، و گلاسکو و ارتباطات آن، سایت های ناوبری و نظارت (CNS) در سراسر کشور. به عنوان مثال، در ATC ها، Mitie خدمات مهندسی برای حفظ زیرساخت های حیاتی که حدود 8000 پرواز در روز را پشتیبانی می کند، ارائه خواهد کرد.

Mitie به نرم افزار Mozaic خود اشاره می کند که عملکرد فضای کاری را بهینه می کند و نظارت کاملی بر عملکرد و مدیریت قرارداد می دهد. Mozaic داده‌هایی مانند وضعیت کار، زمان تکمیل، و نرخ تعمیر اولین بار برای کارها را نشان می‌دهد. داده‌های جمع‌آوری‌شده را می‌توان بر اساس سایت، ساختمان و دارایی فیلتر کرد و می‌توان از آن برای ایجاد بینش استفاده کرد.

شرکت FM همچنین بر کربن زدایی خود تاکید می کند. کارکنان “Plan Zero” شرکت روی قرارداد کار خواهند کرد تا مناطقی را برای صرفه جویی در کربن شناسایی کنند و وسایل نقلیه الکتریکی (EVs) تا جایی که امکان دارد استفاده خواهند شد. پیمانکار به دنبال “لباس های فرم پایدار” است. پیمانکار در حال حاضر در فرودگاه های مختلف بریتانیا کار می کند – هیترو، منچستر، گاتویک (تصویر، توسط فرودگاه گاتویک) و بریستول.

Simon Venn، مدیر عامل خدمات فنی Mitie، گفت: «از طریق خدمات پیشرو در صنعت، که مبتنی بر رویکرد مبتنی بر فناوری ما است، ما مفتخریم که از زیرساخت‌های NATS پشتیبانی می‌کنیم و نقش خود را در حفظ 250 میلیون مسافر آن در عبور از حریم هوایی بریتانیا ایفا می‌کنیم. هر سال امن و امان.»

و تیم بولاک، مدیر ارشد تدارکات و مدیر املاک NATS گفت: “پس از یک فرآیند کامل مناقصه و ارزیابی بازار، ما خوشحالیم که با Mitie برای ارائه خدمات مدیریت تسهیلات خود همکاری می کنیم. پیشنهاد قانع کننده آنها یک رویکرد مشترک و انتقال آرام بین تامین کنندگان امکانات ما را تضمین می کند. این حرکت به حمایت از استراتژی ما تا سال 2040 با ارائه خدمات ایمن، فرهنگی فراگیر و متنوع، آینده ای کربن منفی و کسب و کار پایدار کمک می کند.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/transport/nats-contract/