قرارداد Sizewell C | امنیت حرفه ای


G4S Secure Solutions UK، یک بازوی امنیتی چند ملیتی، قرارداد بزرگ دیگری در بخش هسته ای دارد: نیروگاه هسته ای Sizewell C.

مولد انرژی EDF قرارداد امنیتی موقت 4.3 میلیون پوندی را با G4S اعطا کرده است. تا کنون، بیش از 50 نفر از ساکنان محلی برای موقعیت درخواست داده اند یا در حال ورود هستند، از جمله مدیر قرارداد، جیمز سلف، در تصویر.

جیمز که در سافولک متولد و بزرگ شد، در سال 2018 به عنوان مدیر آموزش امنیتی در Hinkley Point C در سامرست به G4S ملحق شد، قبل از انتقال به کار در قرارداد موقت Sizewell C، به عنوان مدیر قرارداد.

جیمز گفت: «کار در Sizewell C و مشارکت در ایجاد شغل برای مردم سافولک و شرق آنگلیا مانند خودم بسیار هیجان‌انگیز است. فرصت‌های زیادی برای کسانی که به دنبال تغییر شغل یا رسیدن به نردبان شغلی هستند، وجود خواهد داشت و در طول مدتی که با ما هستند، توسط یک تیم مجرب و دوستانه پشتیبانی خواهند شد.

“نقش هایی که ما برای آنها استخدام می کنیم فراتر از یک گارد امنیتی است. شما ایمنی مشتریان، پیمانکاران و کارکنان آنها، ساختمان‌ها و دارایی‌های آنها را تضمین خواهید کرد و در عین حال خدمات عالی به مشتریان را در یک محیط امن و مطمئن ارائه می‌کنید.»

EDF در Hinkley Point و Sizewell مشتاق ایجاد شغل برای مردم محلی است. انتظار می رود ساخت Sizewell C ده سال طول بکشد.

انتظار می رود این قرارداد برای Sizewell C تا سال 2023 ادامه یابد و نقش ها شامل بررسی کارمندان می شود. مدیریت دسترسی به سایت در تیم کنترل دسترسی، نظارت بر سیستم های نظارتی، محیط سایت و مشارکت در گزارش مدیریت حوادث. G4S همچنین پشت تیم Sizewell C Induction است. تقریباً چهار پنجم از این نقش‌های جدید توسط کارگرانی انجام می‌شود که دارای مجوز سازمان صنعت امنیت (SIA) نیستند و درخواست به تنظیم کننده برای آن نشان توسط G4S تأمین می‌شود.

ساعات کار بسته به نقش متفاوت خواهد بود. برخی از نقش ها دوشنبه تا جمعه ساعات اداری و برخی دیگر در شیفت خواهند بود.

از ژوئیه 2015، G4S روی یک قرارداد ده ساله برای ارائه خدمات امنیتی در حین ساخت Hinkley Point C، در سواحل سامرست، اولین نیروگاه هسته ای جدید ساخته شده در بریتانیا برای یک نسل، کار می کند که آخرین بار در نسخه چاپی منتشر شد. از مجله امنیت حرفه ای در سپتامبر و اکتبر گذشته.

دو سال بعد، همان مشتری، EDF، قراردادی چند میلیون پوندی به G4S برای ارائه خدمات مدیریت تسهیلات در همان سایت اعطا کرد.

آلیستر مک براید، مدیر حساب استراتژیک بخش انرژی هسته ای و تاسیسات G4S انگلستان، گفت: “بیش از یک دهه است که G4S متعهد به ایمن سازی زیرساخت های مهم ملی بریتانیا بوده است و ما به کار خود در ایجاد هزاران فرصت شغلی فوق العاده افتخار می کنیم. ساکنان محلی و متخصصان بخش در سراسر کشور.

هر کسی که علاقه مند به نقش های موجود در Sizewell C با G4S است می تواند به وب سایت مشاغل این شرکت مراجعه کند: https://www.g4s.com/en-gb/careers.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/sizewell-c-contract/