قفل سری 5700 | امنیت حرفه ای


بریتانیایی قفل قفل سری 5700 خود را راه اندازی کرده است، قفل قفلی استوانه ای پروفیل یورو. این محصول از نظر ابعادی با سری 5400 سازنده سازگار بوده و با فوندل و ضربه های گرد و مربعی موجود می باشد. این محدوده عملکردهایی از جمله بن بست، قفل ارسی، قفل فرار، قفل شب و قفل و چفت حمام را ارائه می دهد.

سری 5700 معتبر Certifire که برای همه کاربردهای متوسط ​​تا زیاد طراحی شده است از فولاد ضد زنگ درجه 316 ساخته شده و مطابق استاندارد EN 1634-1 برای استفاده در درب های ضد حریق چوبی و فولادی آزمایش شده است. یک قفل استاندارد DIN، این سری برای تولیدکنندگان تجهیزات اصلی (OEMs) و ساختمان‌هایی مانند مدارس یا بیمارستان‌ها مناسب است. سری 5700 همچنین دارای یک گیره 20 میلی متری تک پرتابی است که برای خروج یک دور و یک قفل برگشت پذیر برای جابجایی در محل طراحی شده است. این سری دارای نشان های CE و UKCA به EN 12209 و EN 179 است.

Sue Corrick، مدیر بازاریابی محصول در Allegion UK، می‌گوید: «ایده‌آل هم برای اولین بار نصب و هم برای برنامه‌های مقاوم‌سازی، راه‌اندازی قفل جدید سری 5700 Briton نشان‌دهنده تعهد بریتانیا به مشتریان خود است – جایی که از طریق نوآوری، برند به توسعه خود ادامه می‌دهد. ارزش های اصلی آن اعتماد، عملکرد و راحتی است. ما مفتخریم که از مشتریان دعوت می کنیم تا در مورد آنچه سری 5700 می توانند ارائه دهند، اطلاعات بیشتری کسب کنند.

سری 5700 اولین عرضه با هویت برند جدید بریتانیایی است که در اوایل امسال رونمایی شد. قفل در بسته بندی جدید این شرکت عرضه می شود که برای کاهش ضایعات طراحی شده است و وب سایت جدید بریتانیا اطلاعات و برگه های اطلاعاتی محصول را ارائه می دهد. بازدید کنید: www.briton.co.uk.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/physical-security/5700-series-lockcase/