قفل محلی طراحی شده برای قفل ماندن – شماره 5 2022

ویدیوی کوتاهی از Blade Lock و Smart Gate را می‌توانید در اینجا پیدا کنید (یا از لینک کوتاه استفاده کنید: www.securitysa.com/*blade).

مدار الکترونیکی که در را باز و بسته می‌کند در ابتدا توسط خود کوک طراحی شده بود، اما او سپس با یک شرکت برای طراحی آنچه او «مدار رسمی» می‌نامد با قابلیت‌های اضافی کار کرد. یک پالس الکتریکی 0.3 ثانیه تمام چیزی است که برای قفل یا باز کردن قفل بلید لازم است. دو سیگنال در واقع ارسال می شود: یکی به محرک، و دیگری به سوئیچ در بالای در و قفل که نشان می دهد درب بسته است.

اتین کوک یک مهندس مکانیک است که نوع جدیدی از قفل را به همراه یک «دروازه هوشمند» طراحی کرده است که هم بادوام و هم ایمن است. برخلاف قفل‌هایی که امروزه به آن‌ها عادت کرده‌ایم، قفل تیغه‌ای Kock نه تنها دوام خود را در شرایط سخت ثابت کرده است، بلکه تا حدی که می‌توان به آن نشکن اشاره کرد.

نتیجه قفل تیغه بود. این قفل در خود دیوار لنگر انداخته است نه در. درب فاقد سوراخ کلید یا مکانیزم دسترسی است که بار نقطه ای را تشکیل می دهد، بلکه دارای دو صفحه فولادی در جلو و پشت در است (تصاویر را ببینید). Blade Lock بین این صفحات شکاف می‌دهد، به این معنی که بار نقطه‌ای در طول قفل توزیع می‌شود – که معمولاً حدود 1.6 متر طول دارد.

نوشته اندرو سلدون

حتی درهایی با پرتوی جامد در اطراف آنها (و قفلی در وسط در با یک یا دو میلی متر فاصله) را می توان با تمرکز انرژی مجرم بر روی یک نقطه شکست. یکی دیگر از جنبه های طراحی درب ها این است که یک طرف درب توسط یک تیر یا چهارچوب درب نگه داشته می شود که اجازه نمی دهد درب را در آن جهت باز کند. طبیعتاً این محافظ نمی تواند در هر دو طرف باشد زیرا به هیچ وجه به شما اجازه نمی دهد که درب را باز کنید – ضعف دیگری که البته با طراحی های فعلی ضروری است.

یک کنترل از راه دور با استفاده از فرکانس رومینگ می تواند برای قفل و باز کردن قفل استفاده شود، به این معنی که می توان برای چندین نفر یک کنترل از راه دور صادر کرد و دستگاه های گم شده یا دزدیده شده را می توان قفل کرد. علاوه بر این، به عنوان یک اقدام احتیاطی ایمنی برای مناطق امنی که ممکن است به راه حل های قفل نیاز داشته باشند، یک سیگنال از اتاق کنترل می تواند تمام درها را قفل کند و تا زمانی که وضعیت حل نشود، از کارکرد ریموت جلوگیری می کند.

اتوماسیون قابل اعتماد

او می‌گوید امروز قفل‌هایی داریم که می‌توانند با شما صحبت کنند، با آنالیز صورت شما قفل را باز کنند یا حتی از راه دور توسط دستگاه‌های تلفن همراه کنترل شوند، اما مجرمان همچنان می‌توانند آن‌ها را بشکنند و با کمی مشکل وارد خانه یا محل تجاری شوند. این باعث شد که او تحلیلی در مورد چرایی این اتفاق انجام دهد، که شامل مطالعه طولانی مکانیسم‌های قفلی است که امروزه استفاده می‌شود و همچنین نحوه نصب آنها.

قفل چه فایده ای دارد؟

بار نقطه ای را بردارید

با استفاده از فرمول محاسبه فشار (فشار = نیرو تقسیم بر مساحت، یا p=F/A)، به راحتی می توان دریافت که چگونه افزایش سطح قفل به طور چشمگیری فشار مورد نیاز برای ایجاد آسیب را افزایش می دهد. همچنین یک راز (که ثبت اختراع شده است) وجود دارد که Kock برای اطمینان از اینکه فشار وارد شده به این قفل در تمام طول قفل توزیع می شود طراحی کرده است.

برای اطلاعات بیشتر با Ettienne Kock، No Entry Lock تماس بگیرید، 1852 200 73 +27، [email protected]منبع: https://www.securitysa.com/17131R

در حالی که تلاش های مجرمانه نامحدود در آفریقای جنوبی شهرت جهانی دارد، کوک همچنین متوجه شد که بسیاری از جنایات مرتکب شده اند زیرا مردم به سادگی می توانستند به درب ضربه بزنند، یا شکستن و غیرفعال کردن درهای امنیتی بدون توجه به اینکه سازنده چه کسی بود، کار ساده و سریعی بود. . این او را به فکر فرو برد.

با این حال، الکترونیکی بودن قفل نباید نگران کننده باشد. کوک می گوید محرکی که او استفاده می کند برای 150000 سیکل آزمایش شده است. برای دری که ده بار در روز باز و بسته می شود اعمال می شود، به این معنی که بیش از 20 سال دوام می آورد.

استانداردهای بین المللی می گویند که یک قفل ایمن باید بتواند در برابر ضربه 200 ژول مقاومت کند، که مشابه سقوط 20 کیلوگرم از ارتفاع حدود 1 متر یا 1.5 تن در یک منطقه است. آزمایش نشان داد که Blade Lock به راحتی این تست را پشت سر گذاشته و هیچ آسیبی نشان نداد. کوک اعتراف می کند که قفل را “بیش از حد” طراحی کرده است، اما هدف او یافتن راه حلی بود که واقعاً مطمئن باشد.

بنابراین اولین قدم در ایجاد یک درب و قفل ایمن، برداشتن بار نقطه ای بود. با این حال، بیش از آن، هر سوراخ کلید و سایر مناطقی که می‌توانستند یا شکسته می‌شدند – یا هر شکلی از اهرم را فراهم می‌کردند – نیز باید می‌رفتند.

کوک توضیح می‌دهد که امروزه قفل‌ها به صورت درها طراحی شده‌اند و به مجرم یک نقطه تمرکز می‌دهند. اگر آنها بتوانند به در یا دیوار اطراف نقطه ای که قفل در هنگام قفل می نشیند آسیب بزنند، که اغلب با چند لگد انجام می شود، در باز است. به طور مشابه، درب‌ها و دروازه‌های امنیتی ممکن است بیش از یک قفل داشته باشند، اما تنها یک بار نقطه‌ای کوچک است که باید بر آن غلبه کرد تا کل در یا دروازه بی‌استفاده شود. یک تاج و مقداری انرژی اغلب تمام چیزی است که برای بی اثر کردن آن بار نقطه ای لازم است.

در مورد دوام، اولین قفل های ساخته شده در اتاق عملیات یک شرکت امنیتی نصب شد که دسترسی 24 ساعته دارد. پس از چهار سال (کووید در مسیر قرار گرفت و تولید را متوقف کرد)، کوک یک قفل را برداشت و آن را بررسی کرد. قفل همانطور که در ابتدا کار می کرد و هیچ سایش قابل مشاهده ای وجود نداشت.

کوک کار خود را با Armscor شروع کرد زمانی که هنوز مکانی عالی برای یادگیری در مورد طراحی و تولید محصولات درجه یک بود. او سپس به یک تولید کننده کلاچ پیوست و در آنجا کلاچ طراحی کرد و بر فرآیند تولید محلی محصولات خود نظارت داشت. او به زودی به سمت مدیریتی ارتقا یافت و در آنجا مسئولیت چهار کارخانه تولید قطعات برای بسیاری از شرکت ها و پروژه های معروف را بر عهده داشت.

درب اتاق امن باز است.

قفل را می توان برای هر نیازی ساخت، اما نازک ترین صفحه 5 میلی متر ضخامت دارد و شامل بلبرینگ های مهر و موم شده 13 میلی متری است. علاوه بر این، هیچ کلیدی وجود ندارد، بنابراین همه چیز خودکار است – که بدیهی است با توجه به فقدان ظاهری مهارت های مهندسی Eskom، سوال قابل اعتماد بودن را مطرح می کند.

قفل طراحی شده محلی برای قفل ماندن طراحی شده است

شماره 5 2022 انتخاب سردبیر

این کمک بزرگی برای افرادی بود که کمرشان بد است یا کوتاه‌تر از آن بودند که بتوانند به راحتی کالاها را از پایین چرخ دستی بیرون بیاورند. متأسفانه بازار تغییر کرد و مردم این روزها بیشتر تمایل به خرید کمتری دارند. نتیجه این بود که چرخ دستی کاربر پسند او کنار گذاشته شد.

یک اتاق امن، به عنوان مثال دیگر، همچنین می تواند از قفل تیغه برای قفل خودکار در هنگام بسته شدن در استفاده کند و در مواقع اضطراری ایمن تر شود. Kock همچنین یک دروازه امنیتی هوشمند به نام Smart Gate ساخته است که در آن میله های عرضی با لیزر برش داده شده و از قفل Blade استفاده می شود. هیچ جوش یا نقاط ضعف دیگری برای حمله وجود ندارد و اطمینان حاصل می شود که قفل ایمن توسط یک دروازه ضعیف بی فایده نمی شود.

سیگنال های الکترونیکی تقریباً 8 میلی آمپر استفاده می کنند، به این معنی که یک باتری 7 Ah و 12 ولت قبل از نیاز به شارژ مجدد، سه یا چهار هفته دوام می آورد.

او به زودی متوجه شد که مدیریت نقطه قوت او نیست، زیرا قلبش همیشه روی طراحی محصولات جدید یا به روز متمرکز بود که بهتر باشد و تفاوت ایجاد کند. به عنوان مثال، در روزگاری که خانواده ها خرید ماهانه مواد غذایی خود را در یک گردش انجام می دادند، سوپرمارکت ها چرخ دستی های بزرگی داشتند تا همه کالاهای خریداری شده را در خود جای دهند. کوک یک چرخ دستی جدید با پایه شناور طراحی کرد که با انتخاب چیزهای بیشتری از قفسه‌ها پایین می‌آید و با بیرون آوردن کالاها از چرخ دستی و قرار دادن روی پیشخوان صندوق‌دار دوباره بالا می‌آید.

مدار قفل نیز از طریق شبکه (GSM، Wi-Fi و غیره) فعال است. این بدان معنی است که درها را می توان به یک اتاق کنترل متصل کرد و در مورد دسترسی غیرمجاز پس از ساعت کاری و حتی برای کنترل ورود یا خروج از راه دور هشدار داد. Kock تاکید می کند که تنها چیزی که لازم است یک سیگنال مثبت یا منفی برای قفل کردن یا باز کردن قفل دستگاه است.

اتاق امن.