قفل های الکترونیکی محلی – شماره 4 2023

YeboTech یک شرکت تولید کننده لوازم الکترونیکی است که در سال 2005 تاسیس شد و یک کلید الکترونیکی و سیستم های قفل را با هدف جایگزینی تمام قفل های مکانیکی معمولی طراحی، بازاریابی و فروش می کند.

Yebotech طیف گسترده ای از راه حل های قابل تنظیم را برای پاسخگویی به نیازهای پایگاه مشتریان متنوع خود ارائه می دهد. محصولات به گونه ای طراحی شده اند که بالاترین سطح امنیت، قابلیت اطمینان و راحتی را ارائه دهند. همچنین آموزش های فنی گسترده ای را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان ارزش بهینه را از محصولات و راه حل های YeboTech خود به دست می آورند.

“تیم تحقیق و توسعه اختصاصی ما سیستمی ایجاد کرده است که می تواند در هر جایی مستقر شود و بدون دردسر مقیاس شود در حالی که همیشه از آخرین روندها جلوتر است.

ما درک می کنیم که ارائه بالاترین سطح خدمات برای راضی نگه داشتن مشتریان ما ضروری است. از طریق محصولات با کیفیت بالا و تخصص فنی بی بدیل، ما متعهد به برآورده کردن و فراتر از انتظارات مشتری هستیم.

“هدف ما ایجاد یک فناوری دسترسی است که می تواند کاملاً بهتر از سیستم های قفل سنتی عمل کند و ویژگی هایی را ارائه دهد که بدون دیجیتالی شدن امکان پذیر نیست.”

برای اطلاعات بیشتر، با YeboTech، +27 21 713 7260 تماس بگیرید، www.yebotech.comمنبع: https://www.securitysa.com/19489R

میکا منیلی، مدیر فروش YeboTech می‌گوید: «YeboTech مفتخر است که فناوری اصلی خود را در آفریقای جنوبی تولید می‌کند. ما ارائه دهنده سیستم های قفل دیجیتال الکترومکانیکی هستیم که مورد اعتماد مشتریان در سراسر جهان است. در اروپا، استرالیا، آمریکا، آفریقای جنوبی و بسیاری از کشورهای دیگر. ما متعهد به ارائه محصولات و راه حل هایی با بالاترین کیفیت هستیم که ایمن، قابل اعتماد و مقرون به صرفه باشند.

قفل الکترونیکی محلی

شماره 4 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت