قهرمان Zitko H2O | امنیت حرفه ای


پس از یک رقابت تقریباً یک ساله، در اینجا برنده مسابقه بطری #ZitkoH2O است. مشاور استخدام بیش از 1000 بطری در سال گذشته به نامزدها، مشتریان و بازدیدکنندگان، از جمله به سری رویدادهای امنیتی TWENTY 22 مجله امنیتی حرفه‌ای اهدا کرد. بطری‌ها خود را در مکان‌های جالبی یافتند – اتاق‌های زایمان، سواحل، پشت صحنه تئاتر، حتی خارج از کارخانه هاینکن.

آ زیتکو بطری مشاور کریس کندال ممکن است بیشترین مایل پرواز را کسب کرده باشد، و راه خود را به دفتر در کمبریج شایر به سمت ساحل جنوبی و سپس به جبل الطارق، بلفاست، کرت و مصر طی کرده باشد. بطری ها همچنین در سفر به لاس وگاس و حتی در چند سفر مرخصی سالانه به کشورهایی مانند مالدیو، یونان و بوداپست به تیم ایالات متحده این شرکت پیوستند.

برنده سال 2022 جاستین تامپسون از Reliance High-Tech بود. ورود او، در تصویر، از بالای آند در پرو بود. او یک جایزه 1000 پوندی دریافت می کند.

به قول جاستین همه چیز با شروع یک “رقابت شگفت انگیز” شروع شد. هنگامی که تیم Reliance High-Tech بطری های خود را دریافت کرد، درجه ای از رقابت در گرفت. جاستین مجبور شد همکارانش (یعنی پیر) را شکست دهد. جاستین به فکر فرو رفت و یک بطری به دوستش کریگ داد که بخشی از گروهی بود که به زودی به سمت کوه های آند می رود. کریگ موظف است.

پس از نزدیک به 12 ساعت در هواپیما و ده ساعت سواری با اتوبوس در گرما در لبه‌های صخره‌ای، تیم به خوبی در مسیر خود به بالای کوه بودند. هرچند به همین جا ختم نشد. سفر به نقطه بالا، قبل از اینکه حتی به کمپ اصلی درست برسید – یک صعود چهار روزه – به بالا و بالای یک کوه دیگر سفر کنید!

جاستین پس از دریافت برنده‌هایش، تصمیم گرفت پول را تقسیم کند – بخشی به کوهنوردانی رسید که همه چیز را انجام دادند، و دیگری به یک پروژه حیات وحش محلی از طریق کمیته‌ای که او در اسکلتون ریاست آن را بر عهده داشت. این پروژه با هدف بازسازی یک حوضچه باتلاقی، زیباسازی منطقه و حمایت از گیاهان و جانوران محلی انجام می شود.

جورج زیتکو بنیانگذار Zitko گفت: “من برای جاستین بسیار خوشحالم. نه تنها به این دلیل که ما برای مدت طولانی در طیف وسیعی از محصولات و راه‌حل‌هایمان برای او و کسب‌وکار گسترده‌تر Reliance با هم کار کرده‌ایم، بلکه به این دلیل که عکس او بسیار جالب بود. وقتی همه در Zitko آن را دیدند، فوراً فهمیدیم که شکست دادن آن برای هر کسی سخت خواهد بود! خیلی خوب است که این پول برای چنین هدف ارزشمندی استفاده شده است، و چیزی که برای جاستین و شخصاً جامعه او بسیار مهم است.”

هنگامی که جاستین چک خود را ارائه کرد، او گفت: “زیتکو یک سازمان بسیار حرفه ای است، پر از افراد سختکوش و همکاری. من فکر می کنم که توسط یک مرد بسیار بسیار خوب در جورج اداره می شود، و از نگاه یک خارجی به نظر می رسد که واقعاً روحیه تیمی خاصی دارد. من همه کارمندان ماه را دوست دارم. من فکر می کنم که عالی است. امیلی همیشه با من عالی بوده است. ما اکنون با هم کار کرده‌ایم، باید پنج، شش سال، شاید بیشتر، اما یک لباس واقعا حرفه‌ای و کار کردن با آن عالی است.»
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/zitko-h2o-champion/