قیمت 17 مدل بهترین دوربین مداربسته دید در شب [لینک خرید] + نکات مهم

دوربین های دام با قابلیت دید در شب، تصاویر واضح و شفاف را از داخل مغازه طلا فروشی یا پاساژ ثبت می کنند. دوربین اسپید دام قابلیت چرخش و زوم کردن دقیق دارد. تعرفه نصب دوربین به نوع سیستم، محل نصب، سیم کشی دوربین، ارتفاع بستگی دارد. همان طور که گفتیم اولین کاری که باید قیل از نصب دوربین انجام شود، بررسی دقیق محل است که توسر نصاب های دوربین انجام میشود. امینت این نوع از دوربینها نیز بسیار بالاتر است. پس از این که محل مورد نظر برای نصب دوربین ها توسط نصاب دوربین مدار بسته بررسی شد، باید نوع دوربین هایی که قرار است نصب شوند نیز توسط نصاب دوربین مدار بسته انتخاب شوند.

چرا که امنیت یک انتخاب نیست ، یک احتیاج است و نیاز به تدبیر و مدیریت سایت hivisioncctv دارد. برای ضبط فیلم دوربین امنیتی مدار بسته بدون اینترنت، فقط لازم است دوربین آنالوگ را به دستگاه ضبطی که DVR نامیده میشود وصل کنید تا ضبط فیلم را از دوربین شما شروع کند. دوربین مدار بسته بی سیم از طریق اینترنت به سرور مرکزی متصل می شود. دوربین IP نوعی دوربین فیلمبرداری دیجیتال است که داده های کنترل را دریافت کرده و داده های تصویری را از طریق اینترنت ارسال می کند. این آدرس را یادداشت کرده و سپش دستگاه DVR را با استفاده از کابل شبکه یا سوئیچ به کامپیوتر متصل کنید.

بعد از انجام مراحلی که گفته شد و ذخیره کردن آنها بار دیگر در آدرس بار مرورگر آدرس IP را که به DVR و روتر داده اید با پورت وارد کنید. با کامپیوتری که به روتر وصل است وارد مرورگر بشوید و آدرس 192.168.1.1 را که برای مودم ها یکسان است در قسمت آدرس بار وارد کنید. حالا مرور گر اینترنت اکسپلور را باز کنید و در قسمت آدرس IP دستگاه DVR را بزنید. برای نصب دوربین مداربسته روی گوشی ابتدا باید دستگاه DVR را به pc کامپیوتر متصل کنید که این اتصال میتواند از طریق کابل hdmi یا کابل VGA صورت گیرد. تامین تغذیه دوربین تحت شبکه با NVR و با استفاده از تک کابل شبکه ای صورت میگیرد. در یک ملاقات حضوری و نشان دادن محلی که میخواهید در آنجا دوربین را نصب کنید، نصاب میتواند به صورت حدودی قیمت هزینه ها را بگوید. یکی از مهمترین نکاتی که حتما باید به آن دقت کنید این است که میخواهید دوربین مدار بسته شما چه امکاناتی داشته باشد. که در افزایش طول عمر دوربین ها موثر است و مشکلات احتمالی برای آن ها را به حداقل میرساند. پس از فعال کردن و دریافت Active X که دستگاه از شما می خواهد و رفرش کردن صفحه مرورگر تصاویر دوربین های مداربسته را در کامپیوتر مشاهده خواهید کرد.

که بسیار مهم است و باید به صورت اصولی و تخصصی انجام شود تا بهترین نتیجه از کار داشته باشیم. توصیه مهم برای خرید دوربین مدار بسته داشتن گارانتی است. یکی از مهم ترین پارامترهای انتخاب است. محوطه بیرونی و پشت بام ها: پوشش فضاهای روی دیوار و پشت بام به دلیل امکان ورود سارقین از اهمیت بالایی برخوردار است و خرید و نصب دوربین مداربسته از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا تمام افرادی که قصد ورود و یا خروج از ساختمان را دارند باید از آنجا عبور کنند. برای مکان های پر دود و مه آلود دوربین های مداربسته حرراتی را نصب می کنند. اگر دوربین ها یک حادثه را ثبت کنند و پلیس سریعاً و بر اساس مشاهده تصاویر به دستگیری مجرم در محل و قبل از ترک آن بپردازد، ذخیره سازی تصاویر واقعه میتواند در محکومیت مجرم و در واقع درخواست فرجام کردن موثر واقع شود. از منظر امنیت اجتماعی، اوپراتورهای ناظر بر تصاویر سیستم های امنیتی میتوانند در مواقع مشاهده فردی که در خیابان به علت بیماری و یا بر اثر یک حادثه (برای مثال درگیری با یک دزد) به کمک پزشکی احتیاج دارد با مراکز خدمات پزشکی تماس بگیرند. دوربین مداربسته بیسیم قابلیت گفتوگو و ضبط صدا و مکالمه دارد.

در این حالت هم می توانید دوربین مخفی نصب کنید و همچنین دوربین مشخص. بعد از اینکه مقادیر بالا را تغییر دادید، تنظیمات را به حالت پیش فرض گذاشته و ذخیره کنید. بعد از اینکه مقادیر تنظیمات را وارد کردید آنها را ذخیره کنید. AHD324SIR از محصولات برند مگاویژن است ؛ یک دوربین سقفی آنالوگ اچ دی است که از طریق کابل کواکسیال تصویر را به ضبط کننده ارسال میکند.کیفیت این دوربین 2 مگاپیکسل است. سپس یک سر کابل شبکه را به دوربین ها و سر دیگر آن را به کامپیوتر متصل کنید. با وارد کردن آنها به DVR شما تصاویر دوربین مدار بسته را در مرورگر میبینید. با گسترش اینترنت و پیشرفت تکنولوژی امروزه امکانات فراوانی در رابطه با نظارت توسط دوربین های مدار بسته وجود دارد.سوای این مساله، با پیشرفت تکنولوژی امکان نظارت روی دوربین ها با موبایل و گوشی نیز ایجاد شده است. پس از اینکه نصب دوربین مدار بسته به صورت کامل انجام شد، لازم است نکات ضروری در ارتباط با نحوه استفاده از دوربین ها به درستی به مشتریان آموزش داده شود. در پایان میتوانید به دوربین مدار بسته وصل شوید و تصاویر را ببینید.

این دوربین ها میتوانند در مواردی همچون یافتن اطفال گمشده، نظارت بر ترافیک، در جلسات عمومی، در اماکنی که پلیس نیاز به مراقبت بیشتر دارد و همچنین در مواردی که زنگ خطر به صدا در آمده است و … در انتقال تصویر، امواج آنالوگ، نقش دارند، به همین دلیل باید دانست که کیفیت تصویر و کابل و تجهیزات دوربین در کیفیت ارسال تصاویر دوربین مدار بسته آنالوگ تأثیر زیادی گذاشته است. یعنی تا 20 متر را پوشش خوبی می دهد و بیشتر از آن تصاویر کیفیت خوبی ندارند. گذشته ازاین ها این مدل دارای عملکرد تشخیص حرکت است که هنگام قرار گرفتن حرکت، به طور خودکار ضبط فیلم را آغاز می کند تا در فضای کارت حافظه هم صرفه جویی کند.

شاید این سوال برای شما به وجود بیاید که بهتر است نصب دوربین مداربسته را خودمان انجام بدهیم یا نصب را به نصاب سیستم دوربین مداربسته حرفه ای بسپاریم؟ لازم به ذکر است که سیستم دوربین های شبکه و آنالوگ با هم متفاوت هستند. کلیت نصب دوربین های آنالوگ تفاوتی با نصب دوربین های تحت شبکه ندارد. در حالی که حسگرها می توانند حرکت را تشخیص دهند و به شما اطلاع می دهند که آیا درها یا پنجرهها باز یا بسته شده اند و بدون نصب دوربین مدار بسته ، در واقع نمی توانید ببینید در خانه و یا محل کار شما چه می گذرد. برای اطلاع از بعضی اهداف نصب این سیستم به شناخت بهتر آن کمک زیادی می کند، و در این مقاله قست داریم به این موضوع بپردازیم همراه ما باشید. بیشتر دوربین های مدار بسته دید در شب در فضاهای باز نصب شده اند، ولی امکان نصب آن ها در محیط های بسته نیز وجود دارد. در گذشته نصب دوربین مدار بسته بیشتر شامل کارگاه ها و کارخانه های صنعتی بزرگ می شد ولی امروزه تمام ادارات، شرکت های کوچک و بزرگ و حتی ساختمان های مسکونی مجهز به دوربین مداربسته شده اند. هزینه نصب دوربین به چند عامل بستگی دارد.

متخصصان ما در بدادم برس می توانند قبل از شروع کار نصب، به صورت رایگان در این زمینه به شما مشاوره دهند. نصاب دوربین مدار بسته چه مواردی را قبل زا نصب دوربین مدار بسته باید مد نظر د اشته باشد؟ ابتدا نحوه انتقال تصاویر سیستم دوربین مداربسته آنالوگ به کامپیوتر را توصیح میدهیم.سیستم دوربین مدار بسته آنالوگ امکان اینکه مستقیما به کامپیوتر متصل شوند را ندارند.اتصال در این سیستم ها از راه دستگاه DVR انجام میگیرد. دوربینهایی که به اینترنت نیاز ندارند ( آنالوگ ) : اگر Wi-Fi ندارید ، هنوز دوربین هایی مداربسته ای وجود دارند که برای شما کار می کنند.

آنرا قرار دهید برای خانه خود می خواهید برای پارکینگ برای مکانهای وسیع می خواهید یا برای نگهداری از یک قفس یا میز و مبلمان اداری یا مثلا برای طلا فروشی ها می خواهید با سیم یا بدون سیم باشد و تشخیص چهره داشته باشد. IPP جداگانه ای که هر شرکت برای دوربین ساخت خود اختصاص داده از دفترچه پیدا کنید و IP کامیپوتر را به رنج IP دوربین تغییر دهید. نرم افزار مربوط به مارک دوربین ها را پیدا کرده و نصب کنید. مرحله بعدی اسکن و پیدا کردن IP دوربین ها است. مشخص کردن تیپ دوربین از لحاظ پایه داری یا سقفی بودن هم در هزینه تاثیر گذار است. زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص در زمینۀ دوربینهای مداربسته از شرکت ما مشخص میشود.

دوربین های اسپید دام قابلیت ضبط زوایای ۳۶۰ درجه افقی و ۱۸۰ درجه عمودی را دارند. همچنین قیمت دیگر محصولات قائم الکترونیک را در صفحه قیمت محصولات سایت جست و جو کنید. ابتداییترین گام در بحث نصب دوربینها این است که باید کاملا با محیطی که قرار است دوربین در آن نصب شود آشنایی پیدا کنید. این کابل برای کنترل دوربین و نمایش تصویر بکار رفته است. کابل های IP، دسته ای از کابل های زوج به هم تابیده یا Twisted pair هستند که از آن برای اتصال تجهیزات مختلف در شبکه های کامپیوتری استفاده می شود. دوربین بی سیم را میتوان با فناوری حسگر حرکتی مجهز کرد که هم از نظر انرژی کارآمدتر است و هم از نظر ایمنی. یک سیستم دوربین مداربسته برای منزل دارای اجزای مختلفی است که با در کنار هم قرار گرفتن این قطعات یک سیستم دوربین مدار بسته کامل شکل میگیرد . در کنار خرید دوربین، خرید دستگاه NVR یا DVR را نیز باید در نظر گرفت. همه شرکتهای تولیدکننده سیستمهای امنیتی برای دستگاه DVR کاتالوگی در کنار محصولات خود جهت آشنایی و تنظیمات دستگاه قرار میدهند. بعد از زدن اطلاعات نرم افزار User name و password دستگاه DVR را وارد کنید و پس از اتمام مراحل شما میتوانید هر جایی که هستید از طریق اینترنت به دوربین مداربسته خود تسلط داشته باشید.

چرا فروشگاه کیانام ارتباط را انتخاب کنیم؟ نحوه تنظیم دوربین مداربسته | چگونه دوربین مداربسته را تنظیم کنیم؟ ابتدا با استفاده از کابل VGA یا HDMI دستگاه DVR را به طور مستقیم به مانیتور وصل کنید. دوربین را با استفاده از سوئیچ یا کابل شبکه به صورت مستقیم به کامپیوتر وصل کنید. اگر قرار باشد تصاویر به همان صورت آنالوگ انتقال یابند باید از محدوده فرکانس امواج آنالوگ استفاده شود و این مسئله کیفیت تصویر را بیش از پیش تحت تاثیر امواج نویز و تداخلی قرار میدهد. دوربین های مداربسته های لوک کمی از دوربین های هایک ویژن ندارند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. شما میتوانید به پروفایل هر یک از نصابان دوربین مداربسته مراجعه کنید، و از میزان مهارت و سوابق آنها اطلاعات خوبی کسب کنید. جهت کسب مشاوره رایگان می توانید با شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۴۷۶ تماس حاصل نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۹۱۲۳۶۴۹۷۰۵ تماس بگیرید. که با وارد کردن اطلاعات DVR دوربین ها شما می توانید تصویر را همان لحظه در گوشی خود ببینید. DVR خود را با استفاده از کابل در صورتی که WIFI ندارید به روتر متصل کنید که DVR نیز متصل به اینترنت باشد. معمولا برای فضای بیرون ساختمان این کابل ها را بصورت توکار درون لوله های مسی، فلزی و …

پاور یا اداپتور : در مواقعی که کابل کشی کم بوده و امکان استفاده از کابل های ترکیبی فراهم است شما می توانید از پاور های مرکزی استفاده نمایید تا به یکباره برق را برای همه ی دوربین های مدار بسته خود تامین نمایید . کارشناسان بدادم برس نیز اولین کاری که انجام میدهند، بررسی مکانی است که مشتریان برای نصب دوربین در نظر گرفته اند. در ادامه مراجلی که باید برای نصب دوربین مدار بسته طی شود را خواهید خواند. دوربین مدار بسته متکی به قرارگیری استراتژیک دوربین ها و مشاهده ورودی دوربین در مانیتور در مکانی خاص است. ارتفاع نصب دوربین مدار بسته چقدر است؟