لایحه قانون اتحادیه اروپا حفظ شده مخالف است


نهادهای بهداشتی و ایمنی از نمایندگان مجلس خواسته اند که دوباره درباره لایحه قانون اتحادیه اروپا که تصور نادرست است فکر کنند، شکایت دارند که لایحه REUL باعث ایجاد ابهام در مورد اینکه چه چیزی در قوانین بریتانیا – از جمله بخش هایی از رویه استخدامی – پس از پایان باقی خواهد ماند و نخواهد ماند. سال 2023.

از جمله قوانین دوره اتحادیه اروپا که می تواند تا پایان سال تحت این لایحه قرار گیرد، مقررات مدیریت بهداشت و ایمنی در محل کار در سال 1999 است. قوانین ایمنی اسباب بازی و برچسب زدن مواد غذایی؛ 1993 وسایل نقلیه موتوری (بستن کمربند ایمنی توسط کودکان در صندلی های جلو)؛ و 2012 کنترل مقررات آزبست. کارگران در بریتانیا همچنان تحت پوشش قانون بهداشت و ایمنی در محل کار (1974) و همچنین قوانین عادی خواهند بود.

پیتر مک گتریک، رئیس شورای ایمنی بریتانیاوی گفت: «سیاستمداران از همه طرف‌ها باید در راستای حفظ امنیت مردم بریتانیا که اولین وظیفه هر دولتی است، به نفع مردم بریتانیا عمل کنند. به همین دلیل است که نمایندگان مجلس باید برای امنیت مردم قیام کنند و با لایحه نادرست قانون اتحادیه اروپا حفظ شده، که تهدیدی برای باز کردن یک سیاهچاله قانونی در کتاب قانون ما است، مخالفت کنند.

«اینها مقرراتی هستند که به افراد حق دریافت حقوق تعطیلات در محل کار، ساعات کار ایمن یا محافظت در برابر مواد شیمیایی خطرناک را می دهند. این قوانین به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا برای آینده برنامه‌ریزی، سرمایه‌گذاری و رشد کنند و به مردم اطمینان و اطمینان نسبت به محصولاتی که می‌خرند می‌دهند.

«اگر خروج از اتحادیه اروپا برای تصمیم گیری خودمان در مورد آینده بود، این لایحه به سادگی این اختیار را به وزیرانی واگذار می کند که می توانند قوانین را بدون دادن نظر پارلمان تغییر دهند. به همین دلیل بسیار حیاتی است که نمایندگان مجلس برای امنیت مردم بایستند و با لایحه فعلی که این هفته به مجلس عوام بازگردد، مخالفت کنند.

«هفته گذشته، ما متوجه شدیم که برخی از بخش‌ها باید صدها هزار پوند هزینه کنند، و صدها کارمند دولتی را به بازبینی قوانینی که باید تغییر دهند، کدام‌ها را تغییر دهند و کدام را حفظ کنند، اختصاص می‌دهند. شمارش می کند.

ما از دولت می‌خواهیم که ضرب‌الاجل غیرواقعی پایان سال جاری برای بررسی، لغو یا اصلاح بیش از 4000 قانون را کنار بگذارد و در غیر این صورت، این لایحه نادرست و خطرناک را لغو کند.»

ارول تیلور، مدیر اجرایی RoSPA (انجمن سلطنتی برای پیشگیری از تصادفات)، می گوید که اگر این لایحه به درستی مدیریت شود، می تواند فرصتی برای رسیدن به یک مقصد موفق باشد، اما اگر دولت تا پایان مهلت خود در سال 2023 پایبند بماند، این اتفاق نمی افتد.

او گفت: “در RoSPA، ما مفتخریم که بگوییم در زمینه ایمنی رهبران جهانی هستیم و با دولت بریتانیا برای جلوگیری از حوادث و تلفات غیرضروری زندگی همکاری می کنیم. در نتیجه، عجله سرسام آور برای لغو مقررات هشدار دهنده است.

“در حالی که ما موافقیم که بازنگری و بهداشت استانداردها می تواند یک گام مثبت باشد، باید اطمینان حاصل کنیم که این کار را معقولانه و با مشورت انجام می دهیم. این لایحه فرصت بزرگی را برای متخصصان بهداشت و ایمنی فراهم می کند تا راه را در حفاظت و ارتقای زندگی مردم رهبری کنند و ما می خواهیم در خط مقدم این امر باشیم.

“در نهایت، اهمیت در حفظ هدف و نیت قانون نهفته است، خواه محافظت از کودکان، رانندگان یا افراد مسن باشد – نه اینکه چگونه به آنجا برسیم.”

درباره لایحه قانون حفظ شده اتحادیه اروپا (لغو و اصلاحات) 2022

لایحه BEIS (دپارتمان استراتژی کسب و کار، انرژی و صنعتی) اکثر قوانین اتحادیه اروپا را «غروب می‌کند» به طوری که در 31 دسامبر منقضی می‌شود. تمام قوانین حفظ شده اتحادیه اروپا که در قوانین ثانویه داخلی موجود است و قوانین مستقیم اتحادیه اروپا در این مورد منقضی می‌شوند. تاریخ، مگر اینکه طور دیگری حفظ شود. این لایحه شامل یک مکانیسم تمدید برای غروب بخش های مشخص شده از قوانین حفظ شده اتحادیه اروپا تا سال 2026 است تا به ادارات دولت مرکزی فرصت بیشتری برای ارزیابی اینکه آیا برخی از قوانین حفظ شده اتحادیه اروپا باید حفظ شود یا خیر. بازدید کنید
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/retained-eu-law-bill-concerns/