لوازم ویدئویی قابل اعتماد و کم تعمیر – شماره 6 2022 – انتشارات تکنیوز

لوازم Milestone XProtect

مجموعه راه حل های موجود در حال حاضر شامل سرورهای ضبط ویدئو، ذخیره سازی و ایستگاه های کاری، و شبکه های سازمانی Alcatel-Lucent، سرورهای صنعتی و سوئیچ ها است.

سرورهای اصلی ضبط ویدیوی AES (محصولات دل) شامل موارد زیر است:

• دستگاه Enterprise دارای حداکثر 416 ترابایت فضای ذخیره سازی SATA قابل تنظیم برای RAID 5/6، منابع تغذیه اضافی، ویندوز سرور 2019 و پردازنده های Intel Xeon است.

دستگاه های ویدیویی قابل اعتماد و کم تعمیر

شماره 6 2022 انتخاب سردبیردوربین مدار بسته, نظارت و مانیتورینگ از راه دور, اخبار, زیرساخت فناوری اطلاعات, محصولات

• محصول Entry-Level شامل تا 96 ترابایت هارد دیسک SATA قابل تنظیم برای RAID 5/6، ویندوز 10 پرو و ​​پردازنده های نسل 10 اینتل است.

همچنین طیف وسیعی از لوازم به طور خاص برای Milestone Systems XProtect وجود دارد که تا 350 کانال با 10 گیگابایت NIC (سیستم 12 بای)، یا تا 450 کانال برای سیستم 24 بای (همچنین با 10 گیگابایت NIC) میزبانی می کند. مشتریانی که Storage Accelerator را انتخاب می کنند، عملکرد بیشتری از لوازم Milestone خود از نظر مقیاس پذیری، عملکرد و قابلیت اطمینان ذخیره سازی به دست خواهند آورد. دارای حافظه نهان ویدیویی 1.6 ترابایتی غیر فرار و تأخیر 30 میکروثانیه است.

برای آن دسته از شرکت‌هایی که به ایستگاه‌های کاری ویدیویی نیاز دارند، با AES راه‌حل‌هایی با ترکیبی از آخرین پردازنده‌های اینتل، پردازنده‌های گرافیکی Nvidia و درایوهای SSD/NVME ارائه می‌شود.

لوازم ذخیره‌سازی NAS و SAN نیز در دسترس هستند. SAN دو فاکتور فرم ارائه می دهد: 2U تا 192 ترابایت در هر شاسی و شاسی 5U که 1,34 PB را پشتیبانی می کند. NAS در شاسی 4U با پشتیبانی از 1.28 PB موجود است. هم SAN و هم NAS دارای منابع تغذیه اضافی هستند.

• دستگاه Professional شامل حداکثر 416 ترابایت حافظه SATA قابل تنظیم برای RAID 5/6، منابع تغذیه اضافی، ویندوز سرور 2019 و پردازنده های Intel Xeon است.

برای اطلاعات بیشتر با Symetrix تماس بگیرید، 0011 060 10 +27، [email protected]، www.symetrix.co.zaوام)

این راه حل ها راه حل های OEM از تامین کنندگان پیشرو در جهان، از جمله Dell هستند که بر بازار نظارت تصویری و تجزیه و تحلیل متمرکز شده اند. جیسون مک گرگور از Symetrix توضیح می دهد که محصولات با کیفیت و ساخت قابل اعتماد سیستم ها تضمین می کند که مشتریان ضمانت نامه ای پنج ساله با پشتیبانی دل دریافت می کنند، بدون هیچ هزینه ای برای سخت افزار و پشتیبانی، در حالی که این شرکت تضمین کرده است که هیچ غافلگیری زنجیره تامین بر زمان تحویل اثر نخواهد گذاشت. میانگین زمان حمل و نقل پنج روزه).

علاوه بر این، استفاده از پلاگین iDRAC برای XProtect به کاربران این امکان را می دهد تا به طور فعال عملکرد سرورهای خود را نظارت کرده و خرابی های سخت افزاری را از طریق پلت فرم Milestone پیش بینی کنند. این افزونه امکان نظارت بر وضعیت هارد دیسک، دما، سرعت فن و منابع تغذیه را فراهم می کند، در حالی که با نظارت بر استفاده از CPU و RAM، عملکرد سرور را نیز تحت نظر دارد.

نوشته اندرو سلدون

Symetrix یک تامین کننده زیرساخت سخت افزاری و نرم افزاری محلی، بخشی از گروه Agera است. این شرکت طیف وسیعی از محصولات را می فروشد و پشتیبانی می کند و اکنون مجموعه ای از سرورهای ضبط ویدئو، وسایل ذخیره سازی و ایستگاه های کاری AES را به مجموعه خود اضافه کرده است.


منبع: https://www.securitysa.com/17571R