مارک هاردینگ در حال بازنشستگی | امنیت حرفه ای


این پایان یک دوره در قرارداد امنیت و سرپرستی رویداد است Showsec; مارک هاردینگ به عنوان مدیر عامل بازنشسته می شود. او از سال 2002 به عنوان MD مشغول به کار است. پیمانکار مستقر در لستر می گوید، در طول دوران تصدی او، این شرکت رشد کرده است و از آنچه زمانی یک تجارت خانوادگی بود به یک شرکت بین المللی شناخته شده تبدیل شده است.

پس از یک دهه تجربه پاره وقت در امنیت و مدیریت جمعیت، او استخدام دائمی عملیاتی با شرکت را در سال 1995 آغاز کرد. او که از طرفداران مقررات صنعت است، کار رگولاتور بریتانیا، سازمان امنیت صنعت را ارتقا داده است.است) خدمت در بسیاری از گروه های کاری از جمله عضو دعوت شده از انجمن استراتژیک SIA. او همچنین به طور داوطلبانه رئیس هیئت تجاری انجمن مدیریت جمعیت بریتانیا بود (UKCMA) به مدت ده سال تا سال 2019؛ Showsec همچنان عضو است.

مارک (تصویر در سال 2014) همچنین از اولین روزهای برنامه ریزی برای بازی های المپیک 2012 لندن کار کرد و ریاست گروهی را بر عهده داشت که استاندارد بریتانیا را برای سرپرستی بررسی می کرد و پشت ایجاد استانداردهای ملی شغل و صلاحیت ها برای این بخش بود. او یک سخنران در رویداد Security TWENTY 18 در ناتینگهام در فوریه 2018، پس از بمب گذاری انتحاری منچستر آرنا در ماه مه 2017 بود، جایی که Showsec مهماندار جمعیت و پیمانکار امنیت رویداد بود، و در شماره چاپی آوریل 2018 برجسته شد. مجله امنیتی حرفه ای.

از جمله مشاغل مدیریتی و امنیتی بزرگتر و بالاتر این شرکت در طول سالها، بازیهای Commonwealth در منچستر در تابستان 2002 بوده است. و رژه اتوبوس های روباز در ماه می گذشته در اطراف مرکز شهر منچستر توسط منچسترسیتی اف سی برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر 2021-22.

این شرکت می‌گوید روز دوشنبه در مورد رئیس جدید اعلامیه‌های بیشتری را اعلام خواهد کرد.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/guarding/mark-harding-retiring/