مارک وال مشاوره راه اندازی می کند | امنیت حرفه ای


مارک وال، در تصویر، پس از بیش از 30 سال در صنعت امنیت، خدمات مشاوره فروش خود را راه اندازی می کند. او به دنبال حمایت از متخصصانی است که به دنبال رشد کسب و کار خود هستند.

مارک اخیراً در امنیت Amberstone کار کرده است، جایی که او مدیر توسعه تجارت و مدیر فروش EMEA در WebeyeCMS بود. او همچنین در Dahua و Videcon کار کرده است. اکنون او Wall 2 Wall Security Consultants را راه‌اندازی کرده است که هدف آن نصب‌کنندگان و تولیدکنندگان امنیتی است تا به آنها کمک کند تا از طریق وب‌سایت‌ها یا رسانه‌های اجتماعی، پتانسیل کسب‌وکار را افزایش دهند و قفل کنند.

مارک می‌گوید: «این یک رویا در حال ساخت است، با استفاده از تجربه گسترده‌ام در صنعتی که به آن علاقه زیادی دارم، و 30 سال دانشی که برای توسعه تجارت سودآور برای مشتریانم ایجاد شده است. امیدواریم با بازگشت به استراتژی اصولی با یک برنامه اقدام برای دستیابی به رشد کسب و کار و حمایت از اجرای برنامه‌ها برای دستیابی به موفقیت، رشد کسب و کار سودآور را توسعه دهیم.

من نمی توانم برای آینده منتظر بمانم. این مدت طولانی است که در حال ساخت است و من آماده هستم، پیراهن های گلدار و همه چیز، به نشان دادن خود و حمایت از کسب و کارها برای معرفی خود در رسانه های اجتماعی و دنیای دیجیتال جدید. در واقع، با تکامل فرصت‌های بازاریابی آنلاین، جهان صدف ما برای به تصویر کشیدن آخرین نوآوری‌ها در مورد محصولات و خدمات امنیتی است. من واقعاً در مورد این فصل بعدی هیجان‌زده هستم.»

یک وب سایت به زودی راه اندازی می شود. در همین حال، می‌توانید به مارک به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/mark-wall-launches-consultancy/