ماریوس استوپ به Plug & Play Solutions می‌پیوندد – شماره 5 2022

ماریوس استوپ، مدیر توسعه کسب و کار جدید، چشم اندازی برای راه حل های Plug & Play در ذهن دارد. Plug & Play یک شریک تخصصی برای امنیت الکترونیک و سیستم‌های انرژی تجدیدپذیر است که موفقیت‌های بسیاری را در بخش‌های خرده‌فروشی، تجاری، صنعتی، انبارداری و دارایی برای شرکت‌های برتر ملی تراشه آبی SA به خود اختصاص داده است.

او نه تنها تخصص خود را در زمینه امنیت الکترونیکی به ارمغان می آورد، بلکه با تجربه 15 ساله خود در توسعه و مدیریت در استراتژی های فروش و بازاریابی، مطمئناً پشتیبانی از پایگاه مشتریان فعلی را تقویت می کند و استراتژی هایی را برای ترویج تجارت جدید اجرا می کند. -عملیات تجاری و تجارت به مصرف کننده

ماریوس استوپ.

ماریوس استوپ به Plug & Play Solutions می‌پیوندد

شماره 5 2022 اخبار

در سال 2005، به عنوان یک مشاور فروش خردسال، درک جدیدی از فروش در امنیت به دست آورد. از طریق سخت کوشی و تعهد، او نقش خود را به عنوان مدیر فروش و بازاریابی در گروه شرکت های انبار امنیتی به دست آورد. او اکنون با 18 سال تجربه در زمینه امنیت الکترونیک، تخصص خود را برای پشتیبانی و رشد راه حل های Plug & Play اضافه می کند.

برای اطلاعات بیشتر با Plug & Play Solutions تماس بگیرید، [email protected]، www.plugandplay.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/17140R

پس از شروع کار خود در صنعت خرده فروشی، زندگی استوپ به زودی تغییری دیگر پیدا کرد. پس از شناسایی حوزه امنیت الکترونیکی، مطمئن شد که صنعتی را که می‌خواست در آن باشد، پیدا کرده است.