مانیتورینگ دوربین مدار بسته کورنیش مشکوک است


نظارت دوربین‌های مداربسته بر دوربین‌های فضای عمومی در شهرهای کوچک کورنوال با شک و تردید روبرو است زیرا برنامه‌ها قبلاً انجام شده است. کابینه شورای شهرستان کورنوال که خدمات مرکزی را از بین می برد.

در حالی که اکثر نقاط بریتانیا، جایی که دوربین مدار بسته فضای عمومی از ریاضت جان سالم به در برده است، نظارت توسط یک شورا (داخلی یا برون سپاری) یا توسط پلیس انجام می شود، کورنوال در سال های اخیر به عنوان خدمات آتش نشانی (بخشی از شورای شهرستان) غیرعادی بوده است. دوربین مداربسته را از مرکز کنترل بحرانی خود در دفتر مرکزی خدمات آتش نشانی، در تولوادون، نزدیک ردروث، نظارت می کند.

آ گزارش به شوراها پیش از جلسه کابینه در روز چهارشنبه در کانتی هال در ترورو بیان می کند که خدمات آتش نشانی و نجات کورنوال (و گارد ساحلی HM) تنها کنترل خدمات اضطراری در کورنوال هستند. “تیم جغرافیای محلی را درک می کند و بر اساس دانش خود از جغرافیا و ساختار و دارایی های خدمات تصمیم می گیرد. در جریان اخیر [in summer 2021] نشست G7، Critical Control به‌شدت در برنامه‌ریزی و حمایت از رویداد با پوشش دوربین‌های مداربسته شرکت داشتند.

همچنین این مرکز برای شورای شهرستان و 13 شورای شهر مدیریت خارج از ساعت تماس های بزرگراهی و نظارت بر دوربین مداربسته را انجام می دهد. با این حال، بر اساس این گزارش، خدمات آتش نشانی این شهرستان از سال 2018 به طور مداوم بیش از حد هزینه کرده است و به دلیل «فشارهای مربوط به فناوری پایان عمر و بودجه خدمات»، مورد بررسی قرار گرفته است. یکی از گزینه ها برون سپاری Tolvaddon، خارج از شهرستان است. یا، برای پرداخت هزینه تماس و نرم افزار بسیج جدید که در فضای ابری ذخیره شده است، و یا به صورت 24 ساعته مدیریت تماس را در Cornwall ادامه دهید، یا آن را در شب برون سپاری کنید. IT شورا برای ابر، به ویژه برای «خدمات حیاتی مانند Blue Light و Lifeline» توصیه می کند. و سرورهای محلی شهرستان در یک مورد در سال گذشته شکست خوردند. به هر حال، نظارت بر فضای عمومی دوربین مداربسته متوقف می شود (48 ساعت در هفته، چهار ساعت بیشتر از 44 ساعت قراردادی نظارت می شود). رها کردن چیزها به همان شکلی که هستند، یا استفاده از فناوری اطلاعات خود شورا، «قابل اجرا تلقی نمی شوند». کمیته بررسی و بررسی اجمالی محلات شورای شهرستان در پاییز گذشته تصمیم گرفت که به فضای ابری رفته و به صورت 24 ساعته تماس ها را در شهرستان انجام دهد، اما نظارت دوربین مداربسته را حذف کرد (یا به قول گزارش، “تدارکات دیگر” انجام داد. ، حتی اگر درآمد داشته باشد.

در مورد Cornwall که با یک سرویس آتش نشانی دیگر وارد می شود، Devon & Somerset در 18 ماه آینده شریک دیگری را وارد می کند و تا زمانی که کامل نشود نمی تواند شریک جدید دیگری را بپذیرد.

در گزارش به کابینه آمده است که مرکز کنترل گاهی اوقات دو کنترل کننده در حال انجام وظیفه دارد (که “زیر بهینه” است) و “جنبه هایی از نقش” اتفاق نمی افتد “مانند 1-2-1 های معمولی و آموزش های غیر اجباری”. این یک عنصر کلیدی بود که در جلسات تمرین‌کنندگان بیان شد و چالش‌های عملی انجام این فعالیت‌ها تحت ساختار فعلی و تعداد منابع را برجسته کرد. دوربین مداربسته و پاسخگویی به درخواست‌های شوراها (معمولاً از شهرهای بزرگتر شهرهای فالموث، پنزانس و ترورو) برای مشاهده تصاویر، از نظر زمان کنترل‌کننده پس از تماس و کار مرتبط با حادثه، در رتبه دوم قرار دارد. شهرهای دیگر تحت پوشش دوربین مدار بسته از تولوادون عبارتند از Redruth، Camborne، Liskeard، Bodmin، Helston، Hayle، Perranporth، St Ives، Penryn، Wadebridge و Wheal Jewel.

در مورد کار در مرکز، در یک الگوی شیفت دو روزه، دو شبانه، چهار تعطیلی، گزارش از «اتکای دائمی به اضافه کاری برای پوشش شکاف‌ها در روتا و کمبود پوشش انعطاف‌پذیری» صحبت می‌کند. در حالی که برخی از اپراتورها “تمدید احتمالی نظارت را هم از نظر دوربین های اضافی و هم از نظر طولانی شدن مدت” پیشنهاد کردند، برخی دیگر پیشنهاد کردند که تعداد دوربین های فعلی به حد مجاز نزدیک می شود. به همین ترتیب، برخی از اپراتورها «ارزش قابل توجهی» را در نظارت بر دوربین مداربسته برای ارائه یک تصویر گسترده‌تر می‌دانستند، در حالی که برخی دیگر آن را «به عنوان یک حواس پرتی از نقش اصلی و نه بخشی از شغلی که از آن لذت می‌بردند» دیدند.

گزارش به کابینه پیشنهاد می‌کند که این تغییر در سال مالی به آوریل 2024 با «اجرای کامل» تا آوریل 2024 انجام شود.

عکس مارک رو; فضای عمومی دوربین مدار بسته، پارکینگ در پورترث نزدیک Redruth.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/cornish-cctv-monitoring-in-doubt/