مانیتورینگ MD | امنیت حرفه ای


Corps Monitoring، بخشی از پیمانکار نگهبان و شرکت اجتماعی معتبر، Corps Security، آندریا استرانگ را به عنوان مدیر عامل منصوب کرده است.

او با تجربه در این زمینه به مانیتورینگ سپاه ملحق می‌شود و اخیراً سمت مدیر خدمات نظارت گروه را برای نزدیک به چهار سال بر عهده داشته است و بیش از سه دهه فعالیت مدیریتی داشته است. او مسئول مدیریت و توسعه مرکز دریافت زنگ هشدار سپاه مستقر در خارج از گلاسکو خواهد بود.

آندریا، در تصویر، می‌گوید: «من به دلیل ارزش‌ها، اخلاقیات، اصول و مدیریت کسب‌وکار که واقعاً طراوت‌بخش است، جذب سپاه شدم. نظارت یکی از بهترین اسرار حفظ شده در هر کسب و کار امنیتی است، بنابراین من فکر می کنم پتانسیل زیادی برای پذیرش فناوری ها و روش های جدید کار با مشتریان فعلی ما، گسترش فناوری های جدید و به روز رسانی خدمات ما با تکامل راه حل های معاصر وجود دارد. نوآوری های بزرگی در حفاظت از افراد وجود دارد که به زیبایی با ARC پیشرو در صنعت سپاه ادغام می شود. من تیم فوق‌العاده‌ای از متخصصان را به ارث برده‌ام و مشتاقانه منتظر هستم تا از تخصص آنها نهایت استفاده را ببرم و به موفقیت مستمر کسب‌وکار ادامه دهم.»

درباره نظارت سپاه

این دوربین مداربسته 365 روزه، 24/7، نظارت بر آتش و هشدار، خدمات حفاظت شخصی را از ARC خود در نزدیکی فرودگاه گلاسکو ارائه می دهد. بازدید کنید www.corpsmonitoring.co.uk.

در میان مشتریان آن، شرکت بازیافت فلزات چند ملیتی Sims هستند که میزی در ARC برای نظارت از راه دور سایت ها دارند، همانطور که در نسخه چاپی ژانویه مجله امنیتی حرفه ای
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/monitoring-md-2/