ماژول های اثر انگشت با کارایی بالا – شماره 2/3 2023 – Suprema

SFM6000: برای راه حل های بزرگ. احراز هویت سریع با ظرفیت 25000 قالب را فراهم می کند. چندین رابط پشتیبانی می شود، از جمله RS232 و USB 2.0.

SFM4000: مصرف برق بسیار کم و اندازه جمع و جور. ایده آل برای تولید کنندگان قفل و ایمن که به دنبال راه حل بیومتریک ارزان و قابل اعتماد هستند.

SFM5500: ماژول اثر انگشت مستقل و پیشرفته مجهز به رابط های خارجی همه کاره و ارائه عملکردهای جامع. می تواند به تنهایی به عنوان یک خواننده دسترسی کامل اثر انگشت به تنهایی استفاده شود.

SFM3000: مقرون به صرفه و مجهز به ملزومات شناسایی اثر انگشت و ذخیره سازی الگو. مناسب برای برنامه‌هایی که تشخیص اثر انگشت را پردازش می‌کند و از یک کنترل‌کننده میزبان برای مدیریت سایر عملیات‌ها استفاده می‌شود.


منبع: https://www.securitysa.com/19152R

SFM5000: یک ماژول UniFinger مجهز به الگوریتم احراز هویت اثر انگشت Suprema. برای عملکرد بهینه شده است، در حالی که مصرف برق را به حداقل می رساند.

ماژول های اثر انگشت با کارایی بالا

شماره 2/3 2023 محصولات، کنترل دسترسی و مدیریت هویت

یک کیت ارزیابی EVK با پشتیبانی محلی و توسعه نرم افزار در دسترس است. این ماژول‌ها برای راه‌حل‌های رسیدگی به پول نقد مانند انبارهای نقدی، گاوصندوق، کشوهای نقدی، دستگاه‌های خودپرداز و وسایل نقلیه نقدی و همچنین بانک‌ها، سیستم‌های صدور وجه نقد و محل‌های فروش عالی هستند.وام)

SFM Slim: ماژول جاسازی شده مستقل FAP20 بسیار باریک با انطباق با FBI PIV و فناوری موتور تصمیم گیری انطباق (CDE) Suprema که تصویر اثرانگشت بهینه را برای انواع انگشت ثبت می کند. رمزگذاری اطلاعات اثر انگشت 256 بیتی AES برای امنیت سطح بالا.

یکپارچه‌کننده‌های سیستم که راه‌حل‌های سخت‌افزاری ایمن را برای مشتریان خود ایجاد می‌کنند، می‌توانند از میان طیف وسیعی از حسگرهای اثر انگشت Suprema انتخاب کنند. انتخاب ها شامل نوری، نوری ضد آب، گواهینامه PIV، تشخیص انگشت زنده، خازنی با پوشش خازنی و فولادی است که همگی دارای الگوریتم برنده جایزه Suprema هستند.