ماژول کنترل درب | امنیت حرفه ای


جانسون کنترل با عرضه ماژول کنترل درب DCM200 به محصولات کنترل دسترسی CEM Systems خود افزوده است. طراحی شده برای ارتباط مستقیم با سیستم های CEM نرم‌افزار کنترل دسترسی AC2000 نسخه 10.2 یا بالاتر، DCM200 یک کنترل‌کننده دو در است که می‌تواند از ترکیبی از حداکثر چهار کارت‌خوان هوشمند سیستم‌های Wiegand یا CEM پشتیبانی کند.

OSDPv2 یک استاندارد پروتکل سیستم کنترل دسترسی ایمن است که در ایالات متحده توسط انجمن صنعت امنیت برای دستگاه های جانبی توسعه یافته است. با رمزگذاری ایمن AES 128، ارتباطات دو طرفه را برای اتصال خوانندگان سازگار با OSDPv2 به کنترل پنل های DCM200 فراهم می کند و با ویژگی های امنیتی خود، خطر شبیه سازی سیگنال Wiegand را از بین می برد. همانطور که در مورد سایر اعتبارنامه های امنیت سایبری، DCM200 از ارتباطات امن TLS v1.2 با سرور میزبان و یک عنصر امن روی برد برای ذخیره سازی کلید، به روز رسانی و بوت استفاده می کند، در حالی که از احراز هویت شبکه 802.1x پشتیبانی می کند.

در مورد نصب، نصب کننده آدرس IP را با انتخاب سوئیچ های DIP با استفاده از DHCP یا پیکربندی خودکار پیکربندی می کند. هنگامی که به یک شبکه اترنت متصل می شود، DCM200 سپس خود پیکربندی می شود و پایگاه داده حداکثر 50000 دارنده کارت را در کمتر از 2 دقیقه دریافت می کند.

DCM200 با در نظر گرفتن کاربر نهایی و نصب کننده، دارای داشبوردی است که می تواند به عیب یابی محلی و از راه دور، و همچنین نظارت و پیکربندی DCM200 و هر تجهیزات متصل به آن کمک کند. داشبورد نشانگرهای بصری و داده‌های مربوط به وضعیت شبکه، برق، درها، ورودی/خروجی‌ها و وضعیت پایگاه داده را در اختیار اپراتورها قرار می‌دهد و به اپراتورها اجازه می‌دهد تنظیمات شبکه را از راه دور پیکربندی کنند و محدودیت‌هایی را برای خروجی‌ها، مانند هد خواندن، قفل و خروجی‌های کمکی تعیین کنند.

با استفاده از پردازنده های 32 بیتی، DCM200 تأیید آفلاین و تصمیم گیری را در نقطه ورود زمانی که ارتباط میزبان در دسترس نیست، می دهد، در حالی که کنترل دو جهته روی دو در را می توان زمانی که از خوانندگان سازگار با OSDPv2 در ورودی/خروجی استفاده می شود، به دست آورد. پیکربندی

شرکت محصول می‌افزاید که DCM200 با توانایی پشتیبانی از هر ترکیبی از خواننده‌های Wiegand یا OSDPv2، راه‌حلی مطمئن برای کاربران نهایی که ممکن است بخواهند از خواننده‌های Wiegand به خواننده‌های امن‌تر مهاجرت کنند، ارائه می‌کند.

بازدید کنید www.cemsys.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/access-control/door-control-module/