ماژول OEM تشخیص چهره | امنیت حرفه ای


Suprema AI یک ماژول OEM تشخیص چهره به نام Q-Face Pro را در نمایشگاه امنیت ISC West در ایالات متحده راه اندازی کرد. سازنده محصولات بیومتریک و کنترل دسترسی کره جنوبی Q-Face Pro را به عنوان پاسخی به نیاز روزافزون به امنیت بدون تماس در جهان پس از کووید توصیف کرد.

این ماژول دارای یک الگوریتم تشخیص چهره مبتنی بر هوش مصنوعی و یک واحد پردازش عصبی (NPU) به عنوان فناوری پردازشگر هوش مصنوعی است که تشخیص چهره را برای حداکثر 50000 کاربر فراهم می کند. توسعه‌دهنده می‌افزاید که دقت بالایی برای تشخیص چهره‌های تقلبی، همراه با احراز هویت زمانی که چهره کاربران تغییر می‌کند، مانند هنگام استفاده از ماسک‌های بهداشتی، یا مدل‌های مو، کلاه و عینک مختلف، ارائه می‌کند.

این ماژول با قوانین حفاظت از داده‌های GDPR اروپا مطابقت دارد و از اطلاعات کاربر در برابر تلاش‌های هک خارجی با ترکیب یک تراشه Secure Element (SE) جداگانه و استفاده از رمزگذاری داده‌های چهره کاربر محافظت می‌کند. این شرکت می‌افزاید، در مورد کار در این زمینه، طراحی گرمای تابشی بهینه‌سازی شده را ارائه می‌دهد و تعدادی از روش‌های احراز هویت بدون تماس از جمله تشخیص چهره، کدهای QR و بارکد را پشتیبانی می‌کند.

Q-Face Pro را می توان برای دستگاه های کنترل دسترسی مختلف، پایانه های حضور و غیاب، کیوسک های هوشمند برای مدیریت مشتری، مراکز داده، دستگاه های خودپرداز، دستگاه های فروش بدون سرنشین، قفل درها و حسگرهای اینترنت اشیا (IoT) اعمال کرد. Suprema AI SDK ها را برای هر نسخه اصلی سیستم عامل (سیستم عامل) از جمله اندروید و پشتیبانی فنی بلادرنگ ارائه می دهد.

این شرکت گزارش می دهد که در طول پیش ارزیابی های محصول قبل از عرضه، Q-Face Pro بررسی های مطلوبی از تولید کنندگان پیشرو محصولات امنیتی فیزیکی مستقر در آمریکای شمالی و اروپا دریافت کرد. تعدادی از مشتریان جهانی اکنون در حال آماده شدن برای عرضه محصولات جدید با Q-Face Pro هستند.

Song Bong-Seop، مدیر عامل Suprema AI، یکی از شرکت های تابعه Suprema Group، گفت: “نتیجه تحقیقات عمیق بازار، Q-Face Pro یک ماژول OEM تشخیص چهره نسل بعدی است که نیازهای مشتریان در مقیاس بزرگ را منعکس می کند. رهبری بازار جهانی امروز ما انتظار داریم با ایجاد موارد استفاده در زمینه‌های جدید و گسترش بازار، رهبری جهانی خود را در صنعت راه‌حل‌های هوش مصنوعی Edge افزایش دهیم.»
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/biometrics/face-recognition-oem-module/