ماژول OEM تشخیص چهره AI – شماره 4 2023 – Suprema

Suprema AI، یک شرکت متخصص در راه‌حل‌های امنیتی یکپارچه مبتنی بر هوش مصنوعی، اخیراً ماژول OEM تشخیص چهره با کارایی بالا را به نام «Q-Face Pro» در پاسخ به نیاز روزافزون به راه‌حل‌های امنیتی بدون تماس راه‌اندازی کرده است.

Q-Face Pro مجهز به یک الگوریتم تشخیص چهره مبتنی بر هوش مصنوعی و یک واحد پردازش عصبی (NPU) – جدیدترین فناوری پردازشگر هوش مصنوعی – ارائه عملکرد سریع و دقیق تشخیص چهره برای حداکثر 50000 کاربر است. علاوه بر این، دقت بالایی برای تشخیص چهره‌های تقلبی به همراه عملکرد احراز هویت بسیار دقیق در هنگام تغییر چهره کاربران، مانند استفاده از انواع و رنگ‌های مختلف ماسک، مدل مو، کلاه و عینک ارائه می‌کند.

Q-Face Pro دستگاه های امنیتی فیزیکی معمولی را به محصولات تشخیص چهره بسیار پیشرفته با هوش مصنوعی تبدیل می کند. می توان آن را در موارد استفاده مختلف مانند دستگاه های کنترل دسترسی، پایانه های حضور و غیاب، کیوسک های هوشمند برای مدیریت مشتری، مراکز داده، دستگاه های خودپرداز، دستگاه های فروش بدون سرنشین، قفل درها، خودروها و اینترنت اشیا اعمال کرد.

Q-Face Pro با قوانین GDPR اروپا مطابقت دارد و از اطلاعات کاربر در برابر تلاش‌های هک خارجی با ترکیب یک تراشه Secure Element (SE) جداگانه و استفاده از بالاترین سطح فناوری رمزگذاری داده‌های چهره کاربر محافظت می‌کند. علاوه بر این، قابلیت اطمینان میدانی را از طریق طراحی گرمای تابشی بهینه فراهم می‌کند و از تعدادی از روش‌های احراز هویت بدون تماس از جمله تشخیص چهره، کدهای QR و بارکد برای راحتی بیشتر کاربر پشتیبانی می‌کند.

در طول پیش ارزیابی های محصول انجام شده قبل از عرضه رسمی، Q-Face Pro بررسی های مطلوبی را از تولید کنندگان پیشرو محصولات امنیتی فیزیکی در جهان مستقر در آمریکای شمالی و اروپا دریافت کرد. تعدادی از مشتریان جهانی اکنون در حال آماده شدن برای عرضه محصولات جدید با ترکیب Q-Face Pro هستند.


منبع: https://www.securitysa.com/19493R

برای کمک به مشتریان در ادغام سریع و آسان Q-Face Pro، Suprema AI برای هر نسخه اصلی سیستم عامل (سیستم عامل)، از جمله Android، SDK به همراه کانال‌های پشتیبانی فنی بی‌درنگ برای بهینه‌سازی راه‌حل‌های توسعه ارائه می‌کند.

ماژول OEM تشخیص چهره با هوش مصنوعی

شماره 4 2023 اخبار، کنترل دسترسی و مدیریت هویت، محصولات

Song Bong-Seop، مدیر عامل Suprema AI گفت: “نتیجه تحقیقات عمیق بازار، Q-Face Pro یک ماژول OEM تشخیص چهره نسل بعدی است که منعکس کننده نیازهای مشتریان بزرگی است که امروز بازار جهانی را رهبری می کنند.” ما انتظار داریم با ایجاد موارد استفاده در زمینه‌های جدید و گسترش بازار، رهبری جهانی خود را در صنعت راه‌حل‌های پیشرفته هوش مصنوعی افزایش دهیم.»وام)