ما از نخست وزیر بعدی چه می خواهیم؟


یک اندیشکده در گزارشی با عنوان “از نخست وزیر بعدی چه می خواهیم” می گوید پلیس انگلیس راه خود را گم کرده است. گزارش از تبادل سیاست، و در حال انجام است دیوید اسپنسر، بازرس سابق کارآگاه پلیس Met.

از جمله پیشنهادات او، که برای امنیت خصوصی مورد توجه است، ممکن است پیشنهاد او برای پایان دادن به «فروشگاه بسته» تبلیغات پلیس باشد. و با ماندن در سمت استخدام، او می‌خواهد «گروهی از دانشمندان داده، هکرها و برنامه‌نویسان» را ببیند که برای مقابله با تهدید جرایم آنلاین وارد پلیس شوند.

کلیه انتصابات در رده های افسر پلیس، سرپرست و بازرس باید برای متقاضیان خارجی و پیوستن مجدد آزاد باشد. در این گزارش آمده است که حداقل یک چهارم از تمام انتصاب‌ها در این رتبه‌ها باید برای متقاضیان خارجی یا پیوستن مجدد انجام شود.

او خواستار این است که مقابله با کلاهبرداری آنلاین در اولویت اجرای قانون و دولت قرار گیرد. این گزارش استدلال می‌کند که مسئولیت بررسی تقلب باید به واحدهای مبارزه با جرایم سازمان‌یافته منطقه‌ای با منابع مناسب تحت رهبری و حاکمیت آژانس ملی جرم و جنایت منتقل شود.

گزارش شکایت دارد که اکنون تعداد افسران پلیس کمتر از ده سال پیش (یعنی زمانی که ائتلاف قدرت را از حزب کارگر گرفت) وجود دارد. و اینکه «بالا بردن» 20000 افسر پلیس «سرمایه گذاری بدون اصلاح را فراهم کرد». در مورد سابقه پلیس (“مخلوط”)، این گزارش بیان می‌کند که داده‌های ثبت شده توسط پلیس نشان می‌دهد که میزان جرایم خشونت‌آمیز در مقایسه با سطوح قبل از همه‌گیری افزایش یافته است. این گزارش خاطرنشان می کند که پلیس در خلاء وجود ندارد و بخشی از سیستم عدالت کیفری گسترده تر است. محاکم عقب ماندگی دارند و طرح وزارت دادگستری برای کاهش آن “ناکافی” است.

می توانید گزارش 32 صفحه ای را در سایت مشاهده کنید وب سایت تبادل سیاست.

PM در حمله

بوریس جانسون نخست وزیر به همراهی کمیسر موقت پلیس متروپولیتن، سر استیو هاوس حمله سحرگاهی در روز چهارشنبه 31 آگوست توسط یک واحد فرماندهی تخصصی جنایت در جنوب لندن. این دو به افسران تیم فعال مستقر در ایستگاه پلیس لویشم ملحق شدند تا شاهد عملیات هدفمند اطلاعاتی با هدف مبارزه با خشونت های مرتبط با مواد مخدر در منطقه باشند. حکمی در ملکی در نوروود جاده، لمبث، که در آن افسران مواد مخدر و لوازم کلاس B و همچنین یک تلفن خط مشکوک مواد مخدر را کشف کردند، اجرا شد. پس از حمله، مردی حدودا 20 ساله در یورک هیل، لمبث، به ظن تهیه مواد مخدر کلاس A دستگیر شد.

پروژه ADDER (اعتیاد، انحراف، اختلال، اجرا و بازیابی)، که توسط Met به عنوان یک ابتکار کل سیستم که با سوء مصرف مواد مخدر در سطح محلی مبارزه می کند، توصیف شده است، برای اولین بار در Met در هاکنی و تاور هاملتز در آوریل 2021 اجرا شد. در حال انجام است. ADDER که در آوریل در Lambeth/Southwark راه اندازی شد، به دنبال مقابله با سوء استفاده از مواد مخدر از طریق اقدام هماهنگ با ترکیب پلیس با خدمات درمانی و بهبودی است.

ناظر کارآگاه ویکتوریا سالیوان، سرپرست تیم‌های فعال مستقر در جنوب شرق، گفت: «ما همیشه گفته‌ایم که اجرای تنها بخشی از راه‌حل است – رویکرد ترکیبی ما به دنبال حذف تأمین‌کنندگان مواد مخدر است که بیشترین آسیب را به جوامع ما وارد می‌کنند، در حالی که ایجاد یک راه‌حل است. فضای خالی برای انحراف و درمان برای کسانی که بیشتر به آن نیاز دارند.”
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/government/what-do-we-want-from-the-next-prime-minister/