مجرای مطابقت با تشخیص آتش – شماره 2/3 2023 – Securex آفریقای جنوبی

مجرای انطباق با تشخیص حریق

شماره 2/3 2023 کنفرانس ها و رویدادها، اخبار

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه در Firexpo 2023، به وب سایت به آدرس مراجعه کنید www.firexpo.co.za یا با [email protected] تماس بگیریدوام)

مطابق با اطلاعات موردورانگیزه اولیه برای الزامات سیستم اعلام خطر ساختمان و کدهای آتش نشانی، اطلاع رسانی زودهنگام به ساکنان ساختمان است تا مردم بتوانند از ساختمان خارج شده و به خدمات آتش نشانی اطلاع دهند. شهرنشینی و صنعتی شدن سریع تقاضا برای سیستم های ایمنی آتش نشانی را افزایش می دهد. افزایش آگاهی در مورد ایمنی آتش نشانی نیز برای تکمیل رشد بازار پیش بینی می شود.

• ناکافی بودن سیستم های قدیمی یا ناتوانی سیستم های آتش نشانی و ایمنی برای بازار جدید و در حال رشد عمودی، تقاضا برای سیستم های جدید و بهبود یافته را ایجاد کرده است. این به توزیع کنندگان سیستم آتش نشانی، یکپارچه سازان سیستم و تولید کنندگان اجازه می دهد تا به مردم و مشتریان در مورد حفاظت موثرتر آموزش دهند. علاوه بر این، انتظار می‌رود گسترش بخش‌های صنعتی و تجاری و افزایش آگاهی از ایمنی آتش‌سوزی بر چشم‌انداز کسب‌وکار تأثیر مثبتی بگذارد.


منبع: https://www.securitysa.com/19318R

غرفه داران در Firexpo از مکان مشترک این نمایشگاه با سه دهه SECUREX، 10 ساله A-OSH EXPO و Facilities Management Expo بهره می برند. از تجربه، ما می دانیم که بازدیدکنندگان این سه نمایش، آنچه را که در Firexpo ارائه می شود، کشف می کنند. اندرسون می‌گوید یافتن تصمیم‌گیرندگان و خرید نمایندگان از سازمان‌های مختلف که سبدی متنوع از راه‌حل‌ها را برای امنیت، مدیریت امکانات، تشخیص آتش‌سوزی، و نیازهای ایمنی و بهداشت شغلی تامین می‌کنند، غیرمعمول نیست.

مارک اندرسون، مدیر نمونه کارها در نمایشگاه‌های تخصصی (بخشی از گروه مونتگومری)، می‌گوید: «منابع فناوری و خدمات صحیح برای اطمینان از اینکه امکانات شرکت شما با قوانین SANS 10400 Part T برای سیستم‌های تشخیص حریق مطابقت دارد، می‌تواند کاری دلهره‌آور باشد. Firexpo با گردآوری ارائه دهندگان خدمات و فناوری های پیشرو در زیر یک سقف، تشدید یافتن راه حل های تشخیص آتش را از بین می برد.

• نصب سیستم های حفاظت در برابر آتش برای اطمینان از ایمنی افراد در مواقع اضطراری بسیار مهم است. مقامات دولتی چندین کشور ابتکارات و دستورالعمل های جدیدی را در خصوص اجرای سیستم های حفاظت آتش در ادارات و ساختمان ها اتخاذ کرده اند.

Firexpo 2023 که از 6 تا 8 ژوئن 2023 در مرکز همایش گالاگر در میدراند برگزار می شود، شامل مجموعه ای از فناوری ها و خدمات پرطرفدار با تمرکز بر تضمین ایمنی ساکنان یک ساختمان است. بازدیدکنندگان می توانند نمایش زنده محصولات را ببینند. شبکه با همتایان و متخصصان فنی خود در غرفه های نمایشگاه؛ و در جلساتی در سمینارهای مختلف رایگان شرکت کنید، که شامل تئاتر سمینار سکوریکس، تئاتر سمینار سایوش (با پشتیبانی سایوش و ساپما)، تئاتر سمینار مدیریت تسهیلات (با پشتیبانی برول)، و تئاتر کار در ارتفاع است.