مجله چاپ آوریل | امنیت حرفه ای


در حال حاضر بر روی میز است نسخه چاپی آوریل مجله امنیت حرفه ای پائولین نورستروم از مشاوره آنکانتا یکی از سخنرانان نشست فصلی بهار شعبه بریتانیا در انجمن مدیران امنیتی ASIS International در کنار تیمز در لندن بود. تو موفق نشدی؟ پائولین همانطور که در جلسه گفت، در 45 دقیقه قبل از یک استراحت چای، موضوع هوش مصنوعی خود و معنای آن از نظر امنیت داده ها و حریم خصوصی را بررسی کرد. جای تعجب نیست زیرا هوش مصنوعی موضوع بزرگی است و دارد بزرگتر می شود – ما به دفتر او رفتیم و یک بعدازظهر خوب را صرف کردیم تا به معنای هوش مصنوعی برای صنعت امنیت مانند هر چیز دیگری بپردازیم – هوش مصنوعی می تواند اتوماسیون را به ارمغان بیاورد (این چه خواهد شد برای مشاغل مفید است) و خطراتی را به همراه دارد (شما می توانید کارهای بزرگی با هوش مصنوعی انجام دهید، اما آیا قانونی یا اخلاقی است، یا با تنظیم کننده حفاظت از داده ها مخالفت کنید. ICO؟).

مصاحبه ما با پائولین یکی از خواندن های طولانی تر ما را انجام داد، اما موضوع شایسته آن است. علاوه بر این، به‌عنوان به‌روزرسانی در مورد پائولین عمل می‌کند، که آخرین بار در تابستان گذشته زمانی که او به سفر رفت، او را معرفی کردیم BSIA ایستادن در IFSEC مطالعه انجمن در سال 2022 توسط Anekanta از بخش نظارت تصویری بریتانیا (و دوربین‌های ویدیویی مانند هر محصول شبکه‌ای دیگر می‌توانند داده‌هایی را برای هوش مصنوعی تولید کنند؛ اما، در میان سؤالاتی که پائولین برای ما مطرح کرد، آیا باید دوربین‌ها را به‌طور خاص برای امنیت سایت تنظیم کنید، و به طور خاص دوربین‌های ویدیویی برای جمع آوری داده های هوش مصنوعی؟).

(به عنوان یک کنار، در اینجا چیزی است که اخیراً بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت است باید می گفت درباره «عصر هوش مصنوعی»؛ و a را ببینید وبلاگ اخیر در وب سایت ICO درباره «تبعیض مبتنی بر هوش مصنوعی».)

ما همچنین کلمات و تصاویری از پروفسور مارتین گیل را برای شما آورده ایم OSPAهای انگلستان اجلاس رهبری فکری و جوایز عصر، و (در همان روز!) روز “آزمایشگاه نوآوری” در منچستر سنترال توسط پیمانکار خدمات پشتیبانی کارلایل; از راه اندازی انجمن تقلب جنوب غرب در بریستول؛ و بعدازظهر دلگرم کننده و تکان دهنده در تیت مدرن به مناسبت روز جهانی زن، که توسط ساتیا رای از IPSA و توسط دکتر دیوید روبنس از ISRM تنظیم شد.

ما رویداد افتتاحیه امنیت بیست ساله، ST23 بیرمنگام را به نمایش می گذاریم، زمانی که از یک پلیس ارشد درباره بازی های مشترک المنافع تابستان گذشته شنیدیم. و چه رگولاتوری سازمان صنعت امنیت (است) برای طرح پیمانکاری مصوب و حرفه ای سازی بیشتر بخش از نظر “برنامه مهارت ها” در نظر گرفته است. با اقامت در بیرمنگام، به اپراتور حمل و نقل عمومی منطقه بازگشتیم TfWM (حمل و نقل برای وست میدلندز) جایی که قبلاً برای مشاهده نظارت قابل توجه دوربین های مداربسته آنها بوده ایم. این بار، ما یک نسخه نمایشی (تصویر) داشتیم و در مورد استفاده در حال توسعه آنها از پهپادها شنیدیم، که می توانند در جایی که دوربین ها نمی توانند ارزش ارائه کنند.

به علاوه جدیدترین موارد در مورد موضوعات طولانی مدت و مهم مانند جایگزینی با تأخیر زیاد توسط دفتر خانه رادیو Airwave برای خدمات اضطراری (و برخی از عملیات مرتبط مانند اتاق های کنترل دوربین مدار بسته) و پیشرفت به سمت وظیفه حفاظتی که همچنین شناخته شده است. به عنوان قانون مارتین

به علاوه افراد عادی مانند صفحه شایعات درباره و برای نصاب ها، تولید کنندگان و توزیع کنندگان مجله MD روی کوپر. و چهار صفحه مطالعات موردی «خرج بودجه».

می‌توانید مجله را به‌عنوان سند «تلنگر صفحه» و نسخه‌های ماه‌های گذشته را در بخش «مجله» این وب‌سایت بخوانید. اگر مایلید نسخه چاپی آن از طریق پست به دست شما برسد، آدرس پستی را به آدرس [email protected] ایمیل کنید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/announcement/april-print-magazine-2/