مجله چاپ اسفند | امنیت حرفه ای


اکنون نسخه چاپی مجله امنیتی حرفه ای مارس 2023 روی میزها قرار دارد، مانند همیشه اولین و بهترین ایستگاه شما برای اخبار و دیدگاه ها درباره و از صنعت امنیت خصوصی در سراسر جزایر بریتانیا.

ما به آکادمی بریکستون برمی گردیم، که در اواسط دسامبر در یک کنسرت در محل برگزاری، یک مامور امنیتی را به کام مرگ کشید. و همچنین در مورد ایمنی، فوتبال، که در حال مبارزه با مشکل مزمن شراره ها و سایر وسایل آتش نشانی پرتاب شده توسط تماشاگران، چه در زمین بازی و چه در یکدیگر، از جمله در زمین های غیر لیگ و پایین هرم فوتبال است. در اخبار مرتبط، سازمان ایمنی زمین ورزشی (SGSA) در حال حرکت برای تقویت تفاوت بین مهمانداران ایمنی و دارای نشان SIA است که وظایف امنیتی تحت پوشش تنظیم کننده را انجام می دهند (تصویر مارک رو، مهماندار در حال قدم زدن در اطراف زمین فوتبال هدنسفورد در یک بازی اخیر لیگ جنوب در اواسط هفته).

ما دارای فناوری – مانند اثبات هویت – و افراد هستیم. به مصاحبه برمی گردیم ASIS انگلستان صندلی Letitia Emeana، و MD of امنیت FGH، پیتر هریسون. ما همچنین نگاهی اساسی به مناطق بهبود کسب و کار می اندازیم و از یکی در آستانه رأی گیری آن برای دور پنجم بازدید می کنیم. ما متوجه شدیم که BIDها یک اما نسبتا کمتر شناخته شده هستند چسب قابل توجه که حفاظت از خیابان‌های بلند را با هم نگه می‌دارد – و جایگاهی برای نگهبانی از پیمانکاران است، زیرا برخی از BID به دنبال استخدام گشت‌زنان در خیابان هستند، به عنوان بخشی از خدماتی که به پرداخت‌کنندگان مالیات ارائه می‌کنند. برای گره زدن چند ویژگی خود به هم، از پیتر هریسون در میان چیزهای دیگر درباره قرارداد شرکت New West End برای گشت زنی در خیابان و منطقه آکسفورد، که FGH برنده شد، پرسیدیم.

مثل همیشه سعی می کنیم چیزی را برای همه ارائه دهیم، در هر زمینه امنیتی شما. از این رو صفحه ای که گزارش اخیر اداره حسابرسی ملی را هضم می کند،بررسی عملکرد بررسی امنیتی بریتانیا‘، UKSV یک سرویس ضروری در داخل دولت انگلستان است. را NAO دلایل کمی برای خوش‌بینی می‌بیند: سابقه UKSV در ارائه مجوزهای به موقع همچنان ضعیف است، تلاش‌ها برای بازیابی عملکرد در سال گذشته شامل اولویت‌بندی انواع خاصی از مجوزها به هزینه سایرین بوده است، و تلاش‌های طولانی‌مدت برای تغییر روش بررسی امنیتی تحویل داده شده اند پیشرفت کمی داشته اند.

به علاوه ویژگی های معمولی مانند صفحه شایعات مجله MD روی کوپر برای تولید کنندگان و توزیع کنندگان. تقویم رویدادهای صنعت برای امسال و سال آینده؛ چهار صفحه «مصرف بودجه»؛ و چهار صفحه محصولات و خدمات جدید. اگر می‌خواهید برای اشتراک، نگاهی به یک نسخه چاپی بیندازید، به [email protected] ایمیل بزنید. می‌توانید آزادانه نسخه‌های گذشته مجله را به‌عنوان یک «صفحه تلنگر» مطالعه کنید که در www.professionalsecurity.co.uk/magazine خوانده می‌شود.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/announcement/march-print-magazine/