مجله چاپ شهریور | امنیت حرفه ای


در حال حاضر بر روی میز است سپتامبر 2022 نسخه چاپی مجله امنیتی حرفه ای – منبع برتر اخبار و دیدگاه ها در مورد صنعت امنیت خصوصی در جزایر بریتانیا.

ما یکی از طولانی‌ترین مقالاتی را که تا به حال انجام داده‌ایم برای شما آورده‌ایم – آنقدر طولانی که آن را به سه بخش تقسیم کرده‌ایم. دلیلی طولانی است – ما مهمان فرانک کانن، مدیر امنیت سایت در Hinkley Point C بودیم (HPC – تصویر، یک ستون دوربین مدار بسته G4S با انرژی خورشیدی، در یک دوربرگردان خارج از ورودی)، ایستگاه جدید نیروگاه هسته ای در ساحل سامرست در نزدیکی بریگواتر که در بهار 2018 از آن بازدید کردیم.

انگار که کار حفاظت از یکی از سایت های ساختمانی بزرگ کشور – فقط HS2 از لندن تا بیرمنگام نزدیک است – کافی نیست، HPC باید با کووید مقابله کند، که از نظر امنیتی به معنای (از جمله موارد دیگر) مدیریت دسترسی و خروج به سایت، در حالی که هزاران کارگر را جست‌وجو می‌کند، و باعث تأخیر در پروژه‌ای که به‌طور اجتناب‌ناپذیری توسط همه‌گیری شکست خورده است، ایجاد نمی‌کند. فرانک میزبان گردهمایی موسسه امنیت در HPC در 6 سپتامبر است تا مهمانان خودشان ببینند.

ما یک فصل جدید فوتبال را به نمایش می گذاریم – که مقامات فوتبال در انگلستان و اسکاتلند وعده اقدام علیه تماشاگرانی که قوانین ورزشگاه را با پرتاب شراره زیر پا می گذارند، داده اند. با این تفاوت که برخی از طرفداران وقت خود را با نادیده گرفتن اطلاعیه ها تلف نکردند و هر طور که دوست داشتند ادامه دادند.

ما نگاهی اولیه به بخشی انداخته‌ایم که ممکن است برای برخی جدید باشد، اما قبلاً توسط دیگران استفاده شده است. خود ذخیره سازی ما می شنویم که چه تجهیزات ساخته شده ای که به دوربین های مداربسته کنترل از راه دور، به عنوان نقطه فروش به مشتریان، یا چند کانتینر در مزرعه کشاورز، روشن شده اند، خود ذخیره سازی بخش پررونقی است.

ما همچنین از مرکز رسمی بریتانیا برای حفاظت از زیرساخت های ملی (CPNI) در راهنمای امنیتی زنجیره تامین آن، تدارکات محافظت شده، پیشنهاد اقدام جمعی و هماهنگ برای کاهش و غلبه بر شوک های آینده – چه به دلیل جنایت یا موارد دیگر، مانند یک بیماری همه گیر – به زنجیره تامین شما.

ما با ریچارد آیچ، مردی که مدت‌هاست از نزدیک محافظت می‌کند، صحبت می‌کنیم که می‌خواهد نسخه دوم و طولانی‌تری از کتاب درسی خود را درباره و برای CP منتشر کند. با نگاهی به نمایشگاه ST منچستر در ماه ژوئیه، خلاصه ای از سخنرانی افتتاحیه کنفرانس توسط Alan Cain، مسئول برنامه ریزی اضطراری NHS را ارائه می دهیم، جالب است که آیا شما در منطقه منچستر مستقر هستید یا برنامه ریزی و ورزش را به عنوان یک امنیت در بشقاب خود دارید. مدیر.

شایعات ماهانه دکتر روی کوپر از امنیت حرفه ای برای تولید کنندگان و توزیع کنندگان. فینالیست های تازه اعلام شده زنان در امنیت (WiS) 2022 – برندگان در شبی خیره کننده در ساوت بانک لندن در چهارشنبه، 14 سپتامبر، معرفی می شوند. و نگاهی با مربی نیکول وازکز در نمایشگاه ایمنی کارگران تنها، در لندن در 11 اکتبر.

می توانید نسخه های قبلی مجله را در قسمت “مجله” وب سایت بخوانید. اگر می‌خواهید یک نسخه چاپی از مجله را با هدف اشتراک ببینید، به [email protected] ایمیل بزنید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/september-print-magazine-2/