مجموعه فناوری Mayflex | امنیت حرفه ای


میفلکس، توزیع کننده امنیت IP همگرا و سایر محصولات، یک مجموعه نمایشی تعاملی به نام M-Tech را در دفتر مرکزی تازه بازسازی شده خود در بیرمنگام افتتاح کرده است.

مجموعه فناوری Mayflex، M-Tech، با سه حوزه طراحی شده است. قفسه ها و کابل کشی اکسل، اکسل FTTx و کنترل امنیت و دسترسی که طیف وسیعی از فروشندگان و محصولات موجود در Mayflex را به نمایش می گذارد.

تریسی کالکات، مدیر بازاریابی گفت: «پس از بازسازی کامل دفاتر ما در اوایل سال 2022، آخرین منطقه ای که به روز شد M-Tech بود. اکنون این یک اتاق بسیار بزرگتر است که مستقیماً در قسمت پذیرش ما قرار دارد و محیط مناسبی را برای نمایش مجموعه گسترده محصولات ما فراهم می کند.

با منطقه کنترل دسترسی و امنیت، ما یک پاد اختصاصی برای هر فروشنده کلیدی از جمله AVA، Avigilon، Axis، Hikvision، Mobotix، Paxton، Pelco، Suprema و Veracity داریم. هر پاد مجموعه‌ای از جدیدترین محصولات خود را نمایش می‌دهد که همگی کار می‌کنند تا مشتریان و همکاران ما بتوانند نحوه عملکرد محصولات و در مورد دوربین‌ها، کیفیت تصاویر را ببینند. یک مانیتور بزرگ روی هر غلاف وجود دارد که می توانید دوربین ها را مشاهده کنید یا فیلم تماشا کنید. ما همچنین یک رایانه شخصی مرکزی و صفحه نمایش 55 اینچی برای فیلم ها، ارائه ها و ادبیات موجود، مخصوص هر فروشنده داریم.

ناحیه فوکوس اکسل شامل 5 قفسه محیطی است که روی پایه‌ای قرار گرفته‌اند که به شما امکان می‌دهد کابل‌کشی را که در زیر و داخل هر رک اجرا می‌شود، ببینید. در داخل قفسه ها نمایشگری از محصولات مسی و فیبر اکسل به همراه محصولات مکمل مانند محلول Aura AV وجود دارد. ما حتی عمداً چند اتصال عمدی بین قفسه‌ها راه‌اندازی کرده‌ایم تا بتوانیم مهارت تست‌کننده‌های AEM و Fluke را نشان دهیم.

بخش سوم راه حل Excel FTTx است که دارای یک نمودار بزرگ برای نشان دادن توپولوژی استقرار FTTx و نمایش بردهایی است که به زودی اضافه می شود، همراه با نمونه محصولات تا بتوانید از نزدیک کیفیت محدوده محصول را مشاهده کنید. .

ما از نتیجه نهایی خوشحالیم. ما زمان صرف کرده‌ایم تا این حق را به دست آوریم تا به بهترین نحو سبد محصولات خود را معرفی کنیم. ما از همکاران خود برای آموزش منظم و مهمتر از آن مشتریان خود برای نشان دادن بسیاری از ویژگی ها و مزایای محصولات و راه حل های نمایش داده شده استقبال خواهیم کرد.

برای بازدید از M-Tech، با شرکت در 0121 326 7557 تماس بگیرید یا با مدیر حساب Mayflex صحبت کنید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/integrated-systems/mayflex-technology-suite/