محدوده سازگار با NDAA | امنیت حرفه ای


Comelit-PAC مجموعه ای از محصولات دوربین مداربسته Next و Advanced را به عنوان فناوری نظارت تصویری آماده برای ابر که کاملاً با قانون مجوز دفاع ملی (NDAA) در ایالات متحده مطابقت دارد، راه اندازی کرده است. این شرکت می گوید که برای استفاده در هر محیطی، سری Next شامل دوربین های مقرون به صرفه با گزینه های محفظه، لنز و سنسور برای سیستم های کوچک و متوسط ​​است.

سری Advance تجزیه و تحلیل ویدئویی عمیق را با جدیدترین محصولات پلت فرم تجزیه و تحلیل ابرداده و ضبط ویدئو با خدمات ذخیره سازی و مدیریت ارائه می دهد. برای سیستم های متوسط ​​و بزرگ

سیمون گرین، مدیر فروش Comelit-PAC، می‌گوید: «عصر داده‌ها منجر به تبدیل شدن حفاظت از اطلاعات حساس به یک اولویت برای سازمان‌های سازمانی شده است، به ویژه با افزایش خطر حملات سایبری. استاندارد NDAA معیاری برای کیفیت و امنیت سایبری در صنعت امنیت است و طبق تعریف، بلوک‌های ساختمانی را برای راه‌حل‌های امنیتی فراهم می‌کند که زیرساخت امنیتی قابل اعتماد را برای سال‌های آینده ایجاد می‌کند.

تمرکز ما بر روی انطباق در جدیدترین مجموعه محصولات دوربین مداربسته ما، نمونه بارز سرمایه گذاری سنگین Comelit-PAC در تحقیق و توسعه را نشان می دهد، که در خط مقدم طراحی دوربین مدار بسته و برآورده کردن انتظارات مشتریان قرار دارد. همراه با ارائه دوربین مداربسته در فضای ابری، ما از شیوه‌های پیشرو در صنعت برای توسعه راه‌حل‌هایی استفاده می‌کنیم که می‌توانند از راه دور نظارت شوند و به کاربران اجازه می‌دهند ریسک را ارزیابی کنند، پاسخ سریع را فعال کنند و در صورت لزوم اصلاح کنند.

این سری از محصولات شامل دوربین های با کیفیت بالا، تجزیه و تحلیل است. دوربین مداربسته Next and Advance می تواند از راه دور از طریق برنامه اختصاصی دوربین مداربسته Comelit نظارت شود تا کاربران بتوانند از راه دور دوربین های مدار بسته را برای تأیید بصری مدیریت و کنترل کنند.

سیمون اضافه می‌کند: «ما همچنان متعهد به ارائه بهترین راه‌حل‌های امنیتی ممکن به مشتریان خود هستیم و محدوده جدید دوربین‌های مداربسته آماده ابری ما گواهی بر این امر است. سری Next و Advance از طریق یک پلتفرم واحد، یک برنامه واحد و یک VMS واحد مدیریت می شوند. همه با هم برای ارائه یک سیستم نظارت تصویری متناسب با نیازهای فنی و اقتصادی همراه با انطباق کامل با آخرین استانداردهای NDAA و امنیت سایبری کار می کنند.

بازدید کنید: https://pro.comelitgroup.com/en-gb/products/cctv/ndaa-products.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/ndaa-compliant-range/