محدوده سنسور داخلی | امنیت حرفه ای


FlipX طیف جدیدی از سنسورهای داخلی از OPTEX، سازنده سنسور است. این محصولات دارای یک سنسور پیروالکتریک سفارشی است که با شکل انسان منطبق می‌شود و یک لنزی که می‌توان آن را چرخاند تا تشخیص باریک و گسترده را در یک سنسور ارائه دهد.

سازنده می‌گوید این لنز «تغی‌شده» به طور مؤثر «دو حسگر در یک» را به نصاب‌ها می‌دهد تا خواسته‌های مشتریان را برآورده کند و به نصاب‌ها در مدیریت موجودی و جریان نقدی خود کمک کند. با چرخش لنز از طریق 180 درجه، سنسور می تواند برای محافظت از یک منطقه باریک یا طولانی مانند یک راهرو تا 18 متر، یا یک منطقه وسیع مانند یک اتاق نشیمن یا فروشگاه خرده فروشی تا 12 متر در 85 درجه استفاده شود.

FlipX Standard، اولین در این سری، یک سنسور درجه 2 است که همچنین دارای منطق تشخیص سیگنال به صورت دیجیتالی به نام آنالیز سوپر چند بعدی (SMDA) برای جلوگیری از هشدارهای مزاحم ناشی از تغییرات نور یا دما است.

ماسایا کیدا، مدیر عامل OPTEX EMEA، می‌گوید: «به دنبال سرمایه‌گذاری قابل توجه در تحقیقات، فناوری و تعامل با مشتریان خود برای جمع‌آوری بازخورد و بینش‌های کلیدی در مورد آنچه آنها در راه‌حل‌های امنیتی داخلی به دنبال آن هستند، ما خوشحالیم که عرضه‌مان را اعلام کنیم. سری حسگرهای نوآورانه FlipX

حسگرهای جدید با طراحی لنز سفارشی و عنصر pyro، عملکرد تشخیص و انعطاف پذیری بالایی را ارائه می دهند. با چرخاندن ساده لنز برای تغییر شکل تشخیص از باریک به عریض، FlipX قدرت دو حسگر را در یک حسگر ارائه می‌کند. این سنسور همچنین شامل قفل پوششی 180 درجه و چراغ LED قابل مشاهده آسان است که نصب را سریع و آسان می کند.

سنسورهای FlipX دارای گزینه‌های ارتفاع نصب انعطاف‌پذیر (بین ۲ تا ۳ متر) هستند، به این معنی که می‌توانند با زیبایی‌شناسی یک محل سکونت و همچنین ساختمان‌هایی با سقف‌های بلندتر ترکیب شوند. با یک براکت اختیاری می توان آن را روی دیوار یا سقف نصب کرد.

FlipX Standard به عنوان یک مدل مادون قرمز غیرفعال (PIR) – FLX-S-ST – و برای استفاده های چالش برانگیزتر در فضای داخلی به عنوان یک مدل با فناوری دوگانه (PIR و مایکروویو) – FLX-S-DT در دسترس است. دومی با ماژول مایکروویو OPTEX عرضه می شود تا دوام بیشتر حسگر، به ویژه در آب و هوای مرطوب، و سطوح بالاتری از عملکرد عکسبرداری با تنظیم مایکروویو برای ناحیه تشخیص IR. OPTEX قصد دارد مدل های دیگری از سری FlipX را در اواخر سال 2022 تا اوایل سال 2023 عرضه کند.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/physical-security/indoor-sensor-range/