محدوده قفل های قفلی | امنیت حرفه ای


اتحاد. اتصال طیف جدیدی از قفل های قفل را برای مکان های داخلی و خارجی، به عنوان بخشی از مجموعه سیلندر اصلی کلید جدید این شرکت، keyMASTER، راه اندازی کرده است.

طیف جدید Shield که با تمام سیلندرهای UNION سازگار است، با توجه به امنیت فیزیکی و تعداد ترکیباتی که اجازه می دهد، به استاندارد بریتانیایی BS EN12320:2012 از درجه 4 تا حداکثر درجه 6 رسیده است.

کریگ برچ، رئیس مدیریت محصول در UNION، می‌گوید: «یونیون برای بیش از 100 سال به عنوان یکی از سنگ بنای پیشنهادات ما، قفل‌هایی را به بازار جهانی ارائه کرده است، بنابراین بسیار عالی است که با راه‌اندازی این محصول، آن را به روزگار مدرن بیاوریم. مجموعه جدید ما از قفل های محافظ با امنیت بالا. این میراث غنی ما است که ما را قادر می سازد طیف وسیعی از قفل ها را ایجاد کنیم که امنیت واقعاً برجسته ای را برای طیف گسترده ای از برنامه ها ارائه می دهد – با کارایی و راحتی سیستم keyMASTER ما اضافه شده است.

«keyMASTER یکی از طولانی‌ترین طول عمر ثبت اختراع موجود در بازار امروز را دارد و یک «فروشگاه یک‌جا» برای همه نیازهای کلید اصلی ارائه می‌کند. این بدان معناست که اگر سیستم کلید اصلی نیاز به گسترش داشته باشد، قفل‌های قفل را می‌توان به راحتی به عنوان بخشی از یک مشخصات جدید یا پایین‌تر ادغام کرد.

این محدوده مقاومت در برابر خوردگی را برای تحمل شرایط سخت ارائه می دهد که سازندگان می گویند برای طیف وسیعی از تنظیمات مناسب است: مکان های ایزوله مانند دروازه ها، واحدهای ذخیره سازی، و قفل ها. برنامه های تجاری به عنوان بخشی از یک سیستم کلید اصلی؛ برنامه های کاربردی مصرف کننده مسکونی، جایی که می توان از آن برای ایمن سازی وسایل استفاده کرد. کانتینرهای حمل و نقل؛ مزارع؛ و کابینت ها، قفل ها و واحدهای ذخیره سازی.

بسته به نیاز، انواع باز، بسته و بلند معمولی موجود است، در حالی که سیلندر درج/آدم برفی در سراسر محدوده قابل تعویض است، به این معنی که مشتریانی که مایل به ارتقاء هستند می‌توانند قفل قفل را تغییر دهند.

کریگ می‌افزاید: «همه محصولات موجود در مجموعه قفل شیلد توسط یک تیم طراحی بریتانیایی ساخته شده‌اند و در سایت پورتوبلو ما در بریتانیا تولید شده‌اند. این به ما توانایی ارائه خدمات عالی را می‌دهد، با کاهش زمان تحویل و سطوح موجودی که به ما امکان می‌دهد تنها 48 ساعت چرخش محصولات را ارائه دهیم.”

بازدید کنید https://www.uniononline.co.uk/uk/en/products/locks-and-cylinders/padlocks/the-shield-range.

برای اطلاعات بیشتر در مورد keyMASTER UNION مراجعه کنید https://www.uniononline.co.uk/uk/en/products/locks-and-cylinders/cylinders/master-keyed/keymaster.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/physical-security/range-of-padlocks/