محدوده متصل | امنیت حرفه ای


شرکت تولید کننده سیگنال آلارم CSL افزوده‌هایی را به محدوده CSL Connected خود گزارش می‌دهد، از جمله اولین راه‌حل رادیویی دوگانه، با شریک خود، سازنده و توزیع‌کننده هشدارهای مزاحم، اوریسک. انواع دو مسیره اکنون برای سفارش از طریق ARC (مراکز دریافت زنگ هشدار) در دسترس هستند. این شامل انواع DP2، رادیو + رادیو، LAN و رادیو و Wi-Fi و رادیو است.

CSL Connected اتصال به ARC را از طریق پلتفرم جهانی Gemini فراهم می‌کند و به نصب‌کنندگان سیگنال‌های هشدار تک‌مسیره و دو مسیره را ارائه می‌دهد. این برنامه به کاربران امکان می دهد آلارم های خود را تنظیم و تنظیم کنند، دوربین ها را مشاهده و کنترل کنند، هشدارها را به صورت زنده دریافت کنند و دستگاه های خود را از طریق دسترسی از راه دور مدیریت کنند. شرکت سازنده گزارش می دهد که از زمان راه اندازی آن در سال 2016، CSL Connected اکنون در بیش از 50000 سایت موجود است.

اندی بروملی، مدیر محصول استراتژیک CSL، گفت: “ما بسیار خوشحالیم که گسترش دامنه بسیار محبوب خود، CSL Connected Range را اعلام کنیم. با شریک متصل خود، Orisec، ما اولین راه حل رادیویی دوگانه را به بازار معرفی می کنیم. درست مانند DualCom Pro Range پیشرو ما، این گونه‌های دو مسیره CSL Connected با سیم‌کارت‌های 4G متنوع در شبکه عرضه می‌شوند تا زمان کار را به حداکثر برسانند و انعطاف‌پذیری بیشتری را ارائه دهند.

و جان گرین، مدیر عامل Orisec، افزود: “ما بسیار هیجان زده هستیم که همکاری خود را با CSL گسترش می دهیم تا برای اولین بار انواع دو مسیره را شامل شود. کاربران نهایی به طور فزاینده ای ارزش نظارت ARC را می بینند و اجازه دادن به نصب کنندگان ما برای ارائه این امر به سادگی و آسانی، برای آنها مفید است.

CSL در عین حال فینالیست است سه دسته در OSPAهای سالانه بریتانیا که در 23 فوریه در لندن اعلام شد. به عنوان یک سازنده، و برای محصولات My Base App 2.0 و DualCom Pro 2.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/alarms/connected-range/