محدوده SmartHome | امنیت حرفه ای


سازنده پیرونیکس موارد اضافه شده به محدوده محصولات امنیتی SmartHome خود را گزارش می دهد. HomeControl BatteryCam و پنل خورشیدی. BatteryCam جدید نظارت تصویری در داخل و خارج از خانه را با تشخیص حرکت ارائه می دهد، در حالی که پنل خورشیدی، در تصویر، شارژ مداوم را فراهم می کند.

Laurence Kenny، مدیر بازاریابی Pyronix گفت: “ما هیجان زده هستیم که محدوده SmartHome خود را با باتری جدید باتری و پنل خورشیدی گسترش دهیم. BatteryCam به کاربران این امکان را می دهد که نظارت تصویری را در هر نقطه از خانه، در داخل یا خارج، تا زمانی که در محدوده Wi-Fi قرار دارد، اضافه کنند.

این دستگاه با زاویه دید 130 درجه، تشخیص حرکت، اعلان‌های بی‌درنگ و عملکرد فشار به صحبت، به کاربران اجازه می‌دهد بدون توجه به جایی که هستند، ببینند چه اتفاقی در خانه می‌افتد. کاربران هشدارهایی را از BatteryCam به دستگاه تلفن همراه خود از طریق HomeControl2.0 دریافت می کنند و آنها را 24/7 به خانه متصل نگه می دارد. با میکروفون و بلندگوی محصول، کاربران می توانند در صورت لزوم با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. در مورد نصب، یراق آلات و یراق آلات همراه با محصول گنجانده شده است، بنابراین می توان آن را در هر کجا که نیاز باشد نصب کرد.

BatteryCam با یک آشکارساز مادون قرمز غیرفعال (PIR) و فیلتر بدن انسان برای شناسایی حضور غریبه‌های ناخواسته ارائه می‌شود و این توانایی را دارد که هشدارهای مزاحم ناشی از حیوانات خانگی و سایر حرکات را پنهان کند. این تا 9 متر کار می کند و بسته به سایت در سه سطح حساسیت برای تنظیمات سفارشی قابل تنظیم است.

Laurence اضافه کرد: “BatteryCam یک انتخاب عالی برای صاحبان خانه است زیرا نیازی به شارژ منظم آن نیست. باتری بزرگ 9600 میلی آمپر ساعتی آن به این معنی است که تا 12 ماه در حالت آماده به کار و حدود چهار ماه با 10 بار بیدار شدن در روز دوام می آورد. علاوه بر این، سطح باتری را می توان به طور مداوم با پنل خورشیدی مکمل ما حفظ کرد، بنابراین کاربران همیشه محافظت می شوند.

با قرار دادن یک کارت SD 32 گیگابایتی، مشتریان می توانند تا 3000 کلیپ ویدیویی یک دقیقه ای را در فضای ذخیره سازی محلی ضبط کنند، با گزینه ای برای پخش و ضبط فیلم. و برای مدت محدودی، کارت SD در کیت‌های BatteryCam به‌عنوان BATTERYCAM/KIT-SD رایگان است.

BatteryCam همچنین می تواند با سایر محصولات SmartHome مانند SmartPlug ادغام شود. به عنوان مثال، خانه را می توان طوری تنظیم کرد که اگر BatteryCam حرکت را تشخیص دهد، به طور خودکار چراغ را روشن می کند تا از مزاحمان احتمالی جلوگیری کند.

لورنس اضافه کرد: «ما خوشحالیم که BatteryCam و SolarPanel را به بازار عرضه می کنیم، زیرا همچنان به پیشرفت در بازار امنیت اینترنت اشیا ادامه می دهیم. مثل همیشه، ما همچنان متعهد به جلو بردن مرزهای فناوری برای ارائه راه حل های کاملی هستیم که برای نصب کنندگان و کاربران ما کارآمد است.

بازدید کنید www.pyronix.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/alarms/smarthome-range/