محدوده T Wisenet | امنیت حرفه ای


سازنده محصول نظارت تصویری هانوها تکوین سه افزودنی به آن راه اندازی کرده است وایزنت تی محدوده: TNO-L3030T، TNO-L4030T (تصویر)، و TNO-L4030TR. این دوربین‌های حرارتی دارای نرخ فریم پایین هشت فریم در ثانیه (۸ فریم در ثانیه) هستند، که به این معنی است که خارج از مقررات (EU) 2021/821 و ترتیب Wassenaar قرار دارند و بنابراین به عنوان «کاربرد نظامی» طبقه‌بندی نمی‌شوند. سازندگان می افزایند که این به آنها امکان تحویل سریع را می دهد. آنها دارای حداکثر وضوح 320×240 (QVGA) و 640×480 (VGA) و یک لنز ثابت 13.7/13 میلی متری هستند.

تشخیص روز و شب توسط دوربین‌های حرارتی ارائه می‌شود، با قابلیت نظارت بصری دمای صحنه‌ها با پالت‌های رنگی و نمایشگرهای روی صفحه. به گفته شرکت، این محصولات برای کارخانه ها، بنادر هوایی و دریایی و مناطق معدنی مناسب هستند. این دستگاه ها در آب و هوای چالش برانگیز مانند مه، دود و باران و روشنایی از جمله تاریکی و مناطق دارای نور پس زمینه کار می کنند. تصاویر کنتراست بالایی دارند تا تفاوت دما بین یک شی و یک پس‌زمینه را نشان دهند تا کاربران بتوانند حوادث را بهتر تشخیص دهند. سازندگان اضافه می‌کنند که این کمک می‌کند تا جزئیات غیرقابل مشاهده بدون نور اضافی قابل مشاهده باشند.

دوربین‌های حرارتی Wisenet هفت نوع پالت رنگی را ارائه می‌دهند که انعطاف‌پذیری را برای انتخاب بهترین تصویر برای سناریوها ارائه می‌دهند. سازندگان می گویند با این ویژگی ها، اپراتورها می توانند از محیط های مختلف محافظت کنند. خرابی تجهیزات در تنظیمات صنعتی و هر گونه حادثه دمای شدید قابل تشخیص است.

دوربین های حرارتی دارای تجزیه و تحلیل صوتی و تصویری مبتنی بر لبه هستند تا کارایی عملیاتی و آگاهی موقعیتی بیشتری داشته باشند. طبقه بندی صدا بر اساس فرکانس منبع صدا می تواند به اپراتورها هشدار دهد که صدایی غیرعادی مانند جیغ تشخیص داده شود. تشخیص حرکت، ظاهر شدن/ناپدید شدن، ورود/خروج و خط مجازی زمانی که اجسام وارد فضای تعریف شده شده و حرکت می‌کنند هشدار ارسال می‌کند. دوربین ها همچنین می توانند دستکاری های احتمالی را تشخیص دهند و با تشخیص شوک همراه هستند. تشخیص سرگردان نیز اجسامی را که در یک فضا برای مدتی غیرعادی باقی مانده اند، تشخیص می دهد.

TNO-L3030T، TNO-L4030T، و TNO-L4030TR دارای ویژگی “نمای راهرو” و فشرده سازی WiseStreamII هستند.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/wisenet-t-range/