محصولات آتش نشانی اضافه شد | امنیت حرفه ای


توزیع جهانی ADIکه محصولات امنیتی، سمعی و بصری و ولتاژ پایین را توزیع می کند، دامنه محصولات ایمنی آتش نشانی خود را به محصولاتی از فناوری Haes.

آنتونی کارتر، مدیر کل منطقه ای اروپای شمالی، ADI گفت: “ADI متعهد به ارائه دسترسی مشتریان خود به محصولات مورد نیاز برای ساخت راه حل های کامل و یکپارچه است. افزودن Haes سبد آتش ما را افزایش می دهد و طیف محصولات ما را گسترش می دهد تا انتخاب بیشتری برای مشتریان خود فراهم کند.

و رشید احمد، مدیر کل Haes Technologies، افزود: “به عنوان یک تولید کننده پیشرو در تجهیزات کنترل سیستم اعلام حریق، ما خوشحالیم که ADI را به عنوان یک توزیع کننده اضافه کنیم و دسترسی خود را به پایگاه مشتریان گسترده آنها در سراسر بریتانیا و ایرلند گسترش دهیم. پانل‌های آتش‌نشانی با ویژگی‌های غنی ما که با در نظر گرفتن نصب‌کننده طراحی شده‌اند قابل اعتماد و نصب آسان هستند و ما مطمئن هستیم که برای مشتریان ADI ارزش افزوده خواهند داشت.

نحوه خرید

مشتریان ADI می توانند به محصولات Haes از 28 شعبه ADI در سراسر انگلستان و ایرلند، به صورت آنلاین از طریق توزیع کننده دسترسی داشته باشند. شعبه دیجیتال; یا روی برنامه ADI.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/fire/fire-products-added/