محصولات JW قابلیت های چاپ را برای مهر و موم های امنیتی ارتقا می دهند


محصولات JW توانایی چاپ داخلی خود را با معرفی ماشین آلات جدیدی بهبود بخشیده اند که زمان های بهبود یافته ای را برای مشتری برای مهرهای پلاستیکی چاپ شده سفارشی فراهم می کند.

ماشین چاپ جدید توسعه یافته حول یک میز چرخشی نمایه سازی چند ایستگاهی است که هر یک 20 مهر در هر قالب دارد. هد چاپ از یک غلتک انتقال فوق العاده بلند با وضوح چاپ 300dpi استفاده می کند که کیفیت چاپ بالایی را با هر انتقال چاپی ارائه می دهد.

تام برسفورد، مدیر کل، گفت: “توسعه ماشین آلات جدید ما سطح کاملا جدیدی از پتانسیل سفارشی سازی را برای مشتریان ما فراهم می کند. تقاضا برای بهبود زمان تحویل ما را برانگیخته است تا روی قابلیت چاپ پیشرفته سرمایه گذاری کنیم که به ما امکان می دهد چاپ سفارشی روی طیف وسیعی از انواع مهر و موم های امنیتی داشته باشیم.

این سیستم جدید ما را قادر می سازد تا حدود 10000 مهر چاپی در ساعت تولید کنیم و در صورت لزوم این ظرفیت را به 15000 در ساعت افزایش دهیم. این کار ظرفیت کل چاپ داخلی ما را 50٪ افزایش می دهد و مهرهای چاپ شده سفارشی را در عرض 1-2 هفته ارسال می کند. این برای مشتریانی که برای جایگزینی انبار یا برآورده کردن تقاضای غیرمنتظره و پیش‌بینی نشده نیاز به مهر و موم امنیتی پلاستیکی دارند، ایده‌آل خواهد بود.

دستگاه جدید در کارخانه JW Products در ژانویه نصب شد و آموزش های داخلی به کارکنان اصلی تولید برای کار با نرم افزار ارائه شد. نرم افزار یکپارچه طرح های چاپ فرمت شده را از فایل های آثار هنری تولید می کند و سپس آن را در کنار محدوده های شماره گذاری متوالی تنظیم می کند.

جان واکر، مدیر تولید، گفت: «ماشین جدید به ما این توانایی را می دهد که با چاپ آرم سفارشی، بارکد و کدهای QR، تصاویر، متن و شماره سریال، سریع عمل کنیم. این دستگاه قوی، مدرن است و به حداقل تغییرات برای هر نوع چاپ نیاز دارد – که امکان یک فرآیند تولید ساده و کیفیت چاپ ثابت را در هر زمان فراهم می‌کند.

محصولات JW یکی از بزرگترین تولید کنندگان و تامین کنندگان مهر و موم های امنیتی در بریتانیا و محصولات مرتبط از جمله مهر و موم های مشهود، نوارها و برچسب های امنیتی و بست های کابل است. این شرکت بیش از 20 سال است که به صنعت مهر و موم خدمات ارائه می دهد و برای توسعه مداوم تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که مشتریان بهترین خدمات و قیمت های ممکن را دریافت می کنند.
از فروشگاه آنلاین آنها دیدن کنید و مهر و موم های امنیتی انتخابی خود را در آن سفارشی کنید www.jwproducts.co.uk.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/announcement/jw-products-upgrade-print-capabilities-for-security-seals/