مدرسه پایداری برای ثبت نام باز می شود – شماره 2/3 2023

• فصل 3: از مهارت‌های پایدار برای افزایش فرصت‌های تجاری استفاده کنید (راه‌اندازی سه ماهه اول، 2024): فصل سوم دانش و ابزارهای کلیدی آموخته‌شده در طول برنامه – از بهره‌وری انرژی گرفته تا کربن‌زدایی – برای حمایت از شرکت‌کنندگان در اجرای این نظریه را خلاصه می‌کند.

توافقنامه پاریس در سال 2015 جرقه جنبشی در سراسر اقتصاد برای کاهش یا حذف انتشار کربن زد. نظرسنجی اخیر گارتنر نشان داد که 87 درصد از رهبران کسب و کار انتظار دارند هزینه های پایداری آنها در دو سال آینده افزایش یابد.

اشنایدر الکتریک اعلام کرد که مدرسه پایداری اشنایدر الکتریک برای ثبت نام باز است. دسترسی رایگان، پلت فرم دیجیتال طیف وسیعی از دوره های تعاملی را با هدف تجهیز شرکت ها و متخصصان به دانش و مهارت های مورد نیاز برای بهبود عملکرد پایدار ارائه می دهد.

اما علیرغم این تعهد فزاینده به کربن زدایی، شکاف دانش و مهارت قابل توجهی مانع پیشرفت است. علاوه بر این، شرکت ها به طور فزاینده ای به شرکای متخصص در زمینه پایداری برای حمایت از آنها در کربن زدایی عملیات خود متکی هستند.

کربن زدایی اقتصاد یک فرصت تجاری است

• فصل 1: درک پایداری و خطرات مربوط به آن (دریافت اکنون باز است): در فصل اول، شرکت‌کنندگان با اصول پایداری، از جمله علم و اصطلاحات تخصصی پشت آن و اینکه چرا برای کسب‌وکارها مهم است که عوامل محیطی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) را در نظر بگیرند، آشنا می‌شوند. به طور جدی.

اشنایدر الکتریک به عنوان یک شرکت Impact فعالیت می کند و پایداری را در هسته کسب و کار خود قرار می دهد تا به تأثیر مثبت و پایدار بر روی سیاره و جامعه دست یابد. با داشتن Electricity 4.0 در قلب برنامه، مدرسه پایداری این تعهد را تحسین و تقویت می کند و از شرکای خود در تسریع اقدامات آب و هوایی در سه ستون اصلی: استراتژی، دیجیتالی کردن و کربن زدایی حمایت می کند.

برای شروع سفر پایداری خود، در مدرسه پایداری Schneider Electric ثبت نام کنیدمنبع: https://www.securitysa.com/19500R

مدرسه پایداری برای ثبت نام باز شد

شماره 2/3 2023 آموزش (صنعت)اخبار، خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

• فصل 2: نحوه انجام اقدامات پایدار به عنوان یک شرکت را کشف کنید (راه اندازی سه ماهه سوم، 2023): فصل دوم بر این تمرکز دارد که چگونه SME ها می توانند یک استراتژی کربن زدایی ایجاد کنند، شامل اطلاعاتی در مورد ابزارهای آسان برای پیاده سازی که می تواند آنها را در کربن زدایی از عملیات خود و عملیات خود پشتیبانی کند. مشتریان خود را

سروچ خردمند، رئیس بخش پایداری شرکا در اشنایدر الکتریک گفت: «مدرسه پایداری برای شرکا حرکت بزرگ بعدی ما برای اثبات این موضوع است که شرکت‌ها نه تنها می‌توانند تجارتی را انجام دهند که برای کره زمین بهتر است، بلکه می‌توانند عملکرد خود را با انجام این کار به طور اساسی بهبود بخشند». . ما مفتخریم که راه اندازی دوره های آنلاین جدید خود را اعلام کنیم که برای آموزش و الهام بخشیدن به افراد و سازمان ها برای اتخاذ شیوه های پایدار طراحی شده اند. پایداری در قلب کسب و کار ما قرار دارد و ما معتقدیم که آموزش کلیدی برای ایجاد تغییر و ایجاد آینده ای پایدارتر است.

با توجه به اینکه شرکت‌های کوچک و متوسط ​​(SMEs) اغلب فاقد دانش و ابزارهای مورد نیاز برای تعیین اهداف آب و هوایی، اندازه‌گیری اثراتی مانند انتشار کربن و معیار و فاش کردن پیشرفت هستند، پلت فرم آموزشی جامع برای حمایت از آنها در شروع کربن‌زدایی طراحی شده است. سفر. در طول سه فصل، طیفی از موضوعات از بهره وری انرژی و انرژی های تجدیدپذیر گرفته تا اقتصاد دایره ای و حمل و نقل پایدار را پوشش می دهد.

این برنامه سه قسمتی که ابتدا به صورت داخلی برای آموزش کارکنان اشنایدر الکتریک برای حمایت بهتر از اکوسیستم شریک شرکت راه اندازی شد، اکنون به صورت خارجی برای حرفه ای ها و شرکت ها در هر اندازه در دسترس است و به آنها قدرت می دهد تا اولین گام را به سوی آینده ای پایدارتر بردارند.