مدیریت ابر مبتنی بر AIOps – شماره 2/3 2023

• بینش تمام پشته مبتنی بر هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل علت ریشه ای (RCA)، ارزیابی تأثیر، و توصیه های دقیق.

• ابزارهایی برای فعال کردن تیم های شبکه برای مشارکت با کسب و کار برای توسعه یک استراتژی NaaS که نیازهای فردی آنها را برآورده می کند.

Agile NaaS چارچوب آروبا است که به مشتریان کمک می‌کند تا با موفقیت در مسیریابی و اجرای انتخاب‌های مصرف جدید با شبکه به‌عنوان سرویس، نتایج کسب‌وکار را سریع‌تر ارائه کنند:

• طراحی اپراتور محور با تجربه کاربری ساده شده برای فعال کردن افراد بیشتری در تمام سطوح مهارت، دارای نماهای «منظومه خورشیدی» نهاد محور برای ارتقای ناوبری بصری و کاهش بارهای شناختی.

• نماهای توپولوژی “sunburst” فیزیکی و منطقی چند لایه برای تغییر تجسم شبکه های بزرگ و پیچیده.

با عملیات شبکه تحت فشار ترکیبی از کمبود مهارت های فناوری اطلاعات، پیچیدگی داده ها و الزامات عملیات شبکه پراکنده، بسیاری از مشتریان سازمانی به دنبال خودکارسازی بیشتر عملیات مدیریت شبکه خود هستند – و در عین حال از AIOps برای ساده کردن تحویل شبکه استفاده می کنند. یک سرویس، گفت: جوئل گریس، معاون ارشد خدمات مشتری، Sayers. بسته‌های خدمات HPE GreenLake for Aruba دقیقاً همان چیزی است که مشتریان ما برای ایجاد و اجرای زیرساخت‌های لبه به ابر در یک مکان و پرداخت هزینه آن به عنوان یک سرویس به آن نیاز دارند.منبع: https://www.securitysa.com/19382R

شبکه HPE Aruba همچنین چارچوب Agile NaaS خود را معرفی می‌کند که برای فروش شبکه‌های درخواستی برای شرکا و مصرف مشتریان نهایی طراحی شده است. قابلیت‌های بسته سرویس جدید اضافه شده به HPE GreenLake for Networking، شرکا را قادر می‌سازد تا خدمات طراحی و تحویل خود را برای مشتریان خود با اشتراک ماهانه فناوری NaaS ارائه کنند.

• امکان معرفی تدریجی NaaS بدون به روز رسانی کامل شبکه.

• Device-agnostic Day 0 و Day 1 با پشتیبانی 100% API برای خودکارسازی پیکربندی های شبکه در مقیاس، گردش کار می کنند.

• امنیت در کلاس جهانی Zero Trust و SASE، عملکرد و مقیاس ابر، و اتوماسیون مبتنی بر هوش مصنوعی به طوری که مشتریان با بهترین پایه شبکه شروع کنند.

شرکت Hewlett Packard (HPE) نوآوری‌های محصولی را برای کمک به تیم‌های فناوری اطلاعات سازمانی برای ساده‌سازی فرآیندهای مدیریت شبکه و بهبود چابکی عملیاتی با نسل بعدی HPE Aruba Networking Central، یک راه‌حل مدیریت شبکه بومی ابری، معرفی کرد. شبکه HPE Aruba همچنین قابلیت‌های شبکه به‌عنوان سرویس (NaaS) را برای مشتریان و شرکای کانال برای کسب، استقرار و مدیریت در پلتفرم HPE GreenLake با اشتراک ماهانه اعلام کرد.

از آنجایی که تیم‌های فناوری اطلاعات کم‌کار هستند و مالیات آن‌ها اضافه می‌شود، بسیاری از شرکت‌ها فاقد پرسنل مورد نیاز برای مدیریت محصولات و قابلیت‌های شبکه‌ای متعدد از چندین فروشنده هستند. برای کاهش زمان صرف شده برای عیب‌یابی و بهینه‌سازی شبکه، پلتفرم مدیریت شبکه ابری شبکه مرکزی HPE Aruba برای ساده‌سازی عملیات و بهبود بهره‌وری با استفاده از هوش مصنوعی برای عملیات‌های فناوری اطلاعات (AIOps) برای کاهش وظایف دستی، مجدداً طراحی شده است، به طوری که تیم‌های شبکه گسترده می تواند بر پروژه های استراتژیک تر و با ارزش تر تمرکز کند.

ماریبل لوپز، موسس، می گوید: «برای مدیریت شبکه مدرن، ابزارها باید به اندازه کافی تیم های فناوری اطلاعات را در یک چشم انداز به سرعت در حال تغییر توانمند کنند، اما متأسفانه، بسیاری از متخصصان عملیات شبکه احساس می کنند که ابزارهای مدیریتی آن ها مشکلات شبکه را به اندازه ای که باید کاهش نمی دهند. و تحلیلگر اصلی، تحقیقات لوپز. شرکت‌ها به نسل جدیدی از ابزارهای مدیریتی نیاز دارند که برای محیط AIOps ساخته شده‌اند، با گردش‌های کاری یکپارچه از برنامه‌ریزی روز اول تا استقرار روز اول و عیب‌یابی و بهینه‌سازی روز دوم، که در نهایت به نیازهای کسب‌وکار اجازه می‌دهد تا زمان‌بندی فناوری و شبکه را هدایت کند. – نه برعکس.»

نسل بعدی HPE Aruba Networking Central طیف گسترده‌ای از نتایج تجاری مانند عملیات خودکار کارخانه، تجربیات مشتری سفارشی، کاهش ردپای کربن و عملیات خرده‌فروشی همه‌کانالی را برای یک تجربه خرید بدون درز، چه در فروشگاه، تلفن همراه یا آنلاین ارائه می‌کند. . طراحی جدید آن ابزارهای مدیریت شبکه قدیمی را با ویژگی‌های جدیدی که عبارتند از:

فیل موترام، معاون اجرایی و مدیر کل شبکه HPE Aruba، گفت: «شبکه مدرن‌شده ستون فقرات نسل بعدی تجارب دیجیتال و توانمندسازی مدل‌های تجاری جدید است. “تکامل AIOps ما در HPE Aruba Networking Central و Agile NaaS نشان‌دهنده گام بعدی به سمت مدیریت موثرتر پیچیدگی عملیاتی است، در حالی که با بارهای کاری در حال گسترش از لبه به ابر برای یک تجربه کاری ترکیبی یکپارچه ارتباط برقرار می‌کند.”

• اولین ویژگی «سفر در زمان» برای نمای «نقطه در زمان» مرتبط با زمینه شبکه که امکان بازیابی را در عرض چند دقیقه به یک نقطه خاص فراهم می‌کند.

• شاخص‌های اطمینان هوشمند برای سلامت دستگاه و تجربه مشتری، که تریاژ سریع سطح اول را ممکن می‌سازد.

• پشتیبانی از طیف وسیعی از مدل های اکتساب، استقرار و مدیریت.

مدیریت ابر مبتنی بر AIOps

شماره 2/3 2023 زیرساخت فناوری اطلاعات، محصولات