مدیریت بهتر دیوارهای ویدئویی – شماره 5 2022

Hiperwall، یک راه حل کنترل ویدئو وال و علائم مبتنی بر IP، امروز نسخه 8.0 نرم افزار کنترل دیوار ویدئویی قدرتمند و سخت افزاری خود را معرفی کرد. یکی از ارزش افزوده ترین ارتقاء نرم افزار این شرکت تا به امروز، Hiperwall 8.0 ویژگی های قدرتمندی را باز می کند که به طور چشمگیری یکپارچگی محتوا، عملکرد سیستم و اشتراک گذاری محتوا را بهبود می بخشد.

این ویژگی برای حفظ نظم در اتاق کنترل، به‌ویژه در طول عملیات‌های حیاتی، ایده‌آل است، زیرا تنها اپراتورهای تعیین‌شده را قادر می‌سازد تا به منطقه اختصاص داده شده خود در دیوار ویدیو دسترسی داشته باشند، محتوا را به اشتراک بگذارند و دستکاری کنند. همراه با مجوز HiperOperator، کاربر می‌تواند از راه دور از هر رایانه شخصی یا تبلت ویندوزی به محتوای منطقه اختصاص داده شده خود دسترسی داشته باشد و به اشتراک بگذارد. مدیران با مجوزهای کامل می توانند به همه مناطق دسترسی داشته باشند، اشیاء را بین آنها جابجا کنند و در صورت لزوم کل دیوار را تصاحب کنند.

کاربران اکنون یک دکمه “HiperCast Pull” را در پایین برگه منابع پیدا خواهند کرد. با کلیک بر روی این دکمه، منویی از دیوارهای ویدئویی درون شبکه برای اتصال به آن نمایش داده می‌شود و پس از اتصال، کاربران می‌توانند منابع مورد نیاز خود را از همه منابع موجود انتخاب کنند و درهم‌کاری منابع محتوای غیر ضروری را در برگه منابع کاهش دهند.

دکتر استفان جنکس، دانشمند ارشد و یکی از بنیانگذاران Hiperwall، گفت: «معماری مبتنی بر AV بر روی IP ما این آزادی را به ما می‌دهد که دائماً ویژگی‌های کنترل دیوار ویدیویی قدرتمند جدید را ابداع کنیم که مشتریان ما به راحتی می‌توانند از طریق ارتقاء نرم‌افزار استفاده کنند. “نسخه 8.0 نرم افزار دیوار ویدئوی Hiperwall ما احتمالاً یکی از مهم ترین ارتقاءها برای مشتریان با عملیات حیاتی خواهد بود. ویژگی جدید HiperZones ما لایه قدرتمندی از قابلیت های کاربر و مدیریت محتوا را اضافه می کند که اطلاعات نمایش داده شده را همزمان با ارائه ادمین ها متمرکز نگه می دارد. کنترل بی‌سابقه‌ای بر عملکرد سیستم ویدیو وال آنها.»

اشتراک گذاری ساده و سازمان یافته بین دیوارهای ویدئویی

بهره وری افزایش یافته برای محتوای با کیفیت بالاتر

برای اطلاعات بیشتر به www.hiperwall.comمنبع: https://www.securitysa.com/17463R

«HiperCast Pull با بازخورد مستقیم چندین مشتری ایجاد شد. بسیاری از سازمان‌های بزرگ با دیوارهای ویدئویی متعدد، اغلب با دیوارهای متصل به شبکه‌های بسیار با امنیت بالا، باید محتوا را بین مکان‌های مختلف خود به اشتراک بگذارند. جنکس ادامه داد، به‌جای سوراخ کردن فایروال شبکه با انتقال پورت به هر سیستم Hiperwall، ما این فرآیند را با هدایت کنترل‌کننده‌ها به بیرون کشیدن محتوا از سرور HiperCast ساده‌سازی کردیم، و خطرات امنیتی را کاهش دادیم و راه‌اندازی سیستم و شبکه را ساده‌تر کردیم.

فناوری جدید HiperSource Streamer+ به کاربران ویدیو دیوار کمک می‌کند تا قابلیت‌های بصری رایانه‌های شخصی HiperView دارای گواهی Hiperwall از Seneca را به حداکثر برسانند و نمایشگرهای مدرن UHD اکنون از خروجی یکپارچه محتوای 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه پشتیبانی می‌کنند. به دلیل فناوری پایه ارتقا یافته‌ای که HiperSource Streamer+ بر اساس آن است، جریان‌های محتوا کارآمدتر از همیشه هستند و به دیوارهای ویدیوی Hiperwall اجازه می‌دهند تا جریان‌های محتوای همزمان بیشتری را از یک رایانه شخصی HiperSource Streamer پشتیبانی کنند.

نسخه 8.0 همچنین در HiperView+ زنگ می‌زند، یک ارتقاء مجوز بدون هزینه برای مشتریانی که رایانه‌های شخصی HiperView مجهز به کارت‌های گرافیک Nvidia دارند. بر اساس فناوری HiperView Quantum – همان فناوری Hiperwall که برای عملکرد یکپارچه ویدیوی DV-LED در چندین کنترلر دیوار ویدیویی ایجاد شده است – HiperView+ طراحی محتوای با کارایی بالا و رمزگشایی ویدیوی هماهنگ را ارائه می‌کند که عملکرد HiperView رایانه شخصی و قابلیت‌های پخش ویدیو را افزایش می‌دهد. پشتیبانی از گرافیک های مبتنی بر اینتل در حال توسعه است.

بهتر است دیوارهای ویدئویی را مدیریت کنید

شماره 5 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور، محصولات

ایده آل برای اتاق های کنترل، HiperZones به مدیران دیوار ویدیو اجازه می دهد تا با کاهش احتمال تداخل ناخواسته توسط کاربران، یکپارچگی محتوای نمایش داده شده را حفظ کنند. HiperZones به مدیران این امکان را می دهد که چندین منطقه با دسترسی کنترل شده را بر روی یک دیوار ویدیویی واحد تعریف کنند – یک دیوار ویدیویی را به گروهی از چندین منطقه دیوار ویدیویی کوچکتر تبدیل می کند.

با توجه به الزامات پیچیده امنیت شبکه، بسیاری از سازمان‌های دولتی، مراکز عملیات امنیتی و مراکز عملیات شبکه دریافتند که اشتراک‌گذاری محتوا بین چند دیوار ویدیویی می‌تواند چالش برانگیز باشد و یکپارچگی امنیت شبکه را به خطر بیندازد. Hiperwall نسخه 8.0 HiperCast Pull را اضافه می کند، راه حلی که تنظیمات HiperCast را ساده می کند (HiperCast سیستم های دیوار ویدئویی Hiperwall را بدون توجه به کجای دنیا به هم متصل می کند)، و آن را قادر می سازد تا محتوا را بین دیوارهای ویدئویی مختلف یک سازمان بدون شبکه یا به اشتراک بگذارد. تغییرات سرور