مدیریت خوب ساختمان – شماره 2/3 2023

مارک اندرسون

وقتی در نمایشگاه مدیریت تسهیلات هستید، چرا این ویژگی‌های اضافی را در نمایشگاه‌های مشترک بررسی نکنید؟ اندرسون می‌گوید که این موارد شامل نمایش‌های اجرای قانون K9، مسابقه تکمن SAIDSA، نمایش‌های محصولات جدید، و سالن سمینار سایوش رایگان و تئاتر کار در ارتفاع (هر دو در سالن A-OSH EXPO) هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رزرو غرفه در نمایشگاه مدیریت تسهیلات 2023، از وب سایت به آدرس بازدید کنید www.fmexpo.co.za یا با Zelda Jordaan تماس بگیرید: 0033082 010 +27 یا [email protected].منبع: https://www.securitysa.com/19084R

بازدیدکنندگان همچنین از موضوعات سمینار هدفمند در تئاتر سمینار مدیریت تسهیلات رایگان که توسط Broll پشتیبانی می‌شود، و تئاتر سمینار Securex با حضور رایگان بهره‌مند خواهند شد.

نمایشگاه مدیریت تسهیلات یک پلت فرم شبکه تعاملی برای مدیران ساختمان/تاسیسات ایجاد می کند تا راه حل های قابل قبولی برای مدیریت موثر امکانات خود شناسایی کنند. همزمان با نمایشگاه 30 ساله Securex آفریقای جنوبی، نمایشگاه قدیمی A-OSH EXPO و نمایشگاه تازه راه اندازی شده Firexpo، Facilities Management Expo در مرکز کنوانسیون Gallagher در Midrand از سال 1396 برگزار می شود. 6 تا 8 ژوئن 2023.

“به عنوان یک مدیر تاسیسات، شما باید همیشه در راس بازی خود باشید. بدون تکنولوژی مناسب و برنامه نگهداری پیشگیرانه خوب، می توانید انتظار داشته باشید که در طول روز با تعداد بی شماری از فعالیت های کنترل آسیب مواجه شوید. شما دائماً تماس‌های فوری دریافت می‌کنید که باید بفهمید کجا باید بروید و چگونه وظایف خود را اولویت‌بندی کنید. کاهش این چالش ها می تواند مانند یافتن یک سوزن در انبار کاه باشد. مارک اندرسون، مدیر پورتفولیو در نمایشگاه های تخصصی – بخشی از گروه مونتگومری، می گوید: نمایشگاه مدیریت تسهیلات با ارائه راه حل هایی به متخصصان مدیریت تسهیلات با ارائه راه حل هایی با هدف ایجاد فرآیند مدیریت تا حد امکان بصری و خودکار، فشار را کاهش می دهد.

برای ثبت نام حضور رایگان در اکسپو به لینک زیر مراجعه کنید: https://tickets.tixsa.co.za/event/facilities-management-expo-south-africa-2023

نمایش زنده محصولات، جلسات راه حل یابی تک به تک با غرفه داران، و فرصت تعامل با همتایان، بازدید از نمایشگاه مدیریت تسهیلات را ضروری می کند. غرفه داران شامل Core Vision EMEA، Broll، Vetria، Afroteq Advisory، Quatro Integrated Services، و Eureka Safety آفریقای جنوبی هستند.

مدیریت خوب ساختمان

شماره 2/3 2023 اخبار