مدیریت نیروی کار برای بهبود امنیت معدن – شماره 5 2022

شرکت های امنیتی و نگهبانی هر روز با محیط های پیچیده سروکار دارند و در عین حال به خواسته های مشتریان پاسخ می دهند و نیازهای آنها را پیش بینی می کنند. در بخش معدن، این شرکت‌های امنیتی و نگهبانی باید به طور فعال برای مشتریان خود ارزشی بیافزایند که در مورد ارائه‌دهندگان خدمات دچار مشکل شده‌اند.

سیستم برنامه ریزی پیچیده که بخشی از محیط مدیریت نیروی کار را تشکیل می دهد، می تواند از اطلاعات شناخته شده در مورد نگهبانان، الگوهای شیفت، قوانین و منابع کسب و کار برای در نظر گرفتن طیف وسیعی از پارامترهای مرتبط برای ارائه اطلاعات زمان بندی بسیار ارزشمند و متنی استفاده کند که با آنچه باید در این زمینه اتفاق بیفتد مطابقت دارد. برای اینکه شرکت امنیتی با حداکثر کارایی کار کند.

به خصوص در یک محیط پر سرعت، منبعی که در زمان واقعی سازگار می شود و از ردیابی GPS برای اطمینان از کارایی استفاده می کند – مانند زمان رانندگی در هوای بد برای رسیدن به محل یا شناسایی نقاط کور در امنیت محیطی – یک بازی واقعی است. تغییر دهنده علاوه بر این، یک رویکرد مدیریت نیروی کار «جدید» که مبتنی بر ابر است، دسترسی فوری به اطلاعات مربوطه را فراهم می‌کند، در حالی که همچنان در صورت قطع اتصال در مکان‌های دور، افزونگی آفلاین را فراهم می‌کند.

در نهایت، مدیریت نیروی کار مدرن مستلزم ادغام افراد، فرآیندها و فناوری است. این یک راه حل قابل تنظیم، انعطاف پذیر و همیشه در دسترس بر اساس تجزیه و تحلیل داده ها و راهنمایی های متخصص برای بهینه سازی امنیت در یک محیط استخراج ارائه می دهد.منبع: https://www.securitysa.com/17120R

اهمیت اتوماسیون

همان صندوقدار

مدیریت نیروی کار یکی از قطعات کلیدی پازل در این زمینه است، زیرا می تواند رضایت مشتری را بهبود بخشد، بهره وری کارکنان را افزایش دهد و از آن محافظت کند، به حفظ انطباق و کاهش هزینه ها کمک کند – همه در یک محیط بسیار رقابتی حیاتی است.

مدیریت نیروی کار برای بهبود امنیت معدن

شماره 5 2022 صنعت معدن)

همانطور که تکنولوژی تکامل می یابد و راه حل های پیچیده تری برای ارتقای مدیریت نیروی کار در دسترس قرار می گیرد، بسیاری از شرکت ها وسوسه می شوند که «جدیدترین و بهترین» را بدون در نظر گرفتن تأثیر بر محیط موجود اجرا کنند. این خطر تکه تکه شدن نرم افزار را ایجاد می کند زیرا راه حل های متعدد به پیچیدگی حفظ قراردادهای سطح خدمات امنیتی با معادن می افزایند و تأثیر منفی بر اثربخشی نگهبانان و سیستم های نظارت دارد.

با این حال، این فقط در مورد استفاده از فناوری نوآورانه برای بهبود مدیریت نیروی کار برای شرکت های امنیتی نیست. با ارزش ترین دارایی، مردم آنها، همیشه نیروی محرکه نوآوری برای یافتن راه های منحصر به فرد تر برای افزایش امنیت املاک و مستغلات برای معادن باقی خواهند ماند.

گنجاندن سطحی از اتوماسیون در راه حل های مدیریت نیروی کار امنیتی می تواند به کاهش خطر این اتفاق کمک کند. برای مثال، نرم‌افزار خدمات میدانی با قابلیت‌های اتوماسیون می‌تواند به شرکت‌های امنیتی قدرت دهد تا رویکردهای دستی و مستعد خطا در مورد نحوه استفاده توزیع‌کنندگان از اطلاعات را حذف کنند. این محیط‌های خودکار می‌توانند به ایجاد برنامه‌های نگهبانی مؤثرتر کمک کنند و در عین حال همه چیز را از زمان سفر گرفته تا عملکرد نگهبان را ردیابی کنند.

معادن دارای دارایی فشرده هستند، زیرا شرکت ها با موفقیت پروژه های خود زندگی می کنند یا می میرند. فرض کنید یک شرکت امنیتی قادر به بهینه سازی مدیریت نیروی کار خود برای اطمینان از یکپارچگی محیط استخراج نیست، پس خطر سرقت، جاسوسی و سایر اقدامات مخرب می تواند به طور گسترده عملیات استخراج را مختل کند.

توسط Heman Kassan، مدیر ارشد بازرگانی، Technodyn.

ادغام افراد