مدیریت هویت در محیط کارخانه – شماره 4 2022 – ZKTeco

وقتی نوبت به گردآوری راه حل نهایی می رسد، بهتر است بازار را جستجو کنید و راه حلی را پیدا کنید که با عملیات شما مرتبط باشد و اطمینان حاصل کند که همه چیز به خوبی کار می کند. شرکت هایی وجود دارند که این کار را با به کارگیری متخصصان امنیتی بسیار آموزش دیده که آماده اند به آنها کمک کنند تا در تصمیم گیری آگاهانه در مورد محصولات موجود در بازار امنیتی که به سرعت در حال تغییر است، این کار را آسان تر کنند. بنابراین، اطمینان از اینکه تعامل سازنده امنیت با یک شرکت صنعتی در مراحل اولیه برنامه‌ریزی و توسعه انجام می‌شود، به مدیریت ریسک، انجام آزمایش‌های حیاتی و همسویی با مقررات برای بهبود دسترسی به بازار و پذیرش کمک می‌کند.

ZKTeco با پشتوانه تخصص و تجربه گسترده در صنعت، می‌تواند راه‌حل‌های آزمایشی را برای ارزیابی محصولات جدید و نوآورانه سفارشی کند و دستیابی به یک راه‌حل امنیتی جامع و قابل اعتماد را برای شرکت‌های صنعتی آسان‌تر کند.


منبع: https://www.securitysa.com/16839R

توسعه راه حل امنیتی مناسب در مورد درک محصولات و فن آوری های درگیر و چگونگی ایجاد نوآوری، ایجاد کارایی و تغییر برنامه ها است. نوآوری های بیومتریک اطمینان حاصل می کند که سیستم ها می توانند در محیط های مختلف به طور بهینه کار کنند. برخی از دستگاه‌ها شامل فناوری‌هایی هستند که می‌توانند عملکردی استثنایی، حتی برای اثر انگشت‌های خشک، مرطوب و خشن، از جمله حسگرهای تشخیص اثر انگشت زنده و فعال‌سازی IR، ارائه دهند و با مدیریت زمان و محصولات نرم‌افزار امنیتی مبتنی بر وب سازگار هستند.

توسط Johlene Selemela، بهترین های ZKTeco.

برای اطلاعات بیشتر، با ZKTeco (SA) تماس بگیرید، +27 12 259 1047، [email protected]، www.zkteco.co.zaوام)شرکت‌های بخش صنعتی باید فراتر از سیستم‌های امنیتی فیزیکی اولیه بروند. اکثر این شرکت ها سیستم های کنترل دسترسی، نظارت تصویری و نفوذ را ترکیب می کنند تا راه حلی کامل برای محافظت از افراد و دارایی های خود داشته باشند، اما معمولاً این راه حل کامل نیست.

بنابراین، سیستم‌های امنیتی و ایمنی انتخاب شده باید با زمان کار نزدیک به 100% قابل اعتماد باشند. چالش های دیگر نصب در فضای باز و دمای بسیار گرم و سرد است. این به اجزای سیستم نیاز دارد که در محدوده وسیعی از دما، رطوبت و قرار گرفتن در معرض مواد خارجی مانند گرد و غبار، گریس و غیره عمل کنند.

زمانی که یک شرکت صنعتی به سیستم هایی برای نصب نیاز دارد و زمانی که شناسایی کارگران در محیط کارخانه سخت است، متغیرهای زیادی وجود دارند که باید در نظر گرفته شوند. بنابراین، مدیریت هویت برای اکثر افراد به یک مشکل تبدیل می شود زیرا تجهیزات می توانند در محیط های خطرناک و کثیف قرار گیرند.

مدیریت هویت در محیط کارخانه

شماره 4 2022 صنعتی (صنعتی)