مدیریت یکپارچه پارکینگ هوشمند – شماره 6 2022 – ZKTeco

برای ارائه یک سیستم مدیریت پارکینگ، برخی از عوامل کلیدی باید در نظر گرفته شوند. اول اطمینان از بهینه سازی تجربه کاربران در مورد راه حل، و دوم به حداکثر رساندن مزایای حاصل از آن. مدیریت پارک هوشمند ZKTeco راه حلی برای پارکینگ های کوچک و پارکینگ های چند طبقه شلوغ ارائه می دهد. راه‌حل‌ها برای مطابقت و ارتقای هر فرآیند تجاری برای حداکثر کارایی، شفافیت و امنیت طراحی شده‌اند.

مشکلات اجتماعی مختلفی در ارتباط با پارکینگ ها وجود دارد، از جمله تراکم ترافیک، کندی پارکینگ، کندی پرداخت، مشکلات پارک و مشکل در یافتن خودرو و بهینه سازی منابع پارک در داخل و اطراف مراکز خرید، فرودگاه ها و سایر مکان های عمومی.


منبع: https://www.securitysa.com/17597R

موانع پارکینگ یکی از منابع کلیدی برای کنترل دسترسی خودرو است. تنظیم جریان خودروها برای دستیابی به مدیریت دسترسی آسان به وسیله نقلیه در هر مؤسسه ضروری است. ZKTeco BG1000 یک مانع دروازه کارآمد و سریع است که عملکرد پایداری را ارائه می دهد.

با افزایش تعداد وسایل نقلیه و پارکینگ ها و نیاز به مدیریت کارآمد خودرو، محصولات تشخیص پلاک ZKTeco مدیریت ایمن و مطمئن و بدون لمس خودرو را ارائه می دهند. سیستم تشخیص پلاک خودرو از تشخیص نوری کاراکتر روی تصاویر برای خواندن پلاک خودرو برای ایجاد اطلاعات مکان خودرو استفاده می کند. با استفاده از این سیستم، کاربران می توانند امنیت بالا و مدیریت دسترسی سریع و همچنین مدیریت هزینه پارکینگ را تضمین کنند.

این سیستم از پایانه های مختلفی تشکیل شده است که بدون زحمت با هم کار می کنند. راه حل پارک هوشمند، ادغام شده با راهنمای پارکینگ ویدیویی، برای پارکینگ های شلوغ و با حجم بالا طراحی شده است و به مشتریان و کاربران راهنمایی پارک دقیق با نشانگرها، نمایشگرها و کیوسک های جستجوی خودرو را ارائه می دهد. بنابراین، رانندگان می توانند مستقیماً علائم را دنبال کنند تا سریعاً به پارکینگ های موجود بروند.

توسط Johlene Selemela، بهترین های ZKTeco.

مدیریت هوشمند پارکینگ یکپارچه

شماره 6 2022 کنترل دسترسی و مدیریت هویتحمل و نقل (صنعت)، محصولات، لجستیک (صنعت)

قفل پارکینگ نسل اول ZKTeco که برای اطمینان از یک پارکینگ هوشمند و ایمن طراحی شده است، یک راه حل عالی برای مدیریت پارکینگ خصوصی است. در مقایسه با قفل پارکینگ دستی سنتی، Plock 1 و 2 تجربه کاربری هوشمند و راحت را ارائه می دهند. Plock 2 مجهز به یک عملکرد حسگر خودکار جدید است که کاربران می توانند به راحتی فضای پارک خود را مدیریت کنند و نیازی به عملیات دستی ندارد. این می تواند به طور گسترده ای در ساختمان های مسکونی، شرکت ها، پارک های صنعتی، هتل ها، فرودگاه ها و دیگر سناریوهای مدیریت پارکینگ استفاده شود.وام)