مدیر بازرگانی | امنیت حرفه ای


در شرکت محصولات ایمنی آتش نشانی هوچیکی، شینسوکه کوبو، مدیر عامل هوچیکی برای عملیات خاورمیانه مستقر در خارج از دبی، اکنون نقش مدیر بازرگانی را بر عهده خواهد گرفت. هوچیکی اروپا، خاورمیانه، آفریقا و هند. این نقش جدید خارج از دفتر مرکزی بریتانیا در گیلینگهام، کنت، با بازدیدهای منظم از خاورمیانه خواهد بود، جایی که کوبو همچنان نقش کلیدی در توسعه استراتژیک این منطقه ایفا خواهد کرد و به عنوان مدیر هیئت مدیره باقی خواهد ماند.

این شرکت می گوید که کوبو بر رهبری تیم مدیریت محصول برای توسعه نقشه راه شرکت متمرکز خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که نیازهای مشتریان را برآورده می کند. او قبلاً تیم کلیدی خود را با دیوید براون به عنوان مدیر محصول و رابرت هد به عنوان مدیر محصول تجاری راه اندازی کرده است که بین آنها بیش از 40 سال تجربه کار با شرکت و در زمینه ایمنی آتش نشانی به ارمغان می آورد.

یک عنصر حیاتی برای این نقش جدید و در واقع تیم، مشارکت کاری بین آنها و تیم های ژاپنی و شاخه تحقیق و توسعه (تحقیق و توسعه) کسب و کار خواهد بود.

شینسوکه کوبو گفت: “من در 28 سال گذشته (ژاپن 17 سال، ایالات متحده هفت سال و دبی چهار سال) از یک حرفه فوق العاده با هوچیکی لذت برده ام و تجربه صنعت و مشتریان خود را در سراسر جهان به دست آورده ام، بنابراین هیجان زده هستم که از اینجا در انگلستان شروع کنید تمرکز من بر کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازار اینجا در بریتانیا و سراسر اروپا، از جمله صادرات، با جزئیات بیشتر خواهد بود و مشتاقانه منتظر ملاقات با مشتریان خود هستم تا به طور مستقیم از آنها در مورد چگونگی بهبود محصولات و خدمات خود بیاموزم. این بینش مشتری همان چیزی است که ما را در اینجا در هوچیکی انجام می دهیم.»

این شرکت اضافه می کند که هم گراهام لو، مدیر عامل هوچیکی اروپا و هم اولویت کوبو در طول این انتقال و فراتر از آن، اطمینان از اینکه مشتریان همچنان بهترین خدمات و محصولات را دریافت می کنند، است. شهاب انجم، رئیس بخش فروش خاورمیانه و تیمش به توسعه فروش در منطقه ادامه خواهند داد.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/fire/commercial-director-7/