مدیر حساب | امنیت حرفه ای


می فلکس، توزیع کننده محصولات IP، بیلی هاپکینز را به عنوان مدیر حساب برای فناوری همگرا با تاکید بر امنیت IP منصوب کرده است. بیلی، در تصویر، به شرکت مستقر در بیرمنگام از Hanwha Techwin اروپا می پیوندد که در آن سه سال گذشته مدیر حساب ملی بود. قبل از آن او به مدت پنج سال در توسعه تجارت و نقش های فنی برای IDIS کار کرد.

سایمون استیر، مدیر فروش امنیت در Mayflex گفت: “ما از استقبال بیلی به تیم خرسندیم، او تجربه زیادی در بازار امنیت دارد و پیشینه فنی قوی دارد که معتقدم هنگام فروش راه حل های امنیتی IP بسیار مفید است. و از مشتریان خود برای تصمیم گیری درست حمایت می کنیم.

بیلی به همراه پشتیبانی داخلی کاترین ایوانز از مشتریان در لندن و غرب خانه مراقبت خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان ما بهترین خدمات و پشتیبانی را به خصوص در مورد برندهای امنیتی کلیدی ما از جمله Avigilon، Axis، Hikvision، Milestone، Mobotix، Paxton دریافت خواهند کرد. سوپرما، ویوستور و پلکو که اخیراً راه اندازی شده است.

بیلی گفت: “من بسیار مشتاقم که در Mayflex کار کنم و به ویژه بتوانم چنین انتخاب گسترده ای از مارک ها و خدمات پشتیبانی را به مشتریان ارائه دهم که مطابق با نیازهای فنی و بودجه آنها باشد.”

سایمون اضافه کرد: «بیلی مقدمه‌ای جامع داشته است تا او را در مورد همه چیزهایی که Mayflex و به ویژه در مورد تجارت امنیتی ما سریع‌تر می‌کند، به‌روز کند. برای هر کسی که نیاز به تماس با بیلی دارد، او در [email protected] یا تلفن همراه 07768 641926 در دسترس است.”
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/ip-products/account-manager-7/